1

Temat: Sprzedam XBoxa

Wiem, że mało atarowe, ale zrobiłem ostatnio porządki ze sprzętem i mam do sprzedania starego XBoxa (nie 360 ;) ).
A oto co w składzie:
- XBox w przeźroczystej obudowie (oryginalna).
- w środku modchip (nie pamiętam jaki ale coś typowego Evox albo podobnie)
- dysk 80GB (zainstalowany XBMC startujący od razu po włączeniu, wszystkie emulatory jakie miałem - Atari, Spectrum, C64, MAME, .... i trochę gier)
- moduł włączania za pomocą pilota xerc 2 ( http://diy.sickmods.net/Our_Products/XERC_2/About/ )
- oryginalny pilot (i odbiornik oczywiście)
- 2 bezprzewodowe pady (działające także z PSX i PS2 oraz z PC przez USB - w zestawie różne kabelki i zasilacze)
- przewód zasilający
- przewód video (SCART-RGB / s- video / composite / optyczny dźwięk cyfrowy)

dodatkowo:
- 2 gry: Word Snooker championship 2005 , Championschip manager 5
- rezerwowy napęd DVD (chyba LG, jakiś konkrtny model z którym da się to zrobić) z załadowanym BIOSem wymaganym przez Xboxa i przerobiony za pomocą zestawu montażowego sprowadzonego z USA - dzieki czemu wymienia się go ot tak ;).
A Po co?, bo z oryginalnymi napędami bywają problemy, dość szybko padają. Ten wbudowany jeszcze działa, ale czasem miewa drobne fanaberie, dlatego kupiłem i przerobiłem nowy, ale nie było tyle problemów bym musiał wymieniać (tym bardziej że i tak wszystko po sieci kopiowałem ;) )

Jak poszukam, to może jeszcze oryginalny pad znajdę ale nie obiecuję.

Sprzęt był u mnie odtwarzaczem wszystkiego (w tym SIDy i SAPy) co nie miało rozdzielczości HD :) a także dzięki emulatorom służył do grania w stare gry na TV bez przełączania sprzętów.

Myślę że 200zł to nie jest zła cena.

Jeśli znajdzie się chętny do poniedziałku to fajnie, a jak nie leci na allegro.

Oczywiście możemy ponegocjować :)

Aaa.... stan bardzo dobry/idealny, zdjęcia dorobię jutro jeśli ktoś chce.

Ostatnio edytowany przez Pecus (2012-09-14 21:24:41)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: Sprzedam XBoxa

To ja biorę : -) Podeślij mi na marekp(małpka)wp.pl nr konta to w pon. zrobię przelew.

3

Odp: Sprzedam XBoxa

Pecus napisał/a:

Wiem, że mało atarowe,

No to jak wiesz to dlaczego to nie jest w Bałaganie?

Ostatnio edytowany przez jury (2012-09-16 08:21:26)

4

Odp: Sprzedam XBoxa

Jak to? Xbox przeciez doskonale emuluje atari :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021