Temat: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Drogie Siostry i Drodzy Bracia... Parafrazując słowa Józefa Zycha, niegdyś Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej - "Nie po raz pierwszy staje mi... przychodzi mi stawać przed Wami". Zgodnie z obietnicą iż do końca miesiąca Stycznia 2013 ogłoszę swoją decyzję co do przyszłości eventu, niniejszym to czynię... :)

Ostatnie 2 miesiące były dla mnie ciężkim okresem. Szczerze mówiąc do dnia dzisiejszego w mojej głowie jest jeden wielki chaos. Z jednej strony radość z powodu niespotykanie wysokiej frekwencji oraz ilości oddanych prac, z drugiej strony przerażenie... Dlaczego ? W końcu wspólnymi siłami udało nam się stworzyć największe tego typu wydarzenie już nie tylko w Polsce, ale i w Europie ! To do czegoś zobowiązuje. Niestety przez parę tygodni nie udało mi się wygrać walki ze... zmęczeniem. Problemy podczas eventu odcisnęły na mnie swoje piętno, 4 godzinny brak prądu na moment przed compo do dziś spędza mi sen z powiek... Nie udało mi się jeszcze zakończyć wszystkich spraw pozostałych po SV2k12. Przepraszam za opóźnienia z wysyłką "gadżetów" związanych z SV2k12, obiecuję nadrobić zaległości w ciągu najbliższych dni. Nie chciałbym wchodzić w szczegóły, ale wcześniej po prostu nie byłem w stanie tego zrobić. Wiele maili, które od Was otrzymałem nadal czeka na odpowiedź - wybaczcie.

Niedługo też zostanie zaprezentowana strona z głosowaniem on-line na prace z SV2k12. Z tego miejsca serdecznie dziękuję koledze Wieczorowi z grupy LAMERS za bezinteresowny wkład w jej powstanie.   

No i oczywiście informacja, na którą wielu z Was czeka od dawna - Silly Venture 2k13, to już 6-ta edycja imprezy dedykowana wszystkim użytkownikom konsol oraz komputerów spod znaku ATARI ! W tym roku spotykamy się miesiąc wcześniej, tj. od 8-go do 11-go Listopada 2013 (Piątek-Poniedziałek).  Tym razem event dedykowany jest ostatniemu sprzętowi, który ukazał się spod skrzydeł Jacka Tramiela (R.I.P.) - konsoli Atari Jaguar - stąd też kształt logo.

http://www.sillyventure.eu/pics/sv2k13logo.jpg
Logo zaprojektował i wykonał: mOOnie / MSB

Dziękuję wszystkim którzy mnie podnosili na duchu, wysyłali maile, dzwonili i pisali SMSy. Przepraszam tych których zawiodłem i obiecuję poprawę.

Never Give Up ! STay ATARI !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Sisters and Dear Brothers... Accordingly to my promise that till the end of January 2013 I will announce my decision about SV future, I am releasing it right now... :)

The last 2 months were very hard times for me. To be sincere, till today's day I have a big chaos in my head. Firstly it's a joy of unparalleled attendance and amount of received compo entries, from the other hand - fright... Why ?
Well, with a common strength we managed to create the biggest event of this kind not only in Poland, but in Europe. It's obliging to something. Unfortunately, through the past few weeks I couldn't win the battle with... tiredness. Problems during the event left an imprint on me, 4 hours without electricity just while before the start of competition still keep me awake at night... I didn't manage to finish all affairs which left after the SV2k12. I am so sorry for delays with sending SV2k12 gadgets, I promise to catch up on it withing the next few days. I wouldn't like to go into the details, but I just wasn't able to do it earlier. Many mails I've got from you still wait for response, forgive me.

In the near future we will present the web-site with voting on-line for SV2k12 compo entries. While I am here I would like to thank my mate Wieczor / LAMERS for all his unequivocal effort to make it real.

