Temat: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

Atari 130XE z systemem Turbo 2000 w bardzo ładnym stanie, magnetofon XC12 (oryginalny kartonik styropiany i instrukcja obsługi PL), zasilacz, kabelek tv (din-cinch) dwa joysticki Quick Shot (oczywiście 100% sprawne na gumkach) 25 kaset z grami i programami (6 kaset w systemie turbo, reszta w normalu) cartridge Turbo 2000. Płyta główna Atarynki ma jakąś przeróbkę/mod ale niestety nie mam pojęcia czemu to ma służyć? (może ktoś z was wie o co kaman) zwracam się z prośbą o wycenę tego zestawu (zdjęcia mogę podesłać na e-mail) a jeśli ktoś będzie zainteresowany to oczywiście mogę oddać w dobre rączki.

Ps. Wszelkiego info na temat Atarynki udzielę na e-mail.

Post's attachments

17.jpg 269.8 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-05-30) 

18.jpg 239.32 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-05-30) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
WINDOWS ---> Wielce Interesująca Nakładka Doskonale Opóźniająca Wszelkie Sprawy-program używany przez najlepszych szachistów do treningu refleksu:)
Nie pomyl mojej osobowości z moim podejściem. Moja osobowość to to, jaki jestem, a podejście zależy od tego, jaki jesteś TY.

2

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

To  nie mod, a wyrób fabryczny. Służy tylko i wyłącznie poprawnej pracy kompa.

3

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

laborant napisał/a:

To  nie mod, a wyrób fabryczny. Służy tylko i wyłącznie poprawnej pracy kompa.


Thx za info.

WINDOWS ---> Wielce Interesująca Nakładka Doskonale Opóźniająca Wszelkie Sprawy-program używany przez najlepszych szachistów do treningu refleksu:)
Nie pomyl mojej osobowości z moim podejściem. Moja osobowość to to, jaki jestem, a podejście zależy od tego, jaki jesteś TY.

4

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

milion piencet sto dziewiecet

bez kozery!

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2014-05-30 15:39:37)

5

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

bezrobotny napisał/a:

milion piencet sto dziewiecet

bez kozery!

....oczywiście

WINDOWS ---> Wielce Interesująca Nakładka Doskonale Opóźniająca Wszelkie Sprawy-program używany przez najlepszych szachistów do treningu refleksu:)
Nie pomyl mojej osobowości z moim podejściem. Moja osobowość to to, jaki jestem, a podejście zależy od tego, jaki jesteś TY.

6

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

@LapServ proponuje zajrzec na Allegro i zobaczyc po ile co chodzi

7

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

bezrobotny napisał/a:

milion piencet sto dziewiecet

bez kozery!

I nasz dzielny bezrobotny!!!

Karol za ile tego Toms-a kupiłeś?

8

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

Monsoft napisał/a:

@LapServ proponuje zajrzec na Allegro i zobaczyc po ile co chodzi

Dzięki za te "NORMALNE" odpowiedzi.....patrzałem ale niestety nie widzę nic z turbo i zestawem kaset.

WINDOWS ---> Wielce Interesująca Nakładka Doskonale Opóźniająca Wszelkie Sprawy-program używany przez najlepszych szachistów do treningu refleksu:)
Nie pomyl mojej osobowości z moim podejściem. Moja osobowość to to, jaki jestem, a podejście zależy od tego, jaki jesteś TY.

9

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

Teraz sa 2 Atarynki na Allegro: jedna 26zl, druga 39 zl, magnetofony roznie, 19zl lub wicej.
Czyli jak bys wystawil za jakies 50-60zl to chyba bylo by OK (oczywiscie nie musisz sie z tym zgadzac).

10

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

Allegro weryfikuje każdą cenę. Najprościej jest wystawić od złotówki i poczekać na efekty. Jeśli boisz się sprzedać ''za tanio'' ustaw cenę minimalną.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

11

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

Niestety (dla mnie bo nie posiadam) w cenie są tylko stacje dysków do 8 bitowców.

