Temat: PHP & MYSQL jeszcze raz!

Witam, wiem ze juz sie pytalem... ale bardzo wazne dla mnie ...
poszukuje servera gdzie moge postawic stronke PHP&MSQL, myslalem ze na www.piwko.pl sie da lecz on obsluguje tylko php, na layosie(czy jakos tak) nie wiem gdzie co i jak zalozyc (moze by mi ktos zalozyl jakies anonimowe konto:) i podal login i haslo:D .. albo podajcie mi adres jakiegos serverka moze byc okolo 10mb , duze dziekowki dla osobki ktora mi pomoze:D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: PHP & MYSQL jeszcze raz!

Hmmm po pierwsze na lycosie. A po drugie ja sam zrobiłem sobie konto tm ale co dalej robić to nieweim bo chce tam władować forum.

3

Odp: PHP & MYSQL jeszcze raz!

Akurat pisali o tym w ostatnim KomputerŚWECIE-Ekspercie. Sprawdź www.xo.pl, albo www.free.komrel.net, albo www.vitawa.com, albo... idź do kiosku po gazetę ;)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

4

Odp: PHP & MYSQL jeszcze raz!

konta.foryou.pl - zakladasz i czekasz na odpowiedz, nie koenicznie musi byc pozytywna, ale 120MB+5MB SQL

a ogolnie - oj tam bez jaj, kup jedno dobre konto, np. na strefa.pl za 100zl/ROK 90MB+SQL+panele admina+very szybkie (mam takowe)

lub np. www.fc.pl (nie znam szybkosci)
lub tanihosting.com (nie znam szybkosci)


raz wydasz.. a masz swietne, szybkie konto, pewne. polecam takie rozwiazanie : ). darmowki to obecnie kicha.

5

Odp: PHP & MYSQL jeszcze raz!

xo.pl daje cael wypasione 10 (20?) MB i to na firme only, komrel nawet szybki, ale ten ich cyrk z bannerem TT; vitawa.com nie znam, ale nie oszukujmy sie - nie ma obecnie taniego dobrego hostingu.

a co do piwko.pl - to sa ograniczenia w konfigu php, i nie kazda strona pojdzie (moje stare, zamotane procki nawet nie ruszyly - za duze tablice, za duzo zmiennych itp;  )

6

Odp: PHP & MYSQL jeszcze raz!

Zgadzam sie z solo - nie oczekuj po darmowych serwisach jakosci - to tak jakbys mial wybrac srodek transportu: nogi, rower i samochod - im tansze rozwiazanie, tym mniejszy komfort ;)

Zreszta jezeli to jest cos komercyjnego, to nie badz sknera (skapiec podwojnie traci) i nie boj sie wydac tych kilku- (nastu,dziesiecu,set) zlotych ;)

7

Odp: PHP & MYSQL jeszcze raz!

Panowie mi chodzi o anonimowe konto:] wiadomo w jakim celu, jesli chodzi o  platnosc (to tu tzeba podac swoje dane i jest problem) moze byc syfiarskie  z banerami , jeden warunek ma dzialac na nim baza danych MYSQL i PHP .. nic wiecej do szczescia nie potrzebuje...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>