Temat: Silly Venture 2k13 - noclegi

Kochani, do party pozostały 3 miesiące, dlatego warto pomyśleć już o noclegu. Oczywiście na party będą dostępne sleeping roomy, ale niektórzy z nas już wyrośli z takich "wygód" :)

Tak jak rok temu udało się załatwić zniżki w Hostelu Bursztynek, zaszły jednak małe zmiany cenowe.

Przy rezerwacji pokoi na hasło "ATARI" ceny wyglądają następująco:

Za pokój wieloosobowy - 40 zł / osoba (5zł mniej niż w latach ubiegłych)

Za pokój 2 osobowy - 50 zł / osoba

Za pokój 1 osobowy - 100 zł

Informacje o hostelu znajdują się na stronie:

http://www.hostelbursztynek.pl

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2013-08-07 08:47:40)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Silly Venture 2k13 - noclegi

Co prawda do eventu pozostały 2 miesiące, ale jest już sporo rezerwacji w Hostelu Bursztynek. Jak ktoś planuje nocleg w bardziej komfortowych warunkach niż szkolne sleeping roomy, w dodatku blisko party place - lepiej "zaklepać" sobie pokój już teraz. Żeby nie było że nie ostrzegałem :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Silly Venture 2k13 - noclegi

Czy jest ktoś zainteresowany noclegiem z 8 na 9.11, bo mam na tą dobę wolne łóżko?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: Silly Venture 2k13 - noclegi

Mam wolne jedno miejsce w pokoju dwuosobowym w "Bursztynku" na 3 noclegi (piątek-sobota, sobota-niedziela, niedziela-poniedziałek). Jeśli jest ktoś chętny, niechaj da znać tutaj, na maila lub PM. :)

EDIT: już nieaktualne.

Ostatnio edytowany przez voy (2013-10-03 16:18:28)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

5

Odp: Silly Venture 2k13 - noclegi

Gzynio napisał/a:

Czy jest ktoś zainteresowany noclegiem z 8 na 9.11, bo mam na tą dobę wolne łóżko?

... to na wypadek, żeby Ci nie dokwaterowali symulanta

(tego, co udaje, że śpi :D )

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Silly Venture 2k13 - noclegi

Pin, moja oferta jest już nie aktualna, bo pokój przejął voy i jak widać znalazł już chętnego.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."