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

12

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

LapServ napisał/a:
Monsoft napisał/a:

@LapServ proponuje zajrzec na Allegro i zobaczyc po ile co chodzi

Dzięki za te "NORMALNE" odpowiedzi.....patrzałem ale niestety nie widzę nic z turbo i zestawem kaset.

Kurcze za 70 zł bym się skusił...

.

13

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

bartek030 napisał/a:

Allegro weryfikuje każdą cenę. Najprościej jest wystawić od złotówki i poczekać na efekty. Jeśli boisz się sprzedać ''za tanio'' ustaw cenę minimalną.

Dzięki koledzy za podpowiedzi, zazwyczaj omijam Alledrogo i głwnie się wymieniałem i wymieniam ale całkiem możliwe że jakoś w weekend powieszę jedną, no może ze dwie Atarki na któryś z portali aukcyjnych.

Ostatnio edytowany przez LapServ (2014-05-31 09:59:17)

WINDOWS ---> Wielce Interesująca Nakładka Doskonale Opóźniająca Wszelkie Sprawy-program używany przez najlepszych szachistów do treningu refleksu:)
Nie pomyl mojej osobowości z moim podejściem. Moja osobowość to to, jaki jestem, a podejście zależy od tego, jaki jesteś TY.

14

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

Monsoft napisał/a:

Teraz sa 2 Atarynki na Allegro: jedna 26zl, druga 39 zl, magnetofony roznie, 19zl lub wicej.
Czyli jak bys wystawil za jakies 50-60zl to chyba bylo by OK (oczywiscie nie musisz sie z tym zgadzac).

Możliwe że tak zrobię właśnie.....

WINDOWS ---> Wielce Interesująca Nakładka Doskonale Opóźniająca Wszelkie Sprawy-program używany przez najlepszych szachistów do treningu refleksu:)
Nie pomyl mojej osobowości z moim podejściem. Moja osobowość to to, jaki jestem, a podejście zależy od tego, jaki jesteś TY.

15

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

dementuję, ja tego tomsa nie kupiłem, napisałem gościowi 1200 pln to się orbaził...

myślałem, że to Ty kupiłeś, gdzieś na forum info, że za 2,5k...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2014-05-31 10:54:16)

16

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

Wszystko już wiem:)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

WINDOWS ---> Wielce Interesująca Nakładka Doskonale Opóźniająca Wszelkie Sprawy-program używany przez najlepszych szachistów do treningu refleksu:)
Nie pomyl mojej osobowości z moim podejściem. Moja osobowość to to, jaki jestem, a podejście zależy od tego, jaki jesteś TY.

17

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

dlaczego, my chcemy dyskutować!!!

18

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

No właśnie, ile za ten zestaw?

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.

19

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

bezrobotny napisał/a:

dementuję, ja tego tomsa nie kupiłem, napisałem gościowi 1200 pln to się orbaził...

myślałem, że to Ty kupiłeś, gdzieś na forum info, że za 2,5k...

Też mnie olał ciepłym moczem (zaproponowałem 2k albo 2.5kpln za samą stacje z odbiorem osobistym...) , dzisiaj na Pixelu jak Qba Husak usłyszał ile za to dajemy to przeżegnał się nogą ...
Pewnie realnie 1k € ....

20

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

No nawet nie wiedzialem ile sie taka stacja ceni. 500 funtow za stacje to juz calkiem konkretna cena.

Wrazie czego rzuce info na gumtree ze wymienie Tomsa 720C na BWM 3 z 2003 roku ;)

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2014-05-31 21:18:22)

21

Odp: ATARI 130XE z Turbo 2000-wycena

e46 to śmietnik (?), to lepiej zamieniaj na e90, ale tylko na  pb, on nie wchodzi w grę.