1

Temat: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Było super!

Dodałem je do kalendarza jak tylko Grey ogłosił termin. Jak napisałem, że nie wiem czy będę to Grey napisał do mnie PW że mam być :-D

Warto było przyjechać, zobaczyć te same osoby i tych nowych (chociaż nie spodziewałem się Amigowców). Popatrzeć na produkcje (poziom na 8bit był super, ST/Falcon nie widziałem) było miło. Dyskusja dzisiejsza z KK/DMA o ograniczeniach na 2600 dodała mi to i owo do zapasu wiedzy niekoniecznie użytecznej :-D

Za rok też będę.

2

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Było jak zwykle super, klimatycznie, oldskulowo, tej imprezy nie da się porównać z żadną inną! Grey - rządzisz!!!! Ja od razu mogę wykupić abonament na kolejne lata i bookuję terminy w kalendarzu i choćby się waliło i paliło - w terminach SV - kierunek: Gdańsk! Masa pozytywnych emocji, niezapomnianych wrażeń, Atari to jest to! Byłem na różnych imprezach, ale Atari ma zdecydowanie najlepszą ekipę! Zawsze miło zobaczyć Was wszystkich po raz kolejny. A niektórych po raz pierwszy - bitman, bachoo, drygol, willy, qbahusak - miło było poznać Was osobiście! Kto nie był, nie będzie wiedział o czym mówię i nie będzie wiedział co stracił - a stracił duuuużo!
@Grey: nawet nie chcę myśleć, ile pracy Cię to kosztowało, czasu, nerwów, zawalonego życia prywatnego. Jestem Ci ogromnie wdzięczny za taką imprezę i mam nadzieję, że SV 2k14 dojdzie do skutku... Mam parę przemyśleń, ale to już na privie pogadamy, jak ochłoniesz i dojdziesz do siebie - żeby kolejna edycja była jeszcze lepsza!
DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!!!

Ostatnio edytowany przez Duddie (2013-11-11 15:03:51)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Naprawde impreza na wysokim poziomie , wszystko dopiete na ostatni guzik .
A za wszystkim stoi tylko jeden czlowiek , wiec powiem BRAVO GREY !!! ,
big THX jestes " zebesciak " !!!

p.s

pozdrawiam Wszystkich !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

O tak, wrażenia OK.
Była taka frekwencja, tyle interesujących osób, że absolutnie nie groziła nuda. :)
Żałuję tylko, że nie dotrwałem do tego finału o 5.30 oraz nie poznałem osobiście m.in. moich obu przedmówców z tego wątku...

UltraSyd nie zawiódł, szybko zapełnił salę wrażliwymi na swoją sztukę!!!
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pojawi się na SV artysta spod znaku chip-music, np. Dubmood. :)

Poziom konkursów graficzno-muzycznych bardzo wysoki, chyba najwięcej udanych, a niekiedy zadziwiających (pozytywnie) prac pośród zlotów w roku. ;)

Widziałem LARKA, ale chyba nie "kamerował", za to podobno Sebaloz miał gdzieś zamontowaną nietypową kamerę... ;)


Pozdrawiam starych i nowo poznanych PARTY-zantów! :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2013-11-11 23:59:03)

5

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Ja tez chcialem dolaczyc sie do podziekowan ! Grey , naprawde super party ! Myslalem ze sv2k12 bylo nie do pobicia ale to party bylo jeszcze lepsze.  Byl szataaan , bylo pieeeklooo i byl ogien no i Kroll oczywiscie :D

Ilosc prac na kompotach byla imponujaca i chociaz prad mi sie konczyl to dotrwalem prawie do konca.

Pozdrowienia dla wszystkich napotkanych/poznanych partyzantow.

ps. Lotharek , na nastepne party trzeba wykoncypowac inny trunek bo Pszczolka dobra ale zdradliwa .... no nie ? :P
ps2. Jak by co to ja juz nie biore nikogo na hol :D :D :D

6

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Grey'u! mega zlot! każdy kolejny lepszy od poprzedniego! co to bedzie za rok !? :)

ps. eeee Drygol ;)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

7

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Party naprawdę extra wg. mnie najlepsze jakie do tej pory było!

Wiele wspaniałych osób!
Prace na compo, doznałem szoku ze względu na ilość oraz JAKOŚĆ TYCH PRAC!!!!

Dziękuję Grey!

8

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

się przyłączę.
Grey - W I E L K I E   D Z I Ę K I  ! ! !

9

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Dziękuje Grey - super party.

Prace rewelacyjne, demo KK na 2600 świetne, produkcje na ST ( w końcu nie tylko STE ), jak zawsze super ekipa.

I jedno małe spostrzeżenie / pomysł na przyszłe party jeśli oczywiście się odbędzie :) - darmowe piwo zamieniłbym
na lepsze / bogatsze nagrody dla autorów prac. Tym bardziej że parę osób zachowywało się jakby mama pierwszy raz
na imprezę puściła. I nie mam tu na myśli Kroll-a :)))

A na koniec pamiętajmy żeby małe minusy nie przesłoniły nam wszystkich plusów :)

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

10

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Szacun, zwłaszcza za ściągnięcie Ultrasyda i zmotywowanie autorów świetnych prac na kompo, za ciepłe placki i herbatę nocą, za porządne koszulki w niewysokiej i tak cenie wejściówki. :)

