Temat: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Jeszcze nikt? No to moze ja :) Dzieki Ci Greyu poraz kolejny - mam nadzieje, ze nie ostatni - za przewyjebista impreze! Dzieki takze wszystkim ktorych spotkalem ponownie i tym ktorych spotkalem poraz pierwszy. Keep it going!

Wieczor z dylizansu na Bydgoszcz

PS. Jesli plany glosowania online sa aktualne, odzywaj sie. Bede na GG i mailu

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-12-09 12:41:39)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Super impreza, niestety nie mogłem być do końca.

Ekstra było Was spotkać po raz kolejny a niektórych po raz pierwszy :)


Wieczór: muzykę z Boogie Nights sąsiedzi od rana słuchali :) chwilowo przerwę mają ale jak wrócę do domu to znów posłuchają :)

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

3

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Tak jest! Nie oszczedzaj :) Moi z Ballymunu robia impreze co sobote skur..... to se teraz przez 3 noce disco potancza :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Z mojej strony też Wielkie podziękowania !!! Do następnego razu ☺

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

5

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Przyłączam się, wielki frasun, fajnie było zobaczyć ludzi i dobre produkcje, a nocny wypad Hummerem do Sopotu to był "majstersztyk" ;) Dzięki Grey :)

6

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

dodatkowe punkty doświadczenia za ogarnięcie awarii prądu.
jesteś wielki!!

Ostatnio edytowany przez bachoo (2012-12-09 16:30:32)

7

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Party było extra!
Dziękuję!

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Szacuno-frasunek i podziw dla Greya. Dzięki :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Greyu, jak zwykle było extra !! do zobaczenia za rok!

SV trwło także u mnie w domu - czekając na tatusia Kuba zabijał czas zabawą z kotkiem... (dobrze że Lynx nie ma ogona ;)

Ostatnio edytowany przez piter (2012-12-09 17:43:29)

Post's attachments

IMG_3501.jpg 331.23 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

10

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Piter, dobrze że nie wpadłeś na pomysł prezentacji całości swojego sprzętu - małe paluszki wystające spod TT-ki to byłby drastyczny widok...

11

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Grey, brak mi słów... Party było suuuuuuuuuuper, mam nadzieję, że za rok spotkamy się jeszcze w większym gronie! SV to nie tylko największe party Atari w PL... To w ogóle największe party retro-computing w PL... Nikt takiego nie robi!!!!! Greyu, tylko Ty to potrafisz, baaaaardzo dziękuję!!!!!!!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

12

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Dzieki za party. Bylo dobrze na maxa.
Szacun dla autorow za produkcje a wszczegolnosci dla ajcka i spolki za tak wyjebiste demo. Nie moge sie doczekac az zasse stuff, odpale i jeszcze raz obejrze.

13

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

to ja też - dzięki! To jest właśnie Party, a nie meeting.

PunBB bbcode test

14

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Party było super, szacun!

15

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Dziękuję w imieniu swoim i Kamy za wyśmienitą imprezę. Będzie co wspominać, było zacnie, jeszcze raz dzięki!

16

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

a tak BTW: Sebalooz to mega kot!!!

17

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Ja również dziękuję za świetne party! Na pewno będę także za rok! :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

18

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

A ja powiem tak: awaria prądu świadczy o ilości atari podłączonych do jednego gniazdka:) No i monitorów:)
Grey. Ty wiesz co jesteś :)
Że sparafrazuję:

I am Grey. Big Grey.

19

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Zajefajnie było!

Pierwszy raz byłem i wrażenie zrobiła impreza. Wielki szacun Grey za całość i wszystko. Szacun dla Atarowców za kulturę na imprezie - piwo, alkohole mocniejsze się lały a nie było widać by ktoś rzygał po kątach, demolki nie było (pomijając gościu majstrujących przy kraniku z piwem co skończyło się piwnym prysznicem na VCS i Falcona - mam nadzieję, że nadal działają). No i dzieci były bo można było je bezpiecznie tam przyprowadzić.

Miałem okazję zobaczyć modele, których wcześniej nie widziałem (wliczając w to SAM Coupe). Fajne było to, że można było sobie pograć, pomacać, popytać o to i owo.

Jako Amigowiec stwierdzam, że ST i TOS nie są nawet biedne (bo biedny to AmigaOS <2.04 był) tylko porażające... Gdyby nie MIDI i ST:HiRes to pewnie te kompy dawno by zajęły miejsce na śmietniku historii. I śmierć piszczącej YM! Muzaki dostawały u mnie od ręki 0 za jechanie wysokimi w pisk.

Na następną edycję przyjadę.

20

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Hrw napisał/a:

Gdyby nie MIDI i ST:HiRes to pewnie te kompy dawno by zajęły miejsce na śmietniku historii. I śmierć piszczącej YM! Muzaki

Hrw bluźnisz :P


Hrw napisał/a:

bo biedny to AmigaOS <2.04 był

ale tu akurat się nie mylisz :P

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2012-12-09 23:43:59)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

21

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Fajnie było! Za rok muszę trochę inaczej planować sen, bo muzyki na flakona i limuzyny już nie dałem rady...
A jak by nie jury (dzięki Ci człowieku) to nawet prac na 16bit bym nie widział.
Ale widziałem! - w końcu coś na poziomie "malucha". Tylko płynniej i kolorowiej ;-)
Dzięki  Grey!

22

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Grey-u jak zwykle Impreza SUPER!!! Szkoda tylko że prace na Falcon-a poniżej poziomu za to ST daje radę. I jak zwykle 1świetne demko na Atari XL i zrywające beret na A2600 :) WIELKIE DZIĘKI!!!! Do zobaczenia za rok ;)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

23

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Dzięki Grey. Super impreza!

a tu małe co nieco ode mnie:

http://youtu.be/pEvG694MX8U

idę spać. dobranoc!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

24

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Grey: szacuneczek za organizacje tego wszystkiego, mam nadzieję na kolejną edycje :)

dzieki także wszystkim uczestnikom i także tym co wpadli na pare minut (niech sie domysli pewien człek, którego ksywy tu nie wymienię...)

dzieki wszystkim!

jedyny zgrzyt: to była okrągła rocznica powstania Falcona a niestety nikt nie uczcił tego porzadnym demkiem na ten sprzęt... słaba postawa mi sie wydaje...

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-10 02:13:37)

gep/lamers^dial

25

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

zgadza sie. sporo nowych twarzy, bardzo mila atmosfera, mnostwo nowych produkcji


chyba najlepsze party na ktorym bylem.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.