1

Temat: Forever5 wyniki

na razie oficjalnych wyników nie mam ...bedzie krótka zajawka:

intro compo wygrali Eru z Xrayem
msx compo wygrali Grayscale
gfx compo wygral Anj, drugi był Dely

ogólnie to Xrayowi walnął samochód i wszyscy siedzą w Dąbrowie Górniczej ... także szczegółów szybko nie będzie.

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Forever5 wyniki

A ja mowilem, zeby jechac pociagiem. I nikt nie chcial ze mna jechac. A ja se juz siedze od godziny i grzeje dupe w domku.

3

Odp: Forever5 wyniki

no to

po pierwsze: zapodeslij gdzies stuff
po drugie: zapodeslij dokladniejsze wyniki jak masz

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Forever5 wyniki

Czesc chlopaky, wszystkie Atari resultsy i downloady juz jest na: atari.sk/forever

Moje wielkie dzienky dla wszystkych co sie dowalili na Forever... ;)

Thanx

-XI-/Satantronic
www: satantronic.atari.sk    atari.sk    forum.atari.sk    forever.atari.sk    noise.atari.sk    mxplay.atari.sk
e-mail: xi@napri.sk

5

Odp: Forever5 wyniki

Tez juz jestem w domu. Forever rules!

6

Odp: Forever5 wyniki

eh, skad ja znam smak awarii samochodu. szczescie w nieszczesciu, ze chociaz po party, a nie przed. trzymam kciuki, ze ktos was zaciagnie do najblizszego warsztatu.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

7

Odp: Forever5 wyniki

Nom, chyba godnie zaprezentowaliśmy polską scenę ;))   szkoda tylko, ze więcej polskich prac nie bylo.   No ale co jak co tego party, a zwłąszcza powrotu z niego nie zapomne do konca życia.   najdroższe party w moim życiu.


AAAhhhaa!!!!!!!  wygraliśmy w piłke z komodziarzami 5:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Strzeliłem 2 gole ;))   Vasko 2 i Wilson 1   (moze byc i na odwrot, bo tego nie poamietam wil2, vas1)  a Grybson dzielnie bronił bramki!   i puścił tylko jednego bąka ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: Forever5 wyniki

Nom, ja zajalem w gfx compo zaszczytne drugie miejsce, a anj byl przedostatni :))

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Forever5 wyniki

AAAhhhaa!!!!!!!  wygraliśmy w piłke z komodziarzami 5:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Strzeliłem 2 gole ;))   Vasko 2 i Wilson 1   (moze byc i na odwrot, bo tego nie poamietam wil2, vas1)  a Grybson dzielnie bronił bramki!   i puścił tylko jednego bąka ;))

Dzięki za to "dzielnie bronił" ! Heh wygraliśmy !!! I róló !!! A następnym razem postaram się żadnej nie wpuścić.

/| team foreva!

A party było super. Niezła zabawa. I nawet cała rodzina na głowie na to nie wpłynęła.

Jeszcze jedno. Spectrumowcy, co nabluzgali na ATARI i Commodore w jednym demku SUX !!!

-------------------

Tylko czemu ciągle Grybson, hę?
To, że słowacy 'rz' ne znają, to nie powód wprowadzaznia w Polsce nowych zwyczaji
:P

Moderator Warning: GRZYBSON - nie pisz jeden post pod drugim. Nastepnym razem bedzie ban - uzyj przycisku zmien - tak jak to zrobilem z twoimi dwoma postami

grzybson/SSG^NG

10

Odp: Forever5 wyniki

i tak od dzisiaj jestes Grybson

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: Forever5 wyniki

Heh... zdaje sie ze tak naprawde to na 4everze powstala trzecia, jedynie sluszna ksywka - a zatem nie Grybson, lecz Grypson  :D

Frasunio!

12

Odp: Forever5 wyniki

Obiecuję, że za rok stanę na głowie i położę się na dupie, żeby przyjechać.

Pamiętam, jak jechaliśmy z Vaskiem i Vasx wjechał do potoku po ciemku. Wypychał nas Ptica w gorsecie z połamanym kręgosłupem ;).

13

Odp: Forever5 wyniki

Jedz Jurgi, jedz... Ja bylem pierwszy raz i dziekuje wszystkim ktory tam byli i ktorzy mnie na ten wyjazd namowili. Dla Vasca megafrasunoszacunek za dzielne zniesienie mojej obecnosci na fotelu pasazera  :D

Ogolnie rzecz biorac - miodzio! I oby nie ostatni raz...

14

Odp: Forever5 wyniki

To ja dziekuje, ze bylo sie z kogo nabijac ;)

15

Odp: Forever5 wyniki

Dobra, mogę pójść na ugodę
Grypsonem mogę być tylko na Foreverze...  :lol:

A mam pytanie. Która wersja Grzybson Intro II jest w ATR ze stuffem z party-z błędem czy bez?
jeszcze nie sprawdziłem, bo dopiero sciągnąłem  stuff z netu...

grzybson/SSG^NG

16

Odp: Forever5 wyniki

A ktora wersje dostarczyles organizatorom?

17

Odp: Forever5 wyniki

Już sprawdziłem i dali poprawioną wersję.
Po kompotach dałem XI spatchowaną wersję (chyba zapadłbym się pod ziemię, gdyby w neta póścili wersję z błędem). No i nie musiałem łatki w patcherze wypuszczać !

grzybson/SSG^NG

18

Odp: Forever5 wyniki

Obiecuję, że za rok stanę na głowie i położę się na dupie, żeby przyjechać.

Pamiętam, jak jechaliśmy z Vaskiem i Vasx wjechał do potoku po ciemku. Wypychał nas Ptica w gorsecie z połamanym kręgosłupem ;).

A mnie się wydaje że to właśnie Ty najbardziej udzielałeś się przy wypychaniu autka co zresztą było widać potem na najbliżesz stacji benzynowej  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: Forever5 wyniki

za rok pojade. nie ma mowy, że siedze w domu! ><

There's special place for me in hell. It's called the throne.

20

Odp: Forever5 wyniki

...a tak w ogóle to dzięki wszystkim za podpisy na pocztówce...

21

Odp: Forever5 wyniki

Ej no, bylem 5h temu i nie podziekowales...