26

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sklejone, bez nadruku.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

27

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Sikor, czy zamiast papieru dalo by sie takie koperty zrobic z materialu o nazwie Tyvek?
http://www2.dupont.com/Tyvek_Envelopes/ … /disc.html

28

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Na tyvekowe też bym się pisał na 100szt

29

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

To ja też na 100 sztuk.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

30

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

no to już pewnie z tauzen teraz będzie, więc Pawle rozeznaj sie jak możesz w temacie

mi pasuja jakiekolwiek, nawet i białe bez nadruku, materiał dla mnie mało istotny, bardziej urzeczywistnienie tematu

czas wrócić do pięknych czasów gdy w pudłach królowały dyskietki z pięknymi scenowymi nadrukami :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-08-20 12:56:17)

gep/lamers^dial

31

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Ah, nie ukrywam, że naklejki do kompletu też byłyby mile widziane. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

32

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

gotowy szablon:
http://cloud.cbm8bit.com/zzap/5-inch_fl … _cover.pdf

33

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Ja chciałbym białe lub inne jednokolorowe bez żadnych nadruków. Powyższy szablon dla mnie OK. Oczywiście sklejone.

150 - µicr0Bee
100 - epi
100 - duddie
-----
350 - Razem
+
200 - gepard ( czy 300 ?)
+
x00 - willy  ( ile ? )
100 - 5eba jeżeli tyvec
-----
850, może 950 - Razem lub nawet 1050 z 5ebą jeżeli tyvec

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2014-08-20 23:37:04)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

34

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

uicr0Bee napisał/a:

Czy ma ktoś może zbędne koperty na dyskietki? Najlepiej białe, z przodu bez napisów i znaków firmowych. A może ktoś mógłby wyprodukować? Ja wziąłbym ze 100 szt. jeżeli w rozsądnej cenie, a może byliby i inni chętni.

No gdybyś tak chciał kilka tysięcy takich kopert to to jest do załatwienia i na każdym papierze. :)

35

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Ja mogę wziąć więcej, ale określcie cenę.....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

36

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Z przyczyn osobistych dowiem się w przyszłym tygodniu. o Tyvek zapytam, ale nie wiem, jak z dostępnością w Polsce - nie używałem tego materiału.

Sikor umarł...

37

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

no i git, podasz cenę, to zrewidujemy deklarowane ilości.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

38

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Ja też wziąłbym 100 szt. Być może więcej, ale to też jest zależne od ceny :).

39

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Dobra, do końca tygodnia max podam ceny. Potem ewentualne przedpłaty i pewnie na Wapniaka się wyrobię, jakby co. Jeśli będą - będą pakowane po 100 sztuk.

Sikor umarł...

40

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Jest wycena, potrzebni chętni - musi się zebrać co najmniej 1000 sztuk. Wycena na kredę, 135 gram, bez nadruku,cena na offset około 0,05zł taniej. Pakowane po 100 sztuk, jakby co.
0,80zł/szt, czyli 80zł za pakiet - jeśli zbierze się 1000-1500 sztuk
0,75zł/szt, czyli 75zł za pakiet - jeśli zbierze się 1600-2000 sztuk
0,70zł/szt, czyli 70zł za pakiet - od 2100 sztuk
Są to ceny brutto, mogę wystawić fakturę VAT dla chętnych. Do tego należy doliczyć koszt przesyłki (możliwy odbiór osobisty/przekazanie na Wapniaku), wysyłka jako paczka ekonomiczna pocztą polską.  Aby się wyrobić na Wapniaka - czekam na deklarację i wpłaty (będę wysyłał PW z nr konta) do niedzieli. Aha, cena bez faktury taka sama - zrobiłem tylko symboliczny narzut, aby się US nie czepiał. Chętnych będę dopisywał poniżej - w deklaracji proszę podać ilość i rodzaj papieru (O - offset, K - kreda, przykładowo: uicr0Bee - 100/K, 200/O). Jeśli będzie co najmniej 1000 sztuk i 70% wpłat z deklaracji - zamawiam.
====================
Dodany ukośnik przed materiałem - przy offsecie mogło się pomylić z ilością
Lista chętnych (uzupełniana na bieżąco):
1. Epi, 100 sztuk, kreda
2. hsimpson, 100 sztuk, kreda
3. uicr0Bee, 100 sztuk, kreda
4. Duddie, 100 sztuk, kreda
5. gepard, 100 sztuk, kreda

TOTAL:
Kreda: 500 sztuk
Offset:     0 sztuk

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-08-30 01:38:29)

Sikor umarł...

41

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

100/K, odbiór na wapniaku.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

42

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

W poście #41 wpisuję chętnych, jak zbierze się 1000 sztuk - wysyłam dane do przelewu.

Sikor umarł...

43

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

100/K, odbiór gdzieś na mieście (termin i miejsce do umówienia) :)

Ostatnio edytowany przez hsimpson (2014-08-27 21:01:49)

44

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

100/K, raczej wysyłka.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

45

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

100/K odbiór do uzgodnienia.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

46

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Póki co za mało... Obaczym.

Sikor umarł...

47

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

kuchnia, przyznam sie, że liczyłem iż będzie taniej, ale to moja wina bo nie znam realiów - póki co 100szt/K z odbiorem na Wapniaku jeśli będzie szansa :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-08-29 18:36:19)

gep/lamers^dial

48

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

500 sztuk to trochę mało - dużo drożej wyjdzie... Zastanawiam się, czy zaryzykować, obaczym...
Co do ceny - jak zamówimy 10000 cena będzie dużo niższa, bo tu dużą część zjada wykrojnik.

Sikor umarł...

49

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Zobaczymy co powie willy i może 5eba.
10k to chyba się nie rozejdzie w Polsce, musiałbyś sprzedać na innych portalach.

A jakie byłyby ceny powiedzmy przy 300, 500 lub 1000szt?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

50

Odp: [K] Koperty na dyskietki 5.25"

Przy 1000 masz - 80zł za pakiet 100 sztuk. 300 i 500 wyjdzie dużo drożej - nawet 2,5/3x drożej (wykrojnik, wypozycjonowanie do papieru, itp). Zasada jest taka, że im więcej zamawiasz - tym taniej wychodzi. Jak wszędzie.

Sikor umarł...