1

Temat: The Inaugural Commode 64 Burning

http://www.specchums.org/commode64/

'nuff said :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

hmm.........szkoda komodorków....a akurat ci spektrumiarze mają wyjatkowo gumowe mózgi....i nie tylko mózgi hehehehhehehe;)

gep/lamers^dial

3

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

Szczerze? To jest po.........ne! Zbulwersowany jestem! Brak mi slow... Moze gdyby sie z tym nie afiszowali... A tak urazilo to pewnie grom komodziarzy i ja sie nie dziwie. Ostatnio ktos na Allegro sprzedawal stacje dyskow do ST, zagadalem z gosciem - zdziwil sie ze jest tak duze zainteresowanie atarynkami. Dalem mu garsc linkow do stron... Przyznal sie, ze gdyby o tym wiedzial wiedzial, to by swojej 130XE na smietnik nie wyrzucil, tylko sprzedal... Rece mi opadly...

4

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

zgadzam sie z toba BeWu. Z jednej strony to fajnie ze niektorzy sie na tych kompach nieznaja bo np. jak chodzilem na rynek w gdansku to żóry sprzedawali atarki(65 xe) po 2-5 zł na wino ;] . A tak wogole to stare kompy rolo

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

Stare kompy jeszcze wyprzedzą te nowe pod różnymi względami np. grywalnością ;)

6

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

Ale zeby od razu niszczyc ? :/ IMHO szkoda, no chyba, ze sprzet byl padniety i bebechy wyciagniete i tylko obudowa sie sfajczyla ;)

Ja w czasach, gdy bylem szowinista bylem mimo wszystko jednak mniej drastyczny: http://www.irc.olsztyn.pl/c64.jpg ;)

7

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

Mac: taa, pamietam... I znak Atari na oknie;)

Mayonez/COBRA
Atari 1040 STE (4MB RAM, TOS 2.06/1.06, Ultrasatan, Netusbee)
Atari 65XE, 512KB ext. RAM, SIO2SD

8

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

Mac: nie ma jak szowinistyczne zagrania na Intelu czwartym.....:))))róló!!!

gep/lamers^dial

9

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

Zgadzam się z BeWu... Commodorowcy poczuli się pewnie okropnie, wyobraźcie sobie, że ktoś w podobny sposób traktuje małą atarkę... szczerze mówiąc mi po oblookaniu tego materiału zrobiło się nie dobrze... ani to zabawne ani hooy wie co... panowie którzy dokonali "egzekucji" na mydelniczce powinni pooknąć się w swoje puste dyńki...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

No jasne - a potem trumniarze to wdychają i ... ech mózgi z polichlorku winylu...

A nawet jeśli C= i JIL people mają nieco do podyskutowania ale da się to załatwić bez takich FX-ów...

No comment...

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: The Inaugural Commode 64 Burning

Wiedziałem że wyspiarze to mają coś z głową... chyba od picia herbatki :)