176

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Dzięki, było zacnie :)

Sikor umarł...

177

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Dzięki Rysiu i dziękuję wszystkim za udaną imprezę.
Naprawdę było super :) :)
Fajnie było Was poznać :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

178

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Dzieks Rys, bylo zacnie. Dely - dzieki za tablete.  Reszta - do nastepnego i dzieki

pierwsze fotki ze srajfona na pigwie :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

179

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Dziękuję Rysiek za imprezę. Dziękuję wszystkim za arcyciekawe rozmowy i przemiłe towarzystwo.

Dziękuję Lotharek za towarzystwo, zaufanie, transport, mądre słowa, kopa na motywatora i za to, że stałem się posiadaczem mistycznego urządzenia zwanego Mistem ;)

Dzięki dla Ulricha i Pejczusia za poświęcony czas i silną motywację pozwalającą mi spojrzeć na przyszły trud organizacji Fortification 2015 w pozytywniejszym świetle. Pałer is bek! :D

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

180

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

foteczki na razie tu http://calypso2k.nazwa.pl/photo/2014072 … lazy-2k14/
bo pygwe coś zmiażdżyło, jak wstanie to up'ne na ftp.

edit:
I foteczki już na pigwie.

@dely: dzięki :)

Ostatnio edytowany przez calypso2k (2014-07-28 12:20:28)

181

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Wielki szacun dla Ryśka v9.0! Było jak zwykle świetnie, mucha nie siada.

calypso2k: bardzo fajne zdjęcia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

182

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

A ja chciałem podziękować Sikorowi za "sad story in 8 lines". Po raz pierwszy w jakiś sposób (symboliczny, ale zawsze) przyczyniłem się do powstania czegoś na Atari:).

183

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

@ironek, szkoda, że nie widziałeś miny Larka, jak mu powiedzialem, że "jest moim grafikiem" ;) Mam nadzieję, że choć paru osobom moje i Mikera dzieło się podobało - starałem się złożyć jakąś w miarę spójną historyjkę ;)

Sikor umarł...

184

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Foteczki Lotharka i calypso2k już są tam, gdzie powinny: http://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_v … 27,Poland/ :)

sOnar, jeśli możesz, to też podeślij. :P

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

185

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Sikor napisał/a:

@ironek, szkoda, że nie widziałeś miny Larka, jak mu powiedzialem, że "jest moim grafikiem" ;) Mam nadzieję, że choć paru osobom moje i Mikera dzieło się podobało - starałem się złożyć jakąś w miarę spójną historyjkę ;)

Mnie się podobało:)

186

Odp: ATARI PARTY 2014 Gł-zy

Sikor, demko klasa, proste, acz pomysłowe :)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE