1

Temat: WAPNIAK - wątek dla PINa

Decyzją kapituły WAPNIAKA, Pin z racji drewnianego członka... (sorry, nie ten wątek)... ma oficjalnie jako obsługa DARMOWY wstęp na WAPNIAKA. Myślę, że umrzeć z głodu mu nie damy i jakoś przeboleje brakm pracy przez trzy dni (do emerytury mu i tak się nie przyda...).
Pinokio, przybywaj śmiało...
Btw: wpisujcie miasta, aby zmotywować Pina...

Sikor umarł...

2

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

wpisuje wieś: Gródek Rządowy!

3

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Pin przyjedź z wiesz z czym...
Piwa dla Ciebie nie zabraknie :)

4

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Nie ma takiego miasta Londyn.

5

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Sikor napisał/a:

Pin z racji drewnianego członka...

... taki, to przynajmniej zawsze stoi. Nawet jak masz 80 lat, więc nie sposób się obrazić ;)

AS napisał/a:

Pin przyjedź z wiesz z czym...
Piwa dla Ciebie nie zabraknie :)

Z browarem, to raczej problemu nie będzie. Nie taka jest istota problemu ;)

Problem jest po prostu taki, że: wrzesień, dzieci do szkoły, brak sublokatorki na rezerwowym mieszkaniu i -3 dni w robocie na czarno, oraz koszty wyjazdu. Te oto sprawy jak na dziś dzień decydują o stanie faktycznym, czyli po prostu siedzę bo nie ma hajsu, a swoimi problemami nie zamierzam zawracać dupy komukolwiek. W tych warunkach zbiera się konkretnie kilka "stówek" oraz problem ostatnio dodatkowy z moim mikserem Behringera (jednorazówka). Na dowolne kompo muszę mieć coś innego. Problem z potencjometrami zintegrowanymi z płytą urządzenia. Syf i hańba ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

@Pin, nie p..l tylko przybywaj. Coś wykombinujemy. A co do DC - fakt, o ile korniki go nie opierdzielą... Co do kosztów - pewnie ktoś z okolic jedzie, to się z nim zabierz. Ze sprzętu weź tylko srAtari(R i TM) i kable - resztę się jakoś ogarnie na miejscu.

Sikor umarł...

7

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

@Sikor - w tym przypadku nie mogę bazować na wirtualnym świecie, bo na party to zawsze jest dobrze, ale później trzeba wrócić do domu. No i tu jest już ta prawdziwa rzeczywistość.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

znam z autopsji, tym niemniej powtarzam - przybywaj. Nie zawiedziesz się, wierz mi.

Sikor umarł...

9

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Proponuję ogłosić konkurs na najlepszego dźwiękowca party. Konkurencja murowana :) Główna nagroda - zwrot kosztów przejazdu, spędzenia trzech dni poza domem i trzech dni bezpłatnego urlopu :)

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

pauperyzacja społeczeństwa.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

11

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Kuba :) - pomysł dobry, ale jeśli nie zorganizuję na Wapniaka około 450pln do końca tego tygodnia to temat wyjazdu jest dość przewidywalny. Zostaję w domu. W tej kwocie zawiera się wolne w pracy i dojazd do Warszawy. Niestety nastał dla mnie taki czas, że niektóre sprawy muszę przewidzieć nieco wcześniej i nie mogę planów opierać na domysłach, czy kwestiach w rodzaju - jakoś to będzie.

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-09-03 20:12:16)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Jestem pod krechą też, ale zacznę - zrzuta dla Pina na wapniaka, dopisujcie się - mam nadzieję, że jesteśmy słowni i nikt kichy nie odwali. Ja odżałuję 4 piwa - Pin, ode mnie 10zł na Wapniaku na dzień dobry... Mam nadzieję, że się nie obrazisz...
===========================================
10zł - deklaruje Sikor
50zł - deklaruje Lewis
50zł - deklaruