26

Odp: Mr. Antic Demo

wróciłem z kawki i nabyłem troche wiedzy:

1. dziewczę trochę zawaliło sprawę, bo zamiast wysłać na zamknięcie (fakt, przyniosłem w piątek tuż przed osiemnastą i szybko wyszedłem) zapomniało- (takie tłumaczonko) i w pospiechu zostawiło ( w sobotę dziewczę nie pracowało) więc wysłało w poniedziałek.

2. prosiłem o priorytet a posłało ekonomiczny - ale to ja nie zakreśliłem ptaszora na potwierdzeniu wysyłki - mea culpa

3. link trackingowy: http://emonitoring.poczta-polska.pl/?nu … 4121565893

Edit. Co mnie dziwi? Słaby ten system trackingowy bo widać tam tylko że wysłano a nie ma innych zdarzeń. Jednakowoż wydaje mi sie że takie opcje wyświetlały sie gdy sprawdzałem onegdaj inną przesyłkę (tzw. zdarzenia - czyli nadejście przesyłki, przekazanie listonoszowi do doręczenia, awizo itp)

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-02-12 20:29:46)

gep/lamers^dial

27

Odp: Mr. Antic Demo

Dokładniejsze dane dają przy paczkach - przy liście tylko nadanie i ewentualne awizowanie. Jak na "europejską" firmę - trochę to żenujące jest...

Sikor umarł...

28

Odp: Mr. Antic Demo

jaki kraj taka poczta lub jaki kraj tacy "celebryci"

tekturek oczywiście nie podpisałem ;-]


EDIT: z linku trackingowego w dniu dzisiejszym wynika że dotarła na miejsce i dziś będzie doręczona :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-02-13 15:06:50)

gep/lamers^dial

29

Odp: Mr. Antic Demo

Hejka!

tu... du... du... du ...

http://seban.slight.pl/atari/mr.antic/mra3.jpg

http://seban.slight.pl/atari/mr.antic/mra2.jpg

http://seban.slight.pl/atari/mr.antic/mra1.jpg

Gepard... WIELKIE DZIĘKI! to jest dokładnie to demo którego szukałem!!! Dyskietka przeczytała się bez żadnego problemu! TOMS ją łyknął migiem! :) nawet nie wyłączył buforowania ścieżek czytają tą dyskietkę  :) Ostatni raz to demo widziałem wieki temu! Teraz zaspokoiłem swoją ciekawość i przekonałem się jak ludzki mózg zmienia wspomnienia wraz z wiekiem ;) Na szczęście dużo moje wspomnienia nie różniły się od tego co obecnie oglądam :) Jedynie obrazek "Pirates!" zapamiętałem bardziej kolorowy... okazało się jeszcze że drugiej strony to nie widziałem w całości i nigdy nie miałem w całości, nie miałem pojęcia że druga strona zawiera dwa Soft-Synth-owe kawałki ;) miałem tylko te części które zawierały normalną POKEY-ową muzę.

GEPARD jeszcze raz bardzo dziękuję! WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI! :D siedzę i słucham sobie tych muzaków, może nieco archaicznych ale uważam że są skomponowane bardzo pomysłowo :) zawsze mi się podobały :)

A jeszcze jedno Gepard... jeżeli na Twoich dyskach są takie perełki, to naprawdę warto zgrać je czym prędzej. Bo to kawał historii... a na pewno nigdzie w sieci ich nie ma :) tak jak . Mr. Antic Demo - The Evil Master!

Oczywiście zrobiłem kopię do ATR-ów, do pobrania tutaj: Mr. Antic Demo - The Evil Master

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w poszukiwania i wsparcie :)

pozdrawiam serdecznie
Seban

ps1) na emulatorze czasami druga strona startuje z "sieczką" w pierwszym scroll-u, nie wiem czemu tak się dzieje, na real hardware jest za każdym razem OK! :)

ps2) co z dyskietką? odesłać ją do Ciebie czy od razu do VOY-a?

ps3) zapis magnetyczny na tych dyskietkach jest niesamowity :) po tylu latach nadal się to czyta bez problemu! RULEZ!!! mam płyty CD otrzymane od ludzi które nie czytają się po paru tygodniach :D

30

Odp: Mr. Antic Demo

Proponuję podesłać Fandalowi...

Sikor umarł...

31

Odp: Mr. Antic Demo

Sikor, podesłałem info i pliki również do Fandal-a! Dzięki! :)

32

Odp: Mr. Antic Demo

demo widze pierwszy raz w zyciu, ale muzyke z pierwszej czesci znam na pewno.
tylko gdzie ja to jeszcze moglem slyszec? obejrzalem wszystkie the top, ale to nie z nich. ech, skleroza.
pamieta ktos?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

33

Odp: Mr. Antic Demo

to całe demo to kompilowany Turbo Basic, tej muzyki z pierwszej części strony A, to akurat nie kojarzę z innych produkcji. ale może i masz rację ;) teraz mi "zabiłeś gwoździa" :P przesłuchałem na szybko Kasprzak demo ale tam tego nie usłyszałem :D może to była jakaś tego typu składanka? (muzaków w BASIC).

