1

Temat: Puszka Pandory

Mam do sprzedania puszki z Puszką Pandory które pozostały nam po targach. Cena jednostkowa wynosi 49,99zł plus koszty przesyłki(1-2sztuki, możliwe że i 3) wysokości 9,50zł dla paczki ekonomicznej i 11zł dla priorytetowej. Numery puszek przydzielam według kolejności zamówień. Zamówienia proszę składać na e-maila, a ja w odpowiedzi podam dane do przelewu. Żeby nie latać co chwila na pocztę paczki wyślę za jednym razem w przyszłym tygodniu.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2012-11-11 18:14:15)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Puszka Pandory

Poproszę sztukę a nawet dwie :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-11-11 16:32:47)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Puszka Pandory

Poproszę 2 sztuki, email poszedł.

4

Odp: Puszka Pandory

Gzynio aby oszczędzić wysyłki (nie chodzi o koszt, tylko o zachód), zadam pytanie - na SV będziesz? Byłaby możliwość odebrać zamówioną sztukę właśnie tam? Czy wolisz wszystko pocztą? Takie pytanko.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

5

Odp: Puszka Pandory

2 sztuki prosze,mail poszedl.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

6

Odp: Puszka Pandory

Oczywiście jestem chętny na jedną sztukę, niezależnie od sposobu odbioru

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

7

Odp: Puszka Pandory

Jedną dla mnie. Mógłbyś podrzucić po drodze moim rodzicom? Jeśli nie to wysyłka pls.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Puszka Pandory

Jako że nie chce mi się co zamówienie biegać na pocztę, więc informuję że wysyłkę wszystkich paczek planuję zrobić 19.11.12 czyli za tydzień + kilkanaście godzin :).

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

9

Odp: Puszka Pandory

Jeśli by coś zostało to ja poproszę jedną sztukę.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

10

Odp: Puszka Pandory

Moja czarna trumienka (+) + MK433 wyciągnięte z kartonu w oczekiwaniu na grę :)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-11-12 11:54:18)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Puszka Pandory

A co to jest?

12

Odp: Puszka Pandory

@lemiel - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pandora, lepiej tego nie otwierać...

13

Odp: Puszka Pandory

Tu poczytasz i zobaczysz http://www.cdaction.pl/news-29460/pga-1 … a-pga.html i tu http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, … .html?bo=1

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2012-11-13 09:34:39)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

14

Odp: Puszka Pandory

pawel napisał/a:

@lemiel - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pandora, lepiej tego nie otwierać...

Przypuszczam, że nazwa obiektu jest zniekształcona, brakuje sylaby "ci" :)

KMK
? HEX$(6670358)

15

Odp: Puszka Pandory

Paczki wysłane.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

16

Odp: Puszka Pandory

Gzynio napisał/a:

Paczki wysłane.

Gzyniu, źle napisałeś. Powinno być: (Ci)Puszki wysłane" :P

Sikor umarł...

17

Odp: Puszka Pandory

Puszki dotarły, lecz skutki otwarcia moga być opłakane, bo licho wie jakie tam cholerstwo siedzi ;) Dzięki Gzynio !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-11-22 00:40:01)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

18

Odp: Puszka Pandory

Do mnie także puszki dotarły.

grzeniu napisał/a:

lecz skutki otwarcia moga być opłakane

I tak zbliża się koniec świata... może właśnie o to chodziło?

19

Odp: Puszka Pandory

No tak, taka ilość Puszek Pandory otwartych w tym samym okresie czasu... :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem