26

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Niestety Samsung 710mp pięknie działa w rgb z vbxe w demach i grach :)
basic qmeg i sparta są jakieś takie blade :P Pin pisze o rdzeniach ?

qr.wasz i nie kupię sobie sc1435 :(

Ostatnio edytowany przez AS... (2014-02-21 22:48:32)

27

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Znaczy się mam rozumieć że 710 jest lepsza od 711?
No cóż, mam 711MP więc VBXE nie dla mnie .

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

28

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Na 710mp z Falcona po rgb działa więcej niż na 711mp :)

29

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Kurka jakby się dało wykuć dziurę w ścianie do sąsiada to mam CRT Daewoo 17 cali i bym miał bjuta cyca obrazy. A tak nie zmieści się.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

30

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

AS, jak możesz, to zrób proszę zdjęcie naklejki znamionowej tego 710MP i wrzuć tutaj, dobrze? :)

31

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Zrobię ale tak nie do końca działa 710mp z vbxe, tzn. basic spartados x jest prawie czarno białe jakiś słaby ten niebieski.
Obraz żyleta na nich.
Jak nie z Atari :)

Natomiast dema(numen raditus siilythink control cdrags vengaance Unshaped  asskicker boogie)  gry(road race robbo roboo vbxe ninja zorro yoomp ) działają pięknie i ślicznie, jedynie problem zauważyłem z grą tą którą Qba Husak przyspieszał na SV (stara gra w trybie 8) tam raz na jakiś czas obraz zrywa się.

Osobiście jestem zadowolony 710mp daje radę z wrednym falconem oraz z xe +vbxe :)
Tylko trzeba przywyknąć że sparta i basic nie jest niebieskie ...

32

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

AS... napisał/a:

jedynie problem zauważyłem z grą tą którą Qba Husak przyspieszał na SV (stara gra w trybie 8) tam raz na jakiś czas obraz zrywa się.

Chodzi Ci o Amaroute 128+? Tam obraz ma się zrywać, taki feature :P

Sikor umarł...

33

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

711 MP też po RGB działało z Amigą, STE, itp. Jedyny problem miałem z VBXE, dlatego sprzedałem ;)

34

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Sikor napisał/a:

Chodzi Ci o Amaroute 128+? Tam obraz ma się zrywać, taki feature :P

As nie pamięta, bo na SV obraz mu zrywało regularnie :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

35

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Tak to Amaroute 128 i jeśli zrywa "fabrycznie" to w takim razie Samsung 710mp nie znalazłem nic co nie działa na tym sprzęcie :)
Na SV to i mi obraz też zrywało, więc nie pamiętam.

36

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

I co tam ze zdjęciem tabliczki znamionowej? :P
Daj znać w jakim kraju został wyprodukowany Twój egzemplarz 710 MP i na tej tabliczce jest również miesiąc i rok produkcji :)
Bo Twój 710 MP działa bez zarzutu z VBXE? :)

37

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Jacques, http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 03#p182903 czytałeś ? Chyba też będę musiał się przyjrzeć tabliczce znamionowej XD.

___
Press play on tape...

38

Odp: problem z Samsung LCD TV 17"

Czytałem, ale chcę potwierdzenia od AS-a włącznie z danymi z tabliczki znamionowej ;)