Temat: Rangi na AtariArea

Hej!
Mam pytanko-jakie są rangi (chronologicznie) na aarea i jakie są ich progi?
moją propozycją jest dodanie kilku(nastu ;) nowych rang bo jak się paczy na posty to jest taka przepaść: przechodzeń..........atarowiec,starszy atarowiec,........moderator,..........kierownik zamieszania;
a wtedy nie wiadomo kto ma większą wiedze, atarowiec czy inny atarowiec.
moim zdaniem przy rangach powinno byc jeszcze cas takiego jak technik, czy programista, bo niewiadomo kogo taki zielony (jak ja) ma sluchac.
przyklad? zajrzyj w:sprzęt 8bit/problem z magnetofonem. dely mówi krec glowica a iron nie kkrec. i kogo sluchac? referenta czy kierownika?
tagże ja kończe sie wyzalac i prosze o te liste rang.
PS: sorry za bledy ale pisze z telefonu :)
PSS: aarea chodzi bardzo fajnie na fonie. nie wiem, czy to zasluga delyego ale i tak calkiem, calkiem

Ostatnio edytowany przez Garbus099 (2013-08-31 22:19:37)

Atari 130XE-Magnetofon CA12
Terraria-Moim zdaniem jedna z najlepszych gier

2

Odp: Rangi na AtariArea

Najpierw się kierownikowi narażasz ("kogo sluchac? referenta czy kierownika?"), a na koniec podlizujesz :)

Po pewnym czasie sam się zorientujesz kogo słuchać. Rangi zależą od ilości postów a nie od jakości. Poza tym wiele osób ma rangi 'skastomizowane'.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2013-09-01 06:28:55)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Rangi na AtariArea

Garbus099 napisał/a:

dely mówi krec glowica a iron nie kkrec

Raczej na odwrót ;)

A jeśli chcesz sprawdzić progi rang to dajesz do działu użytkownicy i sortujesz wg. liczby postów.

Ostatnio edytowany przez Iron (2013-09-09 09:10:31)

Odp: Rangi na AtariArea

Po czym widać że prawie połowa userów ma 0 postów. Dely, może jakiś remanent? Czy planujesz jakieś wybory i martwe dusze są Ci potrzebne? ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Rangi na AtariArea

Jeść nie wołają, a potem zawsze mogę się chwalić ilością zarejestrowanych użytkowników :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Rangi na AtariArea

ja chciałem ogólnie wprowadzić przekaz psychologiczny, aby dely zrobił kilka(naście) nowych, śmiesznych rang odwołujących się do tego, co pisze. Np:

Koleś pisze TYLKO (no czasami nie, ale zazwyczaj) o grach. po takich 200 postach nie da się go nie zauważyć. czemu nie dać mu rangi "Zapalony Gracz"?

I o coś takiego mi chodzi :)
Jeżeli chodzi o nazwy "śmiechowych" rang mogę pomóc w wymyślaniu :P

Atari 130XE-Magnetofon CA12
Terraria-Moim zdaniem jedna z najlepszych gier

7

Odp: Rangi na AtariArea

a jak na przyklad taki gracz zainteresuje sie nagle my little pony friendship is magic, to potem trzeba bedzie zmieniac rangi :)

8

Odp: Rangi na AtariArea

gorgh napisał/a:

a jak na przyklad taki gracz zainteresuje sie nagle my little pony friendship is magic, to potem trzeba bedzie zmieniac rangi :)

To znaczy że ma dzieci w wieku przedszkolnym :D

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

9

Odp: Rangi na AtariArea

nie no bez przesady! kto bedzie pisał o bajce dla przedszkolaków na forum o kompterach sprzed 20 lat ;P

Atari 130XE-Magnetofon CA12
Terraria-Moim zdaniem jedna z najlepszych gier

10

Odp: Rangi na AtariArea

gorgh napisał/a:

a jak na przyklad taki gracz zainteresuje sie nagle my little pony friendship is magic, to potem trzeba bedzie zmieniac rangi :)

niestety przeglądając demka na wszystkie platformy z ostatniego roku stwierdzam, że pewna część jest tematycznie powiązana ze światem "MLP" :)

gep/lamers^dial

11

Odp: Rangi na AtariArea

[OT]

gorgh napisał/a:

a jak na przyklad taki gracz zainteresuje sie nagle my little pony friendship is magic, to potem trzeba bedzie zmieniac rangi :)

Jak będziesz mieć córeczkę w wieku trzech lat, to nawet nauczysz się rozróżniać, że Rainbow Dash to ten niebieski z włosami rodem z flagi "gejowskiej", a AppleJack to ten pomarańczowy konik blond w kowbojskim kapeluszu ;)


[/OT]

12

Odp: Rangi na AtariArea

Że o wnuczce nie wspomnę...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

13

Odp: Rangi na AtariArea

ale wracając do tematu....
... takim człowieczkom można dać range "Atarowy Konik Pony" nawet się rymuje ;)

Atari 130XE-Magnetofon CA12
Terraria-Moim zdaniem jedna z najlepszych gier

14

Odp: Rangi na AtariArea

mscgyver, jer - z doświadczenia wiem, że na szczęście taka 'wiedza' z czasem znika :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

15

Odp: Rangi na AtariArea

Jestem w trakcie przyswajania tej wiedzy tajemnej ;D

Właśnie nowy sezon się zaczął.

Ostatnio edytowany przez willy (2013-09-20 19:08:16)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477