1

Temat: ODDAM kasety magnetofonowe

- ponad 40 kaset,
- gry i użytki, głównie zestawy, ale jest parę oryginałów z Avalonu,
- w normalu i w turbo (blizzard, mapasoft, turbo rom plus),
- być może działają, być może nie,
- bonus: cartridge Turbo Blizzard.

Tylko odbiór osobisty w Krakowie. Jeśli nikt się nie zgłosi do końca marca - wyrzucam.
Od razu mówię, że nie mam czasu robić katalogu ani pozbywać się ich pojedynczo.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

2

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Pierwszy!

Przytulę całość, duble rozdam dalej. Może być, że wsadzisz w pakę i wyślesz?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Gdyby jednak nie wchodziła w grę wysyłka (dotyczy prośby dely) to jestem zainteresowany - zorganizuje sobie odbiór osobisty (mam rodzinę w Krakowie).

4

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Epi - zapakuj mi to na jutro do reklamówki z Biedronki, przy najbliższej okazji wezme to Delemu na jakieś party. Fortyfication może być? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Przy okazji wczorajszego sztabu kasety zostały powierzone Pticy celem oddania delyemu, który zgłosił się jako pierwszy. Ewentualne odstąpienie lub wymianę proszę negocjować z w/w.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Obiecuję duble oddać w dobre przeszczepy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

przyjmę duble od Delego :)

8

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Kasety przejrzane z grubsza i cieńsza. Zostawiam sobie kilka (głównie nagrane w Turbo ROM / Plus) oraz carta z Blizzardem, z uwagi że takiego nie mam. Resztę kasetek oddaję dalej - pierwszy był AS. Mogę wysłać pocztą.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Bump. Mogę jutro zabrać do Warszawy na sztaba. Jeśli do jutra popołudniem nikt się nie zgłosi, kasety idą do piwnicy na przechowanie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Dely, a nie wysłałbyś ich do Gdańska na mój koszt? :) Chętnie bym je przytulił. :) O Turbo Blizzard nawet nie śmiem pytać... :rolleyes:

11

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

dely napisał/a:

Bump. Mogę jutro zabrać do Warszawy na sztaba. Jeśli do jutra popołudniem nikt się nie zgłosi, kasety idą do piwnicy na przechowanie.


Dely chętnie cosik przyjmę..
Weź na najbliższy zlot :)

12

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Też mogę oddać, dostałem gratis w paczce ze sprzętem a mi to na rybkę, część osób jadących na Głuchołazy miała by po drodze celem odbioru.

Post's attachments

2013-06-30 13.40.35.jpg 963.37 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

2013-06-30 13.41.37.jpg 1016.58 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

13

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Przecież sam miałeś być. Nie?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

14

Odp: ODDAM kasety magnetofonowe

Być to ja chcę, ale większość weekendów jestem uziemiony w domu z dziećmi, więc lepiej napisać że się nie będzie i być niż na odwrót ;)