Ostatnio edytowany przez seban (2014-02-13 23:02:47)

34

Odp: Mr. Antic Demo

mnie uporczywie pcha w kierunku wfmh, sprawdzilem cosinus demo - tam jest extirpator, revenge of magnus - the great commandment.
moze rzeczywiscie trzeba przebadac te stare kolekcje.
bez mikera tego nie rozgryziemy :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

35

Odp: Mr. Antic Demo

Zgadza się... Miker! pomocy! :P

a swoją drogą ciekawy obrazek w drugiej części na drugiej stronie dysku...

https://dl.dropboxusercontent.com/u/44199/cpr.png

można powiedzieć że bardzo na czasie ;) tyle że ten pochodzi chyba z końcówki lat 80-tych :)

EDIT:

i faktycznie dopatrzyłem się, data wypuszczenia tego dema widniejąca w jednym ze scroll-i to 05.04.1988...

https://dl.dropboxusercontent.com/u/44199/rel.png

Ostatnio edytowany przez seban (2014-02-14 00:04:15)

36

Odp: Mr. Antic Demo

Muzykę z pierwszej części słyszę pierwszy raz, raczej nie jest to nic z WFMH bo ich znam na pamięć. Muzyka pod obrazkiem Highlander jest z The Top - część z czaszką zaczynająca się od digitki "Music please" gdzie jadą w scrollu po jakimś spectrumowcu.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

37

Odp: Mr. Antic Demo

Hej!

O muzyce z The Top #1 pisałem w pierwszym poście, o tutaj ;)

seban napisał/a:

...w jednym ze screenów była muzyka potem użyta w demie the top #1 w części "future of spectrum", jak mi podpowiedział Miker ta muzyka oryginalnie pochodziła z tego programu: http://a8.fandal.cz/detail.php?files_id=4575

.

38

Odp: Mr. Antic Demo

Seban: przy okazji poślij Voyowi, ale to sie nie śpieszy :) Patrząc na wątek, warto czasem wygrzebać coś z przepastnych zbiorów bo fajne są te stare produkcje. Co do nośników: kiedyś to produkowali na wysokim poziomie i takie dyski trzmają dane do dziś. Co dziwne pierwsze dyskietki jakie kupiłem to były Memorexy prosto z giełdy gdyńskiej (nówki, kolorowe - nagrałem je raz i do dzis trzymają to co na początku lat 90-tych zostało tam nagrane). Dla porównania część dyskietek DD 3,5 cala nagranych pod koniec lat 90-tych dziś już powiedziała dobranoc.

Co do dysków Precision - była to onegdaj jak dla mnie najlepsza firma z tych produkujących nośniki (stawiałem ją osobiście wyżej niż Verbatima) - szczególnie dyskietki 3,5 cala Precision były magiczne.

gep/lamers^dial

39

Odp: Mr. Antic Demo

to ja sie podepne, bo w sumie temat podobny :)

swego czasu znalazlem na dyskach Waldiego  demo, zwie sie to "c64 emulator demo" lub "MMMG Soft Demo". Niestety ostala sie tylko side A. :(
Moze ma to ktos w calosci (Gepard?)bo przyznam ze nigdy nie widzialem tej produkcji i jestem ciekaw co jest na drugiej stronie.

Zalecam uruchamiac na Altirze bo na atari800win nie mozna wyjsc z czesci "bitwy morskie".

Ostatnio edytowany przez Vidol (2014-02-15 06:01:25)

Post's attachments

C64_emulator_demo_side_A.atr 130.02 kb, liczba pobrań: 13 (od 2014-02-15) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

40

Odp: Mr. Antic Demo

Vidol napisał/a:

Zalecam uruchamiac na Altirze bo na atari800win nie mozna wyjsc z czesci "bitwy morskie".

Wstyd, Panie Vidol, wstyd! Zalecać to należy real hardware, a nie jakieś Hemulatory...

Sikor umarł...

41

Odp: Mr. Antic Demo

Kurcze, wydaje mi się iż to demo widziałem kiedyś... ale drugiej strony zupełnie również nie pamiętam ;/

42

Odp: Mr. Antic Demo

Zgodnie z obietnicą Fandal dodał Mr. Antic Demo do swojego archiwum:

Mr. Antic Demo #5

Mr. Antic Demo #6

43

Odp: Mr. Antic Demo

Vidol napisał/a:

to ja sie podepne, bo w sumie temat podobny :)

swego czasu znalazlem na dyskach Waldiego  demo, zwie sie to "c64 emulator demo" lub "MMMG Soft Demo". Niestety ostala sie tylko side A. :(
Moze ma to ktos w calosci (Gepard?)bo przyznam ze nigdy nie widzialem tej produkcji i jestem ciekaw co jest na drugiej stronie.

Zalecam uruchamiac na Altirze bo na atari800win nie mozna wyjsc z czesci "bitwy morskie".

Póki co takiego demka nie znalazłem ale kilka innych ciekawych rzeczy, którymi niebawem sie podziele. Zacząłem ogarniać dyski by je finalnie wysłać do Voya, ale troszke to potrwa, więc troszkę cierpliwości.

gep/lamers^dial

44

Odp: Mr. Antic Demo

MMMG Soft Demo to demo Marka Goderskiego z Poznania

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C