1

Temat: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Cześć! Partowicze.. z latka ludków..
Piszę bo właśnie okryłem że brakuje mi 2 rzeczy : zasilacza do stacji toms 710 ( jest to wielka wtyka wkładana do kontaktu na 9v i 1,5   a z okrągłym małym gniazdkiem typu din?!).. :cry:
Uczciwi znalazca proszony jest to kontakt! Nagroda czekam! ( już się chłodzi w lodówce).
Druga rzecz może nie aż tak ważna ale jest to granatowy spiwór...
Tak też mi go brakuje.!!
Nagroda podobna będzie do tej pierwszej...
Proszę o kontakt !!! :D
Wasz rzeźnik płytek   z party ..
AS.../Sword
:D

2

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Hmm a moze znajdzie sie u kogos dodatkowy kabel SIO - SIO poniewaz moj wyparowal podczas pakowania sie - tzn. mozliwe, ze dalem go Pecusiowi razem ze stacja (Pecus sprawdz).

Szczesliwy znalazca proszony jest o kontakt  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

.... duzo wina sie pilo, to teraz szukacie zagubionych rzeczy... ;)

:?: Nie wina tylko wooodki i pifffffffffffka!

4

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

i łez...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Cześć! Partowicze.. z latka ludków..
Piszę bo właśnie okryłem że brakuje mi 2 rzeczy : zasilacza do stacji toms 710 ( jest to wielka wtyka wkładana do kontaktu na 9v i 1,5   a z okrągłym małym gniazdkiem typu din?!).. :cry:
Uczciwi znalazca proszony jest to kontakt! Nagroda czekam! ( już się chłodzi w lodówce).
Druga rzecz może nie aż tak ważna ale jest to granatowy spiwór...
Tak też mi go brakuje.!!
Nagroda podobna będzie do tej pierwszej...
Proszę o kontakt !!! :D
Wasz rzeźnik płytek   z party ..
AS.../Sword
:D

Hmm koryguje 1 amper i 10 voltów!!!
Panowie przyznać się kto mam mój zasilacz.!Dla was będzie pewnie bez wartości a dla mnie .. Przynajmniej będzie mi działać stacja!!

6

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

i łez...

Jakich łeeeeeźźźźźźźxx :?:

7

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Ja z Solem i dziewczynami wyjezdzalismy ostatni i pomagalem (tak troszeczke) Vascowi posprzatac i powiem, ze ludziki mnostwo rzeczy zostawili:

1. Pinokio zostawil glosniki, te ktore byly podlaczone do vascowego grzyba. Nie ma co sie obawiac: zostalo to zauwazone i Vasco przechowa je w depozycie  ;)
2. W sumie pozostalo okolo dwuch spiworow: jeden o nieogreslonym kolorze w sleeping-roomie i drugi na party-place, ktory jesli sie nie myle byl wlasnie granatowy. Trudno mi powiedziec cos o jego losie; Ja utrzymywalem, aby Vasco go przechowal, a on chcial go wyrzucic. Mysle, ze przydalby sie do Vasca mail jezeli nie jest jeszcze za pozno.
3. Dwa kompakty: jeden z dream-casta (nie pamietam co to za giera) drugi z napisem "Video" i papierowej kopercie. Oba wzial kto?... tak... organizator  :D
4. Pelne nienaruszone wino owocowe marki "Mustak", ktory to przedmiot jako jedyny wzialem JA w celu pozniejszej konsumpcji pijac zdrowie poprzedniego wlasciciela  (aktualnie chlodzi sie w loduffce) :P

Reszte rzeczy pozostawionych na party-place mozna zakwalifikowac do odpatkow.
Zasilacz zatem AS'a musial byc przez kogos ze zlotu zabrany, bo niczego takiego nie widzialem.

Korzystajac z okazji chcialbym pozdrowic:
- Azbesta (trzylykowy kuban czysciochy, teledyski tatu i emanacje dobrego humoru na party)
- Zajaca (pomoc we wszystkim o co poprosilem)
- Geparda (pomocne oprogramowanie, ktore niebawem do mnie dojdzie ;))
- Reszte partyzantow z ktorymi przeprowadzilem mila (bo tylko takie byly) rozmowe.

Zlot byl super

wasz niezmordowany kamerzysta:
laoo'tek

8

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

A ja zostawilem prawie pelna butelke z nalewka gorzka - wyglada na to, ze Lao zaliczyl ja do odpadow - chyba, ze ktos ja spozytkowal - jesli tak, to niech tej osobie bedzie na zdrowie (o ile mozna byc zdrowym po wypiciu nalewki ;> )

9

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Xray troche maruda z Ciebie co widac na jednym z dif-xie ;] zobaczysz soon :D

10

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

niebawem napiszem yrealcje :). btw na div-ah wszyscy wyszli spox :)

11

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Xray troche maruda z Ciebie co widac na jednym z dif-xie ;] zobaczysz soon :D

He he ...  jak zwykle marudze...    zwlaszcza jak sie porzadnie nie wysram ;(

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Ja wam powiem szczerze, ze kazdy moze byc troche marudny jak sie porzadnie nie wysra He he he. Ale nie tylko. Jak sie porzadnie nie wyspi lub nie napije pifka. Ale ogolnie moim skromnym zdaniem zlot byl suuupeeerrr. Zwlaszcza reklamowane site'y netowe (macgyver, gepard; czasem pinokio).  :D  :D. Dzisiaj sie biore za pisanie relacji. Juz mi sie kluje.

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

13

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Hmm a moze znajdzie sie u kogos dodatkowy kabel SIO - SIO poniewaz moj wyparowal podczas pakowania sie - tzn. mozliwe, ze dalem go Pecusiowi razem ze stacja (Pecus sprawdz).

Sprawdze wieczorem ale watpie....
Wczoraj wszedlem okolo 16:15 do domu, padlem i usnalem, a dzis juz okolo 10:15 bylem w firmie (a na 8:00 mam :) )
Cos mi sie wydaje, ze bylem jedyna osoba na party, ktora nie spala od piatku do niedzieli...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

14

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Dorzuce moje 6502 groszy:
na party 'zgubilem' zasliniacz do atarynki (model "gladki"). gdyby ktos gdzies kogos to bardzo prosze o wiesci.

azbest off-line

15

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Dorzuce moje 6502 groszy:
na party 'zgubilem' zasliniacz do atarynki (model "gladki"). gdyby ktos gdzies kogos to bardzo prosze o wiesci.

azbest off-line

Hmm. szkoda myślałem że znalazłeś swój zasilacz!! :!:
Ale nie martw się mój też gdzieś wcieło!!

Alkochol  :D  :D

16

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

AS, pociesze Cie: o ile mi wiadomo Epi tez wrocil bez zasilacza. Przynajmniej przez jakis czas razem ich poszukiwalismy... :^)

17

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Plaga jakas ?!

Ja tez nie mam zasilacza do atarki!
Tyle ze ja czesc rzeczy wrzucilem Pirxowi do bagaznika (w zalozeniu mialy to byc tylko floppy), bo on jeszcze mial o morze zahaczyc.
Moze wszystkie te zasilacze pojechaly ogladac morze :) :) .... kto wie ...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

18

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Widac na partyplace krążył jakiś zasilaczowy skrytożerca!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

19

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

To raczej zorganizowana szajka złodzieji zasilaczy ;)  ;)

20

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Wlasnie dzwonilem do Pirxa - moj jest u niego w pojezdzie - ale tylko moj...

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

21

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Widac na partyplace krążył jakiś zasilaczowy skrytożerca!

Tak dokoładnie!! :D  :D

22

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

[...]
Cos mi sie wydaje, ze bylem jedyna osoba na party, ktora nie spala od piatku do niedzieli...

slv: oj chyba nie... ja tylko raz zamknalem oczy - na kilka chwil... a nie spalem od czwartku do niedzieli :)

s.

23

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

Hmm. Zasilacz się już pewnie nie znajdzie.. :cry:  :cry:
Będę musiał "pobiegać po sklepach".!

Ale co tam!!! :D  :D  :D

24

Odp: Lato ludków kto ma za duży bagaż?!

a  ja mam 2 podkladki pod wino,jesli ktos zgubil lub zawieruszyl (nad opalenica zawierucha byla) to chetnie przesle.Zauwazylem ze na podstawce miesci sie tez maslanka,rulez...w koncu jakas odtrodka musi byc po siarkowodorach zwanych potocznie tanim winem.

pozdro dla: party people,dely ty chlorze

gep/lamers^dial