1

Temat: SWAT po raz kolejny?

Na twolinerze Voy zaproponował kolejnego SWAT-a we Wrocławiu. Ja jestem za (byle NIE w najbliższy weekend). Ktoś z Was jest jeszcze chętny?

Pozdrav
Arko

Atari. Computers for People.

2

Odp: SWAT po raz kolejny?

hmm, tak sobie mysle, ze bede we wrocku za 2 tyg. :-)

no co? do kina tam chodze ;-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: SWAT po raz kolejny?

Podajcie termin, a postaram sie byc...

4

Odp: SWAT po raz kolejny?

Jeżeli chodzi o mnie to wszystko zależy od terminu  :? Poza tym jestem zdecydowanie na TAK  :)

5

Odp: SWAT po raz kolejny?

OCH... juz sam mialem ochote taki topic zalozyc...
Z terminem trzeba uwazac, bo jestesmy teraz w drazliwym okresie przedsesyjnym kiedy to kazdy ma kupe roboty i malo czasu.
Moze piatek 23-ego? Jak pozniej, to nie wczesniej niz po 20-tym lutego, bo sesja.

6

Odp: SWAT po raz kolejny?

Może by dodać ankietę żeby sprawdzić czy proponowany piątek (23 I) ludziskom pasuje? Bo z racji tego drażliwego okresu (przed)sesyjnego faktycznie chyba piątek lub sobota byłby najlepszy.

7

Odp: SWAT po raz kolejny?

23.I. mi pasuje  :D  :!:

8

Odp: SWAT po raz kolejny?

nom luz, jestem zdecydowanie ZA !!!!!!!!!

Onizuka róla ! :)

9

Odp: SWAT po raz kolejny?

No baaaaaaaa! Ale zrobimy rzez, tzn. kulturka i w ogole ;D

MM: Solo no tu przegiales ... Avatar 80KB ... Masz 2 dni na zmiane na zgodny z regulaminem.

10

Odp: SWAT po raz kolejny?

^_^; ano przeczytalem (ewenement jak na mnie  ) regulamin, zreczywiscie ciut za duzy avat : > zapomnialem ze mailem direct linka do avatara ze storn yklanowej i tam sobie zmienilem ; ). ten ma 14kb plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz niech bedzie ! : O

A tak z ciekawosci , wiekszosc przeglada AA "szerokopasmowek", wiec skad ot ograniczenie avatarka ? transferu to te raczej nie robi, bo przegladarka kaszuje pic, a prezciez nikt codziennie nie wlazi tu z "czystej" pregladarki. A przeciez takie fajne avatarki sa ; ) Vejito ma fajny, 320kb rzezni, nie Laoo ? : D

11

Odp: SWAT po raz kolejny?

No to jak, spotykamy sie 23 stycznia (piątek)?
Jeśli tak, to rozumiem, że w Spiżu?
Proponuję godz. 19.00

Pozdrav
Arko

Atari. Computers for People.

12

Odp: SWAT po raz kolejny?

Cos ustalcie, bo ja sie po cichu zbieram, ale chce wiedziec gdzie, kiedy itd.