1

Temat: Superekspres mini sztab ;)

Daję w bałaganie, bo wrzucenie tego do zlotów byłoby nadużyciem.

Jestem przejazdem w Wa-wie i do odjazdu pociągu zostało mi jakieś 1,5 godziny. Siedzę właśnie w KFC w pobliżu dworca PKP Warszawa Zachodnia (między dworcem a Blue City). Jeśli ktoś akurat tędy przechodzi, to zapraszam na pogaduszki o Atari. Czasu nie jest za wiele... :)

Edit.
I już jestem na dworcu :)

Ostatnio edytowany przez larek (2013-11-06 17:29:54)

2

Odp: Superekspres mini sztab ;)

Wczoraj dokładnie o tej porze byłem na Zachodnim :(

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

3

Odp: Superekspres mini sztab ;)

Ale zbieg okoliczności :)

4

Odp: Superekspres mini sztab ;)

A telefonów to panowie do kogoś z Wawy nie mają? Choć wczoraj to i tak wyjazdowy (służbowo) byłem...

Sikor umarł...

5

Odp: Superekspres mini sztab ;)

Nie mają :)
Swoją drogą, to byłby ciekawy pomysł - taka książka telefoniczna Atarowców (oczywiście z dostępem ograniczonym do wybranego grona ludzi).

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

6

Odp: Superekspres mini sztab ;)

proponuję zrobić taką atarowską książkę w formie dema...;)

Sikor umarł...

7

Odp: Superekspres mini sztab ;)

Ano ja też chyba żadnego numeru nie mam

8

Odp: Superekspres mini sztab ;)

Hmm, wydawało mi się, że do mnie powinieneś mieć, ale jak widzę w telefonie - nie wymieniliśmy się... Dobra, poproszę na pw, kto chce numer fona do mnie - wybranym osobom podeślę... Aha, często w dzień nie mogę odebrać (taka praca), ale różnie z tym bywa...
Będzie łatwiej na przyszłość ;)

Sikor umarł...

9

Odp: Superekspres mini sztab ;)

Zrobicie nowy Scene Register!