26

Odp: L.a.m.e.r.s.

Masz racje Gepard ... wszędzie są dziwni ludzie. Napisałeś posta, dzięki któremu udało ci się zmontować ekipę, która swoją pierwszą większą produkcją wygrała demo compo na największej atarowskiej imprezie w Polsce i zamiast usłyszeć.. "stary dobra robota" dostałeś jedynie "... nie obraź się ale ale chyba nie to forum :P"

27

Odp: L.a.m.e.r.s.

Cyprian napisał/a:

po to są fora tematyczne żeby z nich właściwie korzystać

no offence ale pojechałeś typowym trololo; argumentów żadnych byle zapierdzieć a przyklasku jak nie było tak nie ma

z takim myśleniem to wpasowujesz się w: http://pl.wikipedia.org/wiki/Żywa_skamieniałość

at0m: ten gość tak ma :) nie raz tu na forum zarzucano głupotę całej scenie amigi (tak - zgadzam się z  istnieniem pewnej niereformowalnej grupy ludzi o amigowych korzeniach, na szczęście mała część amisceny) ale tacy ludzie są wszędzie jak widać :/

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-10 16:08:28)

gep/lamers^dial

28

Odp: L.a.m.e.r.s.

gepard napisał/a:
Cyprian napisał/a:

po to są fora tematyczne żeby z nich właściwie korzystać

no offence ale pojechałeś typowym trololo;

No ja akurat z tym stwierdzeniem Cypriana się zgodzę.
Korzystam z wielu forów i na każdym jest normą, że są kategorie związane z danym tematem forum, a jeśli ktoś chce pisać zupełnie o czymś innym to jest dodatkowa kategoria jak tutejszy "Bałagan".
To tak jak ja bym zakładał temat związany z problemem sprzętowym ST w kategorii "Software, Gry - 8bit", albo chciał zadać pytanie o listę top 10 gier na spectruma w kategorii "Fabryka - 8bit", albo dopytywał się o najpojemniejszy model kartomizera do e-papierosa Volish'a w kategorii "Scena - 16/32bit".
Po to są fora tematyczne, żeby z nich właściwie korzystać.

( nie wnikam w NIC poza stwierdzeniem "po to są fora tematyczne żeby z nich właściwie korzystać" i ono wydaje mi się w pełni słuszne, a nie "trololo" )

Ostatnio edytowany przez jury (2012-12-10 16:25:55)

29

Odp: L.a.m.e.r.s.

jury napisał/a:

( nie wnikam w NIC poza stwierdzeniem "po to są fora tematyczne żeby z nich właściwie korzystać" i ono wydaje mi się w pełni słuszne, a nie "trololo" )

Trololo była pierwsza wypowiedź Cypriana, a nie ta, a zresztą ta również po uwzględnieniu kontekstu. I na tym proponuję zamknąć temat, bo jak się będziemy obruszać na każdy żarcik (ja to tak odebrałem) to daleko nie zajedziemy. A jeśli to faktycznie było trolowanie, to mu się zajebiście udało, bo po jednym zdaniu wybuchła żywiołowa dyskusja :D

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-12-10 16:30:27)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

30

Odp: L.a.m.e.r.s.

jury wróć do pierwszego postu i przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem; napisałem tam przeca że szukam ekipy do kodowania na małym Atari (w dziale scena 8bit) czy to się nadaje do bałaganu bo nie trzyma działu jak proponuje Cyprian?  jeśli dalej tak twierdzisz, to nie mam więcej pytań i zmieńmy temat.

dla mnie ktoś nie może przeboleć faktu że przyjdzie sobie "ekipa" która coś tam zrobiła na amidze i teraz próbuje cos tam napisać na atari. głupie to to i wsteczne jak "japierdole"

na poparcie tej tezy że Cypriana boli amiga dodam iż nie raczył zacytować całego zdania:

"Siedzieliśmy sobie w gronie ludzi z byłych amigowych/spectrumowych/komodorowych"

tylko w swoim stylu resztę platform wyciął by zrobić antyamiga trololo... trochę słabe zagranie...

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-10 16:50:45)

gep/lamers^dial

31

Odp: L.a.m.e.r.s.