And now an information which is awaited by many of you - Silly Venture 2k13, it is 6th edition of the party dedicated to all users of consoles and computers produced under ATARI label ! This year we will meet one month earlier, it is from 8th till 11th day of November 2013. (Friday-Monday). This time an event it dedicated to the last hardware, released under the wings of Jack Tramiel (R.I.P) - Atari Jaguar console, that's why the SV2k13 logo is shaped like that.

http://www.sillyventure.eu/pics/sv2k13logo.jpg
The logo has been done by mOOnie / MSB

Thanks to all who cheered me up, sent mails, calling and writing SMS's. I am so sorry if someone felt left out and I promise to improve.

Never Give Up ! STay ATARI !

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2013-02-01 18:29:25)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Grey, świetna wiadomość !!!
Jestem gotów pomóc w organizacji - jak by co to numer znasz :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

3

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Extra wiadomość!!

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Grey, jak zwykle, zgłaszam się do pomocy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Ja jak zwykle mówię, żeby w rulesach na 16/32 było _nakazane_, że autor ma napisać dokładny config sprzętu (minimum) na którym pójdzie dzieło, jak również edytor oraz player.
Albo niech się potem nie dziwi, że jego praca nie działa na party.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

6

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

super wiadomość.

Grey jesteś wielki! :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

7

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Show must go on!

Szacunek!

Jeżeli już zbierasz deklaracje - wpisz mnie na 100% ;-)

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

8

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Zaraz idę na pocztę "nadrobić zaległości" :) Pierwsze 6 paczek, 2 do Polski, 4 za granicę... Jutro rano kolejna seria.

http://www.sillyventure.eu/pics/package.jpg

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Woooooooooooooow!
Wow Wow Wow WoooooooooooW!
LooooooooooooooL!

Kocham Cię GREY!

10

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

swietna wiadomosc!! extra Grey'u! super logo :)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

11

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Yes YEs YES!!! :D
Same Superowe Niusy w tym roku!!!
No to w tym roku wezmę Jaguar CD ze sobą :D

Ostatnio edytowany przez gustaw (2013-02-01 17:31:30)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

12

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Jest już niemal pewne, że będzie kategoria ATARI JAGUAR w compo. Rozmowy z potencjalnymi uczestnikami trwają :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Fajny logos i dobra wiadomość. Jeżeli poziom produkcji się utrzyma to znowu dostaniemy kawał dobrego kodu. Powodzenia w organizacji życzę.

Ostatnio edytowany przez atari classic (2013-01-31 22:21:17)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

14

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

mam nadzieje ze Czarna tez bedzie :)

15

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Zajebiście!

16

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Mega meeeeega :D:D
Jak cos trzeba pomoc/zalatwic to daj znaka co tam potrzebujesz :)

17

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

@ajcek: bardzo dziękuję, Twoja pomoc przy bannerkach na SV2k12 była bezcenna (i nie tylko przy nich oczywiście).

@adamK: jeśli znowu mógłbym liczyć na Ciebie w kwestii pick up'ów z lotniska to kamień z serca. thx! :)

@drygol: ok, dzięki, czym więcej osób chętnych do pomocy, tym większa frajda z organizacji :)

@atari classic: dzięki serdeczne :)

Chcę wiele rzeczy zaplanować odpowiednio wcześniej, łącznie z projektem bannerów, patronów oraz programem imprezy. W osobnym wątku umieszczę potencjalną listę uczestników.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2013-02-01 19:57:39)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

grey: jak najbardziej, ale jeśli dałoby się kogoś jeszcze dokoptować to byłoby fajnie, więcej party bym załapał :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Fakt. Ja odbierałem prawie wszystkich na SV2k11, stąd wiele rzeczy nie udało mi się zrobić :D

Czy jest ktoś chętny z 3miasta, kto mógłby odciążyć trochę Adama ?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Ja mogę, jak mi ktoś da samochód :D

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Ja Sqwardowi nie pożyczę, bo on w Anglii prawko robił :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

22

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

luz , na ta chwile nie ma problemu i na pozniejsza raczej tez nie bedzie :D no chyba ze mnie
ja moge lykac ludzi z lotnicha , ale dawaj cos dalej

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

ja w tym roku kupie bilet w WizzAir
bo z OLT nie dolecialem ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

24

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Bitman poka bilet z OLT ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

25

Odp: Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari !

Będę, razem z famlilą :)

Grey, możesz liczyć na moją pomoc.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC