Temat: Sprzedam 1040 STE

Atari sprawne. Używane do tej pory z satandiskiem i wszystko działa idealnie. Wcześniej używałem dyskietek, więc flopek też działa. Pamięć 1Mb. Cena -200zł z kurierem wł

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-05-20 22:44:26)

Post's attachments

DSCN4381.JPG 1000.65 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-05-20) 

DSCN4383.JPG 1008.83 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCN4385.JPG 1002.76 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCN4386.JPG 1015.12 kb, liczba pobrań: 2 (od 2014-05-20) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Sprzedam 1040 STE

W lipcu po 10-tym na 100000% bym kupił

.

3

Odp: Sprzedam 1040 STE

Atari jest "gołe", nie ma myszki, kabli itp.

4

Odp: Sprzedam 1040 STE

Sprzedane.

5

Odp: Sprzedam 1040 STE

Nadal aktualne. Ktoś zrezygnował. Dodaję fotki gniazd z tyłu.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-05-22 18:17:14)

Post's attachments

DSCN4393.JPG 952.17 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

DSCN4394.JPG 989.21 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-05-22) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

6

Odp: Sprzedam 1040 STE

To ja wezmę

7

Odp: Sprzedam 1040 STE

Szanowni zainteresowani moim ogłoszeniem. Mam do Was ogromną prośbę. Kto decyduje się na zakup proszony jest o potwierdzenie chęci zakupu tutaj, następnie proszę o kontakt mailowy podpisany nickiem z forum. Straciłem rachubę już kto i co chce. Wszelkie pytania o komputer tez najlepiej jak pojawiały by się w tutaj.

8

Odp: Sprzedam 1040 STE

Nie wiem co się dzieje. Sprawdzałem inne ogłoszenia o sprzedaży i jakoś było inaczej niż w tym przypadku. Wszyscy proszą o dyskrecję.... Tak więc cofam to, co napisałem w poprzednim poście. "Ktoś" wytargował cenę na 190 i to teraz obowiązuje.

9

Odp: Sprzedam 1040 STE

Sprzedane. Kupujący pragnie pozostać anonimowy :)

10

Odp: Sprzedam 1040 STE

Ja rozumiem, gdyby to było PPA, ale ukrywac na AtariArea, ze sie kupuje STE, to ciut dziwne :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: Sprzedam 1040 STE

Czyli ja nie kupiłem?
Coś zakręcona sprawa ;)

Proszę o potwierdzenie, czy kupiłem, bo dostałem maila z danymi do przelewu, ale po porannej wizycie na forum nie wiem, czy wpłacać :/

12

Odp: Sprzedam 1040 STE

Heh, to nie fair oczekiwać tego, że każdy użytkownik forum jest na nim/na necie 24h/dobę :(

Ostatnio edytowany przez maw (2014-05-23 12:55:22)

___
Press play on tape...

13

Odp: Sprzedam 1040 STE

Panowie, pisałem wcześniej, że w mojej skrzynce mailowej totalny bałągan, ktoś pyta, inny się deklaruje, trzeci się zastanawia. Napisałem, że prosze o składanie ofert w temacie, to znowu czytam innego maila, ze musi być anonimowo. W końcu, kto pierwszy zadziałał konkretnie to kupił. Przepraszam za zamieszanie, ale w zasadach forumowych jestem mało biegły.

14

Odp: Sprzedam 1040 STE

Tu wystarczy znać jedną zasadę: nie sprzedaje się jednej rzeczy kilku osobom na raz. Ot, gdzieś tu obok był wątek o takich niesolidnych sprzedawcach, ale już nie pamiętam, kto go założył ;-)

PS. "Kupiłem" to Atari (jawnie, na forum) zanim nastąpiło Twoje "pisałem wcześniej, że...", o czym świadczy otrzymany od Ciebie mail z danymi do przelewu.

PS2. Gratuluję nieśmiałemu nabywcy :)

15

Odp: Sprzedam 1040 STE

A faktycznie musi być anonimowo?
Czy ktoś go wkręcił żeby niecnie wyrwać sprzęt?
Bo Pan inżynier się przecież jawnie zdeklarował...
pozdr
Bachoo

16

Odp: Sprzedam 1040 STE

Moze anonimus dał np. 250 i dlatego nie chciał się ujawniać, bo podkupił graty Magistrowi.

17

Odp: Sprzedam 1040 STE

Uważam, że Ravenax28 postępuje kompletnie niepoważnie - mój priv do niego z wczoraj, z godziny 13:47:51

Status     przeczytana Wczoraj 13:47:51
Temat     1040STE

Cześć, dostałem cynk od XxXxX, że rezygnuje z zakupu. Mogę przejąć po nim ?

