Temat: Cóś źle działa

Ano właśnie, wchodzę na forum i widzę, że wszystkie daty/godziny postów mają dziwacze wartości. Minuty są zawsze takie same jak godziny... Ale jak się zalogujować, to wszystko wraca do normy. Coś tu nie tego...  :?

Ale Eru i tak jest większym malkontentem ;)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

2

Odp: Cóś źle działa

Tez to zauwazylem (chodzi o te godziny i daty) - wydaje mi sie, ze to literowka w skrypcie php-owym - gdy user nie jest zalogowany, to w skrypcie pojawia sie "H:H" zamiast "H:i" przy formatowaniu czasu ;)

A co do postawy Eru - wybacz mu, to juz jest starszy pan (kilka dni mlodszy ode mnie) wiec to jest jego przywilejem - zycie go nie oszczedzalo (w partyzantce od 1994 roku), wiec nie wytykaj mu tego ;)

3

Odp: Cóś źle działa

nie znacie sie :P

php tu nie ma nic do rzeczy :)
Po prostu forum bierze czas z ustawien tajmzony w profilu.
Jeslis niezalogowany, nie ma skad brac - i wstawia jakis kosmos.

mac - czy wyrokujac taka teze zajrzales do zrodel phpbb ?
Hint: fscker podpowiada ze zajrzal :)

4

Odp: Cóś źle działa

No wlasnie, myszey mnie uprzedzil z odpowiedzia. Poza tym zaznaczam od razu ze nie bede tego poprawiac, bo wszelka praca z phpbb przyprawia mnie o mdlosci.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Cóś źle działa

Eeeee...
Fajnie, proponuje kategorie w chartsach 'Malkontent' :)
Poza tym, to w '94 to byl 'Shake!' a wczesniej bylo jeszcze pare syfkow, takze staz juz mam ponad 10 lat na pewno.
Ej, to niedlugo rocznica pierwszego prawdziwego party atarowskiego ;)

A co do wieku, to fakt - wlosow jakby mniej :)

: 404. Stopka not found

6

Odp: Cóś źle działa

wlosow jakby mniej :)

Nie mow ze bedziesz nasladowal moj wypas fryz :) :) :) :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Cóś źle działa

mac - czy wyrokujac taka teze zajrzales do zrodel phpbb ?

Wedlug mnie "wydaje mi sie" i ";)" cos sugeruja - ale jezeli ty odebrales to jako "glos wyroczni" to szczerze mowiac wspolczuje Ci ;) Mala rada - nastepnym razem staraj sie czasem cos dokladnie przeczytac, przeanalizowac, a dopiero potem wyciagac wnioski. Wykonaj powyzsza procedure, a odpowiedz nasunie Ci sie sama ;P

8

Odp: Cóś źle działa

Cicho!
Nie wszczynac dyskusji!
DO ROBOTY!!!
Forever za 2 dni!!!

PS. Dely - jak dlugo sie da - NIEEE! :P

: 404. Stopka not found

9

Odp: Cóś źle działa

Wedlug mnie "wydaje mi sie" i ";)" cos sugeruja

Tak sugeruja brak odwagi do wziecia minimalnej odpowiedzialnosci za to co sie mowi. Baaardzo wygodnie jest para smajlejow i 'wydajemisie' manipulowac dowolnie biasem opinii ... 

przyklad: "macgyver to c*** ;) - tak mi sie wydaje"

I co - nie czujesz sie obrazony prawda ?

pax

10

Odp: Cóś źle działa

Mega ROTFL   :lol:

11

Odp: Cóś źle działa

o muchomory spod ziemi wylaza ....

12

Odp: Cóś źle działa

Tak sugeruja brak odwagi do wziecia minimalnej odpowiedzialnosci za to co sie mowi.

Co do odpowiedzialnosci - czy ktos jej unika ? Napisalem to jako: macgyver wiec gdzie tu jest uciekanie od odpowiedzialnosci i odwagi ?

Baaardzo wygodnie jest para smajlejow i 'wydajemisie' manipulowac dowolnie biasem opinii ...

Manipulacja ? IMHO jest to przypieprzanie sie... 

"wydaje mi sie" z reguly oznacza przypuszczenie, ze: W MOJEJ OPINII JEST TO PRAWDOPODOBNA MOZLIWOSC - ale widac do niektorych to nie dociera... a moze pana Mikeya inaczej uczyli ? moze chodzil do jakiejs innej szkoly ?

Jezeli ktos poza Mikey-em jeszcze inaczej to interpretuje, to dajcie cynk, moze w wielu miejscach w kraju ucza innej interpretacji tego stwierdzenia.

Chcialem po prostu w imie szczerej pomocy wskazac ewentualna mozliwosc: co moze byc przyczyna faktu opisanego na gorze (sugestia odnosnie "literowki" w formatowaniu wydala mi sie prawdopodobna), no ale widac "ktos" sie nie wyspal i szukal pretekstu do zaczepki...

przyklad: "macgyver to c***  - tak mi sie wydaje"
I co - nie czujesz sie obrazony prawda ?

Zabraklo racjonalnych argumentow, ze wyjezdzasz z takimi przykladami ? :> A moze cos zabolalo ?

Btw. apropos odwagi i odpowiedzialnosci na ktora sie powolujesz... czemu np. na party w oczy nie wyjezdzasz z takimi przykladami ? ;P

13

Odp: Cóś źle działa

Mac - podobna do Twojego ostatniego pytania kwestia padla juz  wczesniej, i  pozostala bez odpowiedzi...  8O   Jest tutaj, a zaczynala sie od moich slow:
Mogles na party podejsc do mnie i powiedziec, co Cie boli...

14

Odp: Cóś źle działa

starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj,
choc szron na glowie i nie to zdrowie to w sercu ciagle maj! :D

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

15

Odp: Cóś źle działa

O Bosz, co ja narobiłem! :oops: Wznowiłem wojnę między "tymi co zwykle" i wywołałem u Eru nostalgię za bujną czupryną. Aż nie wiem, czym się bardziej martwić :lol: Jakoś to uporządkować trzeba.
Mikey, Mac: Najprawdopodobniej obaj macie rację: i jest to literówka w skrypcie php, i jest to zależne od ustawień (a raczej ich braku) w profilu. (Oczywiście, żeby nie było wątpliwości, jest to Moje Prywatne Zdanie. ;) )
Dely: Widziałem kod phpBB, i chyba cię rozumiem :D

Więcej juz nie będę się odzywał, bo to mogłoby się skończyć przeniesieniem topiku do Ringu ;)

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

16

Odp: Cóś źle działa

Ale wam sie nudzi......

17

Odp: Cóś źle działa

grupa trzymająca wladze reloaded......rzygac mi sie chce...tylko sierpinskiego wygenerowac na to wszystko...Sztukmajster wez sie za cos konstruktywnego a nie wszczynasz awantury.......Mac nie daj sie prowokowac linuxowej gawiedzi;) (bez obrazy Miki- po trzykroć)...:)...o! ręka po klawie omcknęła....

gep/lamers^dial

18

Odp: Cóś źle działa

Spokój kuna i zamknąć ten temat!  :evil:

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: Cóś źle działa

Kuna tesz człek...

Sikor umarł...

20

Odp: Cóś źle działa

Przychylam sie do opinii Miker-a - wydaje mi sie, ze to co mialo zostac napisane w tym temacie zostalo napisane, dlatego EOT i prosba pana moderatora o blokade watku.