Gepard, a ja Ci mówię, że to zwykłe trolowanie tzn. napiszę coś i wcinając popcorn będę patrzył jak się ktoś wkurza :) Odpuść ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

32

Odp: L.a.m.e.r.s.

gepard, specjalnie dodałem do mojego pierwszego postu charakterystyczny emotikon żeby podkreślić troszkę żartobliwą formę, więc nie masz powodu by by się aż tak wzniecać,  weź więc na luz :P

nikt też tutaj nie zarzuca "głupotę całej scenie amigi", tylko wybranym osobom typu niejaki hołdys który tu bywał pod wieloma  wcieleniami.

prawdą jest że jak coś ktoś powie dobrego o ST na tym forum to ktoś jak filip z konopi (m.in. gepard) wyskakuje z porównaniem do amigi.


at0m^Lamers, nie byłem na party więc nie jestem wtajemniczony. jak obejrzę produkcję to na pewno ją tu skomentuję.

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2012-12-10 17:41:45)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

33

Odp: L.a.m.e.r.s.

gepard napisał/a:

jury wróć do pierwszego postu i przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem; napisałem tam przeca że szukam ekipy do kodowania na małym Atari (w dziale scena 8bit) czy to się nadaje do bałaganu bo nie trzyma działu jak proponuje Cyprian?

Spoko, faktycznie jakoś umknął mi tamten wpis Cypriana, a potem to już myślałem, że się przywalasz do całkiem jakżeby słusznego stwierdzenia "po to są fora tematyczne żeby z nich właściwie korzystać". Moja wina, możesz wymyśleć karę :D

Ostatnio edytowany przez jury (2012-12-10 16:46:22)

34

Odp: L.a.m.e.r.s.

spox nie denerwuje się, raczej irytuje takimi słabymi wrzutkami

chciałem napić się z Cyprianem ale niestety nie dojechał CHAM ;)

Cyprian: zawału byś dostał na party, bo widziano tam 3 amigi (A1200 Rockiego tradycyjnie, A500 należąca do Aliasa i A500 wraz z C64 bo ktos przywiózł na wymianę a także  ze 2 Spectrumy, Schneidery i inne dziwne platformy (segi nie segi etc) ;)

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-10 16:58:25)

gep/lamers^dial

35

Odp: L.a.m.e.r.s.

I Sebaloz był :) Cool kolo :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

36

Odp: L.a.m.e.r.s.

Sega była?
O cholera, i ja tego nie wiedziałem? wpi* i do lochu za nie poinformowanie mnie! ;)
Sam chciałem zabrać Segę, ale i tak z samochodu typu sedan zrobiłem jak to AS stwierdził 2 osobówkę :D więc uznałem, że już Segi z jakimś telewizorkiem nie zmieszczę :) ( choć blisko było, hehe )

Ostatnio edytowany przez jury (2012-12-10 17:08:18)

37

Odp: L.a.m.e.r.s.

Były chyba wszystkie konsole Geparda nie widziałeś?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

38

Odp: L.a.m.e.r.s.

ale mobilne : Sega Game Gear i Sega Mega Drive i nawet myslałem że sobie nie odpuścisz paru leveli w Sonica (a miałem Hedgehoga 1 i 2, Chaosa, Spinballa,Triple Trouble i Blasta oraz coś jeszcze zapewne z Sonicowego Universum) ale jak widać za duzo się działo :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2012-12-10 17:09:49)

gep/lamers^dial

39

Odp: L.a.m.e.r.s.

gepard zapomniales o moim CDTV ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

40

Odp: L.a.m.e.r.s.

gepard napisał/a:

ale mobilne : Sega Game Gear i Sega Mega Drive i nawet myslałem że sobie nie odpuścisz paru leveli w Sonica (a miałem Hedgehoga 1 i 2, Chaosa, Spinballa,Triple Trouble i Blasta oraz coś jeszcze zapewne z Sonicowego Universum)

Nawet nie pisz takich rzeczy bo się pogrążasz! :D
A Mega Drive ( czy tam Genesis ) i Sonic 2 to mój cud, miód i orzeszki :)

Ostatnio edytowany przez jury (2012-12-10 17:16:17)

41

Odp: L.a.m.e.r.s.

