Temat: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

zwyczajowo :

mail na lotharek@lotharek.pl
temat :  sieciowka st
tresc: dane do przesyłki


cena:  XXXX / 10 + 26

gdzie XXXX to nasz kochany kompik w wersjach STE, STFM ;-) ( kazde X to liczba..)


wysylka jak zawsze, poczta polska pobranie do 300 gr na terenie kraju TYLKO, urzadzenie w obudowie


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jSCkREGWx9w

Ostatnio edytowany przez lotharek (2013-10-08 23:37:07)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Wysłałem maila , możesz potwierdzić czy dostałeś?
Bo mi się coś thunderbird znarowił, twierdzi, że wysłano ale był błąd przy zapisie do wysłanych.

Ostatnio edytowany przez wieczor (2013-10-09 00:42:59)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Ja mam 0520 STFM, czyli płacę 78 zeta? ;)

A co z tymi co mają 130ST, albo 260ST? Będzie jeszcze taniej?

Ostatnio edytowany przez jer (2013-10-09 05:00:19)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

4

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Chyba chodziło o 4-cyfrową nazwę modelu, oby nie o taką:
http://vintagecpu.files.wordpress.com/2 … telogo.jpg

:D

5

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Jer.

( kazde X to liczba..)  -- czytamy ze zrozumieniem i nie trolujemy

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Jeżeli liczba - to jaka? Mnie się wydaje, że raczej cyfra. A zero to też cyfra (a nawet liczba, jeśli przyjmiemy Twoją konwencję) ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

7

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

mosz recht

UWAGA !

kazde XXXX to CYFRA, gdzie pierwsze X <>0

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Akademicka dyskusja - nie ma komputera 0520 ST - jest 520 itp :P

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Absolutnie nic nie wnoszące do tematu:

Post's attachments

stelogo.jpg 31.04 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

10

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Conrad albo http://www.maedicke.de/atari/hardware/2080stf.htm


Lotharek, czy ta cena jest jednorazowa, czy będzie obowiązywać za jakiś czas? Po gwiazdce łykną bym takie cacko.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Conrad, Cyprian: proste pytanie: czy to były maszyny produkowane od początku do końca przez Atari? Nie wydaje mi się.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

przypominam, że z powodzeniem można zajebiście IRCować z esteka. Jest zajebisty klient IRC, osobiście walczę na nim od kilku lat ;)- (chwilowo przerwa, bo pożyczyłem sieciówkę) :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

dostaniesz z powrotem z USB ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

14

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

czy do kogoś to przyszło?... :(

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

15

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

A w jakim zakresie działa USB, tylko mysz? Czy jest jakaś szansa, żeby zadziały pendrivy jako pamięć masowa? ;) Zdaje się, że interfejs IDE Paskuda działał w oparciu o ten sam port, więc... Teoretycznie jest to pewnie możliwe? :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2013-11-07 14:13:22)

16

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Działają pendriwy!!!
- jako pamięć masowa ma mincie 1.18 testowane z 2-3lata temu i pięknie przenosiło się dane między światem a Falconem.
Tylko piszę łatwiej kopiować plik 40mb niż 50plików po 1-2kb...

17

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

A TOS/Magic? ;)

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

AS... napisał/a:

Działają pendriwy!!!
- jako pamięć masowa ma mincie 1.18 testowane z 2-3lata temu i pięknie przenosiło się dane między światem a Falconem.

A pod TOSem? Jest jakiś program? Bo cierpię na niedosyt wygodnych dróg przenoszenia danych. Głównie z wieloma podkatalogami i mrowiem plików.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

19

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

mówiłem Ci o NetusBee, którego to oto jesteś posiadaczem. Falcona też masz, tylko z Tosem się waćpan zanadto związał :) - no i tu kiszka jest zasadniczo ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Witam,

Jesli chodzi o Netusbee i TOS-a to jedynym sprawdzonym i dzilajcym program jest STING mam go u siebi skofigurowanego takze mam neta uruchamiajac MinT jak i TOS, jedyna wada w porownaniu do MiNTa jest szybkosc przesylania, zaleta przenosilem wiele MB z pc na falcona poprzez STING-a troche trwalo ale ani razu niezostalo przerwane polaczenie

Pozdrawiam

Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

21

Odp: NETUSBEE zamowionka na nast tydzien

Panowie, pracuję nad czymś.. Dajcie mi kilka lat :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.