A teraz konstruktywna krytyka, bo zawsze może być jeszcze lepiej! :)
Proponuję następnym razem zastanowić się, czy na scenowym party jest miejsce na gry, zwłaszcza odgrzebane z 30-letniej dyskietki randomowe produkcje klasy G, w tym kiepskie remake'i Pacmana i Asteroids. Puszczanie takich rzeczy na znacznie spóźnionych kompotach uważam za bardzo kiepski dowcip i brak szacunku do wszystkich uczestników, którzy wnieśli opłatę za udział w imprezie, a w szczególności do autorów, którzy przygotowali swoje prace SPECJALNIE NA TO PARTY.
Kolejną rzeczą są produkcje, które nie działają na żadnej konfiguracji. Można robić dwie-trzy próby, ale nie brandzlować się z jedną pracą przez pół godziny po to, żeby potem pokazać ją na emulatorze i zadziwić widzów, jaka ona słaba. Niektórym zdawało się, że dedlajny zostały po to ustalone na dzień wcześniej, żeby takie właśnie sytuacje wyeliminować. ;)

Dziękuję i pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez epi (2013-11-11 18:34:18)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Dziękuję GREY - ciężko mi powiedzieć czy to najlepsze party w historii, za mało doświadczeń mam w tej dziedzinie, ale intensywnie nadrabiam ;) Było SUPEEER!!
Niesamowite poznać tych wszystkich ludzi.
KK - pokazał że granice nie są jeszcze poznane do konca ;)
Dzięki!!

Ps. Mi też zabrakło prądu aby wytrwać do końca.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Przebijam: Giaga Szacun :)

Dodatkowo, chciałbym podziękować wszystkim partyzantom którzy dorzucili się do pudełka, wyszło tego prawie 600PLN, całość została już przekazana do mamy Vulgara.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

13

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Party 10/10. Wielkie podziękowania dla GREYA.

Sądząc po tegorocznych pracach mam wrażenie, że scena atarowska zaczyna nowe życie i bardzo mi się to podoba.

14

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Przyłączam się do podziękowań i szacunu dla Greya.
Party świetne, niesamowita ilość prac! Dzięki!

15

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Dzięki Grey. Jedna osoba jakimiś boskimi mocami sprawiła, że ludzie przyjechali ze sprzętem i produkcjami przez DUŻE P. Fantastyczne!

PunBB bbcode test

16

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Dzięki Michał, nawet już nie staram się zrozumieć jak to wszystko ogarnąłeś, praktycznie sam... A tak BTW: znów udało się być dłużej. Za rok będę przez wszystkie dni ;) I nie będę się już bał :) No i jednak w tym roku było więcej trzody, if You know what i mean ;)

17

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Tak a propos trzody, o której mówi bachoo... nie wiem czy tylko ja miałem wrażenie że jakimś cudem dostali się na imprezę przypadkowi "ludzie"? Nawet chyba nie Atarowcy. Po prostu chcący się za darmochę napić.... Też mieliście takie wrażenie?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

18

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

To nie ludzie, to amigowcy. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

19

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Właśnie dotarłem do domu!!!! 21:23
Również dołączam się do podziękowań to najlepsze SV od lat Grey Rulez masakryczna ilość prac na każdą możliwą platformę ATARI od A2600 po Jaguara!!! Tyle dem na ST jeszcze nigdy nie było!!! i także zrywające beret demo na Atari 2600
Wielkie podziękowania dla Lotharka za transport na SV i powrót!!! oraz dla wszystkich partyzantów niech moc będzie z WAMI!!! :D

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

20

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

To było świetne party :) Niskie ukłony dla Greya.

Dzięki, willy, za odgrzebanie 5 gier z przeszłości, taka Piranha była lepsza od wielu nowych startujących w compo gier. Możesz przypomnieć nazwisko autora?

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

21

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Impreza była super, ukłony Grey, kawał za**bistej roboty.

Demo KK/DMA na 2600 - maestria sama w sobie, autor przygotował nawet kompilator własnego języka (wariacja nt. C) dla 6502, aby mu się łatwiej kodowało. W sumie, to demo dla VCS jest jak Numen na XL/XE.
M.E.C. - brawa za debiut, zaskoczyli chyba wszystkich (może oprócz organizatora).
Lotharek - dzięki za transport; Gustaw, s0nar - za towarzystwo.

To co, za rok już nie tylko biggeST in Europe, but in whole world (universe?) ;)

grzybson/SSG^NG

22

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Podziękowania:
Grey - za party :) ale....mam nadzieje że na kolejnym "+18..." zniknie..... bo to się robi niesmaczne....
Willy - za naprawe SN360, pomoc przy płytkach i naprawie klawy do 1200xl (na wiecej "nie starczyło czasu")
Bitman - za Atarke dawcę :) i od AdamaK gre do 2600 :)
Pecuś - zewnętrzną stacje do ST :)
Wieczór - bebechy z 1050 gdzie był pełnosprawny HW 7.1 :)
tyle odemnie :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Naprawdę świetne party. To dobry przykład, że ATARI cały czas jest na topie!. Wyrazy uznania i podziękowania dla Greya. 

PS: Lotharek - dzięki a U1MB - jak zwykle niezawodny kawał sprzętu. Pozdr.

Ostatnio edytowany przez johny73 (2013-11-14 23:36:10)

24

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

Udane party! Szacunek.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

25

Odp: Mega szacun dla Grey-a za Silly Venture 2k13

@Adam - przebijam : Ultra Szacun :)

@Grey - to party było czymś niesamowitym - olbrzymia ilość produkcji przede wszystkim z czego zaskakująca szczególnie ilość na duże Atari - a ja dobrze wiem (podobnie jak parę innych osób), że co najmniej w połowie z nich powinieneś się pojawić w creditsach jako współtwórca :)

@Checkpoint - dzięki za Second Reality na duże Atari, które jak pewnie większość wie jest moim ukochanym demem i niemalże wzorcem dema do umieszczenia w Sèvres :)

@Wszyscy inni - dzięki za wspólną zabawę i do zobaczenia w przyszłym roku - gdziekolwiek, chociaż nie ukrywam, że bardzo bym chciał aby to było SV2014 :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem