51

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

cale szczescie ze mam w dupie tw wasze podjazdy. i tak przyjade sie napic ;-)

powinno byc tak : niewazne jak ktos cos napisal i z czego korzystal, jezeli pojdzie na stock 800xl jest OK !

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

52

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Heh, tylko znajdz na zlocie stockowe atari ;)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

53

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

nie musi byc stockowe atari, wystarczy standardowe atari :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

54

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Jak zwał tan zwał, ale standardowe atari na zlocie? Chyba jak sobie przywieziesz ;)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

55

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Pin napisał/a:

(...) to nie potencjalni uczestnicy konkursu stanowią o jego prawach, tylko organizator. Jeśli nie akceptujesz tego, to nie wystawiaj nic na konkursie i problem z głowy.

Tak trzymać.

56

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

"rozwoj":

http://atari.pl/ANUS.jpg

Ostatnio edytowany przez xxl (2014-02-16 22:15:07)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

57

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Panowie, prosiłem o coś, dyskusje ideowe gdzie indziej. Moje stanowisko już przedstawiłem wcześniej, za jakiś czas postaram się podrzucić więcej szczegołów od strony organizatorskiej.

grzybson/SSG^NG

58

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

xxl, daruj sobie tę krucjatę. I tak nie będziesz używał, więc po co określać kartę w tak grubiański sposób? Może i ja wymyślę podobne miano dla twojej modyfikacji?
Nie nudzi cię powtarzanie w kółko tego samego w kolejnych wątkach na obu portalach? Bo mnie czytanie o tym już tak. EOF

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

59

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Znaczy, że prace zgodne z regulaminem nie będą działać na Atari? ;)

60

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

@Vasco:  a i owszem, o ile będą wykorzystywały 128KB - nie pójdą na 130XE, bo ten typ "rozszerzenia" pamnięci jest zabroniony, cnd.

Sikor umarł...

61

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Akurat jest dokładnie odwrotnie. Mogą pójść na 130XE bez problemów. Natomiast nie wszystko co pójdzie na 130XE pójdzie gdzie indziej.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

62

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

> xxl, daruj sobie tę krucjatę.

drugi raz pytam, jaka krucjate prowadze? w poscie 49 napisalem kto w.mnie prowadzi krucjate :-)


> I tak nie będziesz używał, więc po co określać kartę w tak grubiański sposób?

dlaczego uwazasz ze to screen z dzialania karty Pasia? akurat nie. "rozwoj" idzie w kilku kierunkach, na aage byl prezentowany jeden z nich. tu akurat masz 6502 z jakims nieziemskim taktowaniem, ten kierunek "rozwoju" zapewnia praktycznie nieograniczona moc obliczeniowa "atari". (swoja droga ciekawe jak wypada w porownaniu Rapidus)


> Może i ja wymyślę podobne miano dla twojej modyfikacji?

nie obrazaj elektronikow, nie porownuj mnie do nich. nie jestem w stanie zaprojektowac czy zbudowac zadnej modyfikacji wiec cokolwiek przypisuje sie mi w tej dziedzinie to po prostu klamstwo :-)


> Nie nudzi cię powtarzanie w kółko tego samego w kolejnych wątkach na obu portalach? Bo mnie czytanie o tym już tak. EOF

nie, jak dlugo beda pojawiac sie takie pomylki nie dosc jest uswiadamiania :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

63

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

https://www.youtube.com/watch?v=6slGZQlBxnU

Panowie obejrzyjcie sobie jak sie robi dema i skończmy to tradycyjne "p*.*" bo pociąg z napisem "fajne i porządne dema" odjeżdża z toru 6502 na peronie 64... a nam znów pozostanie zasuwanie z buta przez lata...

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-02-17 10:56:52)

gep/lamers^dial

64

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Właśnie zaktualizowałem stronę zlotu, można się juz dopisywać do listy.

Dla przypomnienia garść informacji:
- Termin party: 9-11.05.2014
- Miejsce: standardowo, świetlica działkowa przy ROD "1 maja Wolność", ul. Olsztyńska 166, Częstochowa
- Compo: tradycyjnie Game Compo oraz Wild.
- Wejściówka: 30 PLN

Strona zlotu: http://atari.pigwa.net/party

Kolejne informacje wkrótce!

grzybson/SSG^NG

65

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Ja mam pewne pytanko, w zasadzie ani tu ani na AOL ani na stronie zlotu nie pisze czy istnieje mozliwosc kimania na party-place, z naciskiem na pod stołem i w dziwacznej pozycji :)

66

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Ech z wiekiem przywiązanie do systemu liczbowego o podstawie 10 staje się nieco drażniące. Chciałem się zapisać na listę obecności i nie mogę precyzyjnie określić prawdopodobieństwa przybycia. Grzybu - dałbyś możliwość określenia prawdopodobieństwa w postaci słowno-obrazkowej... :> Na co tam pole liczbowe?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

67

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

gepard napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=6slGZQlBxnU

Panowie obejrzyjcie sobie jak sie robi dema i skończmy to tradycyjne "p*.*" bo pociąg z napisem "fajne i porządne dema" odjeżdża z toru 6502 na peronie 64... a nam znów pozostanie zasuwanie z buta przez lata...

o k**** ! ladne !!! proste, przyjemne, nie ma geekowsko-nerdowskich-vfx-KtorychNiktPozaTworcaNieKuma, jest na czym oko zawiesic !!! ze tak powiem ... SZACUN ! tego mi na atarynce brakuje ...

edit: 7:34 - zaczyna sie part z niezla muzyka, ktora o dziwo nie brzmi jak komoda ! jako ciekawostke dodam ze drum kick, ma naprawde niezly kick w dole pasma :D

Ostatnio edytowany przez cedyn (2014-04-09 13:30:03)

68

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

@cedyń - doszedł mail?
@mono - może coś się da wymyślić, spojrzę

EDIT
@Iron - spanie na party-place jest przewidziane nie jako z urzędu, jakoś się co roku mieściliśmy :D

Ostatnio edytowany przez grzybson (2014-04-09 18:36:26)

grzybson/SSG^NG

69

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

tak, mail doszedl. za to od Ciebie juz nie otrzymalem odpowiedzi :P wiec skoro maile dzialaja slabo, to proponuje forum uzyc.

tak, na party sie pojawie

opcja.1:
tak, naglosnienie zalatwie (mikser, kolumny glosnikowe, mikrofony [przewodowe])

naglosnienie: otoz caly zestaw jest dosc ciezki, potezny (w sensie gabarytowo, 6 kolumn glosnikowych: 2x subwoofer, 4x middle) i zasilany koncowka mocy 400W RMS na kanal. nie chce brac wszystkiego, bo po kiego grzyba nam 800W RMS na malej salce. jezeli wezme tylko czesc naglosnienia, to boje sie troche podlaczac tego do mojej koncowki z tego wzgledu ze jest zbyt silna. omylkowe przesuniecie suwaka glosnosci do oporu spowoduje trwale zlikwidowanie glosnikow (po prostu je rozpier***) :D

CZY KTOS JEST W STANIE PRZYWLEC ZE SOBA KONCOWKE MOCY (wzmacniacz) O MOCY MAX. 150W RMS ?

mikrofony: mam duzo dynamicznych, ale wszystkie sa na kabel. przydalby sie jeden bezprzewodowy. o ile mnie pamiec nie myli Pinokio dysponuje takowym ustroistwem. fajnie by bylo gdyby tradycyjnie przywiozl ze soba :)

calosc dotransportuje w piatek wieczorem :)

opcja.2:
mozna zabrac calosc (przynajmniej na dzien dzsiejszy nic mi nie wiadomo aby w tym terminie sprzet byl uzywany w innym miejscu) ale potrzeba do tego: samochodu kombi + 4 ochotnikow i gwarancji odstawienia tego z powrotem po imprezie :)

70

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Kurcze, nie skapłem się kiedy nowy SquirrelMail zaczął mi wiadomości grupować we wątki i Twoja odpowiedź się zgubiła.

Jasne, że nie potrzebujemy tyle mocy. Powiem więcej, 2 lata temu za nagłośnienie robiła moja wieżyczka 2x20W, ale z fajnymi kolumnami Tonsila umiejscowionymi trochę wyżej i było dobrze - i było słychać muzykę, i dało się swobodnie rozmawiać. Także wystarczyłby sam mikser :)

Ja raczej końcówki mocy nie załatwię, nie bardzo mam skąd.

grzybson/SSG^NG

71

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

zle napisalem. mixer = powermixer, wiec masz te 400W czy tego chcesz, czy nie :)

z calym szacunkiem, ale te kolumny Tonsila ... to szkoda gadac :)

72

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

Wiem, że Tonsil nie urywa, ale odczucia były całkiem pozytywne. A jakby co ten mały "samodzielny" mikser (ten co ostatnio) - masz go jeszcze?

Ostatnio edytowany przez grzybson (2014-04-15 16:23:07)

grzybson/SSG^NG

73

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

tak, mam. w razie jakby co to moze posluzyc jako rozwiazanie awaryjne. niemniej jednak, bedzie fajniej jak bedzie z czego narobic halasu i w ta strone proponuje zmierzac :)

74

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

cedyn napisał/a:

Pinokio dysponuje takowym ustroistwem.

na 90% nie dojadę.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

75

Odp: Grzybsoniada 2014 - ogłoszenie duszpasterskie

@Pin: Podjechać po Ciebie?