W privie z 18:35:54 odpowiedział, że mogę brać. Niepoważne jest to, że nie mogąc się doczekać, aż odbiorę jego priva z forum napisał jeszcze do innych osób.

Powtórzę, co napisałem w privie: Priv nie jest smsem, żeby móc odpowiadać na niego "ad hoc", a ja nie jestem maniakiem sieciowym, żeby siedzieć na sieci non stop i sprawdzać co chwilę maile (tudzież privy) z forum.

Ostatnio edytowany przez maw (2014-05-23 18:54:34)

___
Press play on tape...

18

Odp: Sprzedam 1040 STE

Ostatnio sprzedawalem samochód. Przychodzili "kupcy", targowali sie, jeździli, przyprowadzali "mechaników" i kazdy "kupował", "przychodzili  jutro", "oddzwaniali" i w końcu d..a. Przyszedł wreszcie ktoś konkretny: potargował konkretnie, kasę wyjął konkretnie i odjechał samochodem. Tyle w temacie.
Ten, kto kupił STE wytargował, zrobił przelew, i na początku przyszłego tygodnia będzie miał komputer w domku. Panie mgr_inz_rafal, Ty mnie nazywasz niesolidnym sprzedawcą? Żarty jakieś. Czy ja się skarżyłem tutaj, że pierwszy kupiec zrezygnował? Bez złośliwości i w zgodzie zakończyliśmy temat.
I żeby było wszystko jasne, to komputer sprzedany za 190 łącznie z przesyłką.
A tak w ogóle, to proszę o zamknięcie tematu i zapraszam do dyskusji o solidności w handlu do działu "bałagan", jak ktoś wyżej wspomniał założyłem odpowiedni temat.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-05-23 20:41:59)

19

Odp: Sprzedam 1040 STE

ravenax28 napisał/a:

mgr_inz_rafal, Ty mnie nazywasz niesolidnym sprzedawcą?

Tak.

20

Odp: Sprzedam 1040 STE

No to Ty jesteś kiepskim kupującym. W czasach, kiedy za pomocą komórki można zarezerwować bilet lotniczy... ech, szkoda gadać.

21

Odp: Sprzedam 1040 STE

Ale Rafał ma rację. Napisał tutaj, że bierze. Po nim napisałeś, żeby się tutaj deklarować i wysyłać maila. Po godzinie, w czasie której nie miał może nawet możliwości przeczytania tego, piszesz, że sprzedany.

Może warto bywać na forum dla handlarzy samochodów skoro tamte standardy Ci pasują?

Może kupiec chce być anonimowy, bo wie, że Rafała wyrolował?

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2014-05-24 09:36:20)

22

Odp: Sprzedam 1040 STE

Vasco, a kim Ty jesteś, że wysyłasz mnie na takie, czy inne forum? Akurat temat handlowania autami jest mi obcy. Tobie też zapewne kilka razy zdarzyło się sprzedać auto? I zgodzisz się, ze konkretny, zdecydowany kupiec jest najmilej widziany. Pewien znany tutaj i w "światku atari" ktoś zadeklarował się, ze kupuje, ja piszę tutaj, że "sprzedany". Następnego dnia się wycofuje i nawet złego słowa, żadnej złośliwości z moje strony. A tutaj wielki szum, ze Rafał nie kupił STE. Moim zdaniem to sprzedający decyduje w jaki sposób i komu sprzeda. A możęe najwyższy czas ustalić konkretne zasady w tym dziale i każdy się będzie musiał do nich dostosować. Może coś na wzór "kup teraz" z allegro.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-05-24 11:15:05)

23

Odp: Sprzedam 1040 STE

To ja jeszcze dodam, że od północy z piątku na sobotę do niedzieli (do zamknięcia ostatnich lokali wyborczych) obowiązuje cisza wyborcza. Nie wnikam czy to dobre prawo czy złe i jakie interpretacje ma PKW, ale w myśl tego prawa avatar ravenax28 może to prawo naruszać za co grozi grzywna do 5 tys. zł. :)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

24

Odp: Sprzedam 1040 STE

Ha, ha Prawo i Sprawiedliwość (taki cytat z Biblii) musi być, w związku z ciszą wyborczą z naciskiem na Prawo, więc avatar znika.

25

Odp: Sprzedam 1040 STE

Obawiam się, że to co napisałeś nie jest żadnym cytatem. We wspomnianej Biblii owszem fraza tak występuje,
ale pisana małymi literami, Twoja forma jest nawiązaniem do nazwy jednej z partii co znów może być uznane za popełnienie wykroczenia :> Na szczęście jest to jedynie wykroczenie, a nie przestępstwo więc nie ma obowiązku zawiadamiania o nim
no chyba, że komuś tutaj podpadłeś :D

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.