Temat: m.atari.org.pl/forum?

Czy planowana jest wersja mobilna forum?

Atari 8-bit: 2600, 2600Jr, 7800, 400, 600XL, 800XL, 65XE, 130XE, 800XE, XEGS
Atari 16-bit: 260ST, 512ST, 512ST+, 512STE, 1040STE, 1040STF, 1040STFM, MEGA1

2

Odp: m.atari.org.pl/forum?

A czym miałaby się różnić od obecnej? Tera panie takie telefony robio, że podczas moich początków z Internetem miałem niższą rozdzielczość ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: m.atari.org.pl/forum?

Ale byłoby super - wersję mobile łatwiej czytać na PDA.....

Dely?

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

4

Odp: m.atari.org.pl/forum?

znaczy sie chcecie wersje pod tapatalk? to wymaga vbulletin
punbb nie ma specjalizowanego moda chyba do tego...

niby mozna by dodac stylesheet dla media="handheld" ale chyba jestem za bardzo krotkowzroczny i tez nie widze potrzeby...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: m.atari.org.pl/forum?

Napiszcie wymagania, a ja może je zrealizuję. Jest weekend.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: m.atari.org.pl/forum?

Mam Xperię X10 mini pro (320x240) i "u mnie działa". ZTCP AtariAge ma mobilne forum i jest gorzej używalne.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

7

Odp: m.atari.org.pl/forum?

Hehe, pamiętasz dely jak mówiłem Ci o tym w Głuchołazach? Zerknij na przykład na mobilną wersję Wikipedii albo m.gazeta.pl - coś takiego faktycznie łatwo się czyta.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

8

Odp: m.atari.org.pl/forum?

dely napisał/a:

A czym miałaby się różnić od obecnej? Tera panie takie telefony robio, że podczas moich początków z Internetem miałem niższą rozdzielczość ;)

Tym czym różni się np. spidersweb(.)pl na tablecie od wersji desktopowej.

Atari 8-bit: 2600, 2600Jr, 7800, 400, 600XL, 800XL, 65XE, 130XE, 800XE, XEGS
Atari 16-bit: 260ST, 512ST, 512ST+, 512STE, 1040STE, 1040STF, 1040STFM, MEGA1

9

Odp: m.atari.org.pl/forum?

Na SE W960i (rozdziałka 240x320) i Operze Mini 6.5.26955 forum wygląda w obecnej wersji całkiem przyzwoicie i jest jak najbardziej używalne. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

10

Odp: m.atari.org.pl/forum?

Trochę odswieżam... Czy jest możliwe uruchomienie wersji poda TAPATALK?

11

Odp: m.atari.org.pl/forum?

lukasso: punbb stosowany w aa nie ma pluginu do tapatalk api.
nawet jak napisalbys taki (nikt ci nie broni) - dely kiedys wspominal ze stara sie trzymac jak najmniejszej liczby rozszerzen, celem minimalizacji problemow przy upgrade engine na nowa wersje...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: m.atari.org.pl/forum?

odświeżam temat.

Czytam AA na 800x480, generalnie jest git.

Na stronie "Ostatnio aktywne tematy" jest sobie link "Nowe posty" i jest on git, z tym że pojawia się tylko przy tematach które są nowe/nieprzeczytane przeze mnie. To czego mi brakuje to taki sam link do tematów które są oznaczone jako przeczytane.

Stronę dla wygody mam powiększoną tak że widzę tylko kolumnę "Tematy", więc dla przeczytanych artykułów muszę skrolować ekran w prawo do kolumny "Ostatni post"

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

13

Odp: m.atari.org.pl/forum?

Wszelkie zmiany, nowości, itp. na forum są wstrzymane do momentu, kiedy krap zdecyduje się na podniesienie wersji PHP do wymaganej przez aktualną wersję punbb. Więcej dzierganiny ręcznej robić nie będę, ponieważ już w tym momencie, po spełnieniu próśb, które byłem w stanie zaakceptować, upgrade będzie mnie kosztował z tydzień roboty. Proszę wznowić postulaty po uaktualnieniu, o którym oczywiście będziecie poinformowani.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.