1

Temat: Syf poświąteczny

Heh, dopadła mnie zimowa poświąteczna przednoworoczna handra... Nie przerazić się, bo można.

Post's attachments

ZARTZAR.XEX 17.87 kb, liczba pobrań: 54 (od 2013-12-28) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

2

Odp: Syf poświąteczny

Dobre. I mogło być więcej.

3

Odp: Syf poświąteczny

git,
zrób też coś takiego na duże /|\

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

4

Odp: Syf poświąteczny

@cyprian, jak kiedyś się pytałem o wsparcie na duże - zostałem olany. Teraz mam to w d..e i duże jako maszyna do produkcji mnie wali, przynajmniej póki co. O szczegóły zapytaj na przykład Maskotke lub poszukaj na forum programowania 16/32 bit. Tyle w temacie.

Sikor umarł...

5

Odp: Syf poświąteczny

@Sikor - wyjątkowo dobre ;)

Choć przy wyjściu do dos można by przywrócić std adres wektora wskazującego fonta ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2013-12-31 16:16:18)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Syf poświąteczny

wstaw na yt bo nie wiadomo o co chodzi...

7

Odp: Syf poświąteczny

Po wyjściu z programu (Sikora) do dos, zamiast fontów są krzaki. Wystarczy przywrócić standardowy adres fontów systemowych przed wyjściem z programu.

Taka kosmetyka estetyczna ;)


EDIT:

Bezrobotny - to twoje zdjęcie na avatarze? ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2013-12-31 17:08:39)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Syf poświąteczny

@Pin: jak nie zapomnę - przy następnej produkcji dostosuję, choć nie zauważyłem problemu ;) I nie odpowiadaj trollowi - szkoda czasu ;)

Sikor umarł...