o własnie, Stryker miał 4-tą Amigę :) Były na party dwie czarne: "Mała Czarna" i czarna CDTV.

btw. "Mała Czarna" cos jakby z każdym rokiem jakąs bardziej płaska z przodu, ale zaraz pewnie Lotharek mnie przyatakuje ;)

gep/lamers^dial

42

Odp: L.a.m.e.r.s.

gepard napisał/a:

ale mobilne : Sega Game Gear i Sega Mega Drive i nawet myslałem że sobie nie odpuścisz paru leveli w Sonica (a miałem Hedgehoga 1 i 2, Chaosa, Spinballa,Triple Trouble i Blasta oraz coś jeszcze zapewne z Sonicowego Universum)

Było brać ten sprzęt na "Zlot Miłośników Retro Komputerów" w Gdańsku 20.10.2012, przecież o to wcześniej prosiłem... nawet tematycznie lepiej pasowało. :P

ale jak widać za duzo się działo :)

No widzisz.
Fuckt, nie byłem na tegorocznym SV ale to jak w życiu - polega na wyborach. ;)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2012-12-10 21:57:32)

43

Odp: L.a.m.e.r.s.

Dracon napisał/a:

Fuckt, nie byłem na tegorocznym SV ale to jak w życiu - polega na wyborach. ;)

Cyt: "Uuuuu... bad decision" :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

44

Odp: L.a.m.e.r.s.

@WieczÓr - n i e k o n i e c z n i e... ;)

gepard napisał/a:

na poparcie tej tezy że Cypriana boli amiga dodam iż nie raczył zacytować całego zdania:

"Siedzieliśmy sobie w gronie ludzi z byłych amigowych/

Jakby teraz jeszcze demosa na mala Atarkę stworzyli PSB (Przyjaciele Stefana B.) albo Azzorek, to podejrzewam, ze Cyprian
straciłby swoje "argumenty" - supremacja (ex)amigowców byłaby niepodważalna! :)


Sam fakt zbierania tutaj chętnych do demoscenowej produkcji na A8 (ktokolwiek by ja robił) wydaje mi się tu logiczna
i pożądana. :)

45

Odp: L.a.m.e.r.s.

at0m^Lamers napisał/a:

Napisałeś posta, dzięki któremu udało ci się zmontować ekipę, która swoją pierwszą większą produkcją wygrała demo compo

I za to szacun.

46

Odp: L.a.m.e.r.s.

Dracon, kiedyś żeby wkurzyć amigowca trzeba było się nieźle namęczyć,
teraz jak widać wystarczy drobny żarcik :)

Dracon napisał/a:

Sam fakt zbierania tutaj chętnych do demoscenowej produkcji na A8 (ktokolwiek by ja robił) wydaje mi się tu logiczna
i pożądana. :)

żeby nie było wątpliwości, zgadzam się z tym w pełnej rozciągłości,
produkcji jeszcze nie widziałem ale super że komuś się chciało i za to szacunek.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

47

Odp: L.a.m.e.r.s.

Lamers przedwczoraj wygrali demo compo, więc są na tym forum u siebie.
A Cyprian "jeszcze nie widziałem" i Mikey "sory ale L.O.L" są tutaj lamerami przez małe "l". :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

48

Odp: L.a.m.e.r.s.

Tak, ja jestem nawet przez duze. :)

Demko bardzo fajne i ciesze sie ze sie lamersi zmobilizowali i zrobili cos na malucha po tylu latach. A lol odnosil sie do faktu ze minelo rowno z 15 lat od ostatniej prody lamers na a8 (smells like cream) i w takim duchu byla ta wypowiedz.
No ale coz, jestem tylko lamerem. przez male "l"

ps. kto to mikey wogole? jakas pauka :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2012-12-11 13:32:49)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

49

Odp: L.a.m.e.r.s.

syscall napisał/a:

kto to mikey wogole? jakas pauka :)

Nie ściemniaj :) Archiwum aarea jest wieczne :D Ale psychologia twierdzi, że raz na 10 lat każdy przechodzi całkowitą przemianę ;)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2012-12-11 13:37:07)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

50

Odp: L.a.m.e.r.s.

Słaby zart, mysle ze kazdy kto jako tako sledzi to forum wie kim jestem i kim bylem :P

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021