1

Temat: miker beat box and more

na wstepie przepraszam za glupie pytanie ...

mam nagranie mikera "jadacego z koksem na beatboxie" na grzybsoniadzie'2011, dodatkowo kilka slow komentarza nagranego juz po samym party od partowiczow. zrobilem edycje, spakowalem do *.mp3 i chcialbym wrzucic/udostepnic. probowalem na pigwe, ale nie mam pomyslu jak sie zalogowac. ktos ma jakis pomysl gdzie moge wrzucic tak aby udostepnic dla potomnosci ?

2

Odp: miker beat box and more

Jako naczelnu troll MS-owy powiem skydrive ;) Albo lepiej poczekać, aż pojawi się ktoś bardziej oblatany i powie jak to na Pigwę poprawnie wrzucić ;)

grzybson/SSG^NG

3

Odp: miker beat box and more

Wrzuć to na jakiś serwis hostingowy i podeślij linka na PW; ściągnę i wrzucę na Pigwę. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

4

Odp: miker beat box and more

pre bardzo
https://www.dropbox.com/sh/rz33xevc3bktnwz/5ToiN3h0z8

5

Odp: miker beat box and more

Zrobione. :) Leży w ftp://ftp.pigwa.net/stuff/parties/Grzyb … nd/extras/

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

6

Odp: miker beat box and more

sam bardzo chetnie to obslucham (jestem fanem :P ), ale chyba wypadalo by spytac mikera czy nie ma nic przeciwko wrzucaniu tego do tak publicznego miejsca...

tj. licze na to ze nie ma, ale...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: miker beat box and more

Ależ czemu? Bardziej już mi by przeszkadza, jak byle.kto tego słucha i się niezdrowo jara, zamiast zająć się tym, czym powinien. :P

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: miker beat box and more

Jellonek w porządku gościu, nie miał nic złego na myśli przecież...

9

Odp: miker beat box and more

gorgh: daj se spokoj, nie ma z kim gadac. sam tez nie wiem po co sie odezwalem... postaram sie powstrzymywac w tego typu sprawach...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep