Temat: Kto wiedzial o tej stronie?

http://www.howell1964.freeserve.co.uk/Atari/800XL/

i dlaczego nic nie powiedzial? ;)

Ja znalazlem tam swietne zrodlo informacji o ktorych czesto sie zapomina a przydaja sie w pisaniu demek. I zawsze szybciej znalezc cos w wersji elektonicznej niz kartkujac Zientare :)

2

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

Fajne, ale ja akurat wiem co gdzie jest u Wojtka, wiec szybciej mi idzie z Wojtkiem w reku. Np. strona 58: kody klawiszy (Poradnik programisty) :)

3

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

Np. strona 58: kody klawiszy (Poradnik programisty) :)

Słyszałem o ludziach znających na pamięć "Pana Tadeusza", ale poradniki i mapy pamięci Zientary???  8O

BTW.  Stronka wydaje się być QL. Tylko, że ja wolę papier, bo wygodniej.  :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

O godz 8.14 Czasu windows ente 19.03.2004 strona nie działa...

5

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

dziala, dziala

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

6

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

Stronka - czad. Ja tez jestem zwolennikiem "kartkowania". laoo - reszta świata 1:3 :)

7

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

Np. strona 58: kody klawiszy (Poradnik programisty) :)

Słyszałem o ludziach znających na pamięć "Pana Tadeusza", ale poradniki i mapy pamięci Zientary???  8O

a co powiesz na takie po omacku poruszanie sie w trackerze,zeby pisać oddzielnie np.8 paternów a potem złożyć je na koniec do kupy i obyć sie bez poprawek i kalkulatora:) a widziałem takie rzeczy jak Lamesoft  pisał modulasy Lamersów...

BTW..stronka still alive.

gep/lamers^dial

8

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

Kilka lat temu (okolo 1997r.) mielismy faze z Rolandem i Solem i pisalismy w QA na slepo: monitor byl odwrocony, koder klepal, a reszta nabijala sie z tego co wychodzi, ew odpowiadali na pytania gdzie jest kursor :) Pamietam, ze ktoremus z nas udalo sie skrola napisac :P

9

Odp: Kto wiedzial o tej stronie?

zawsze takie mocne zioło w okolicy macie???? :D

gep/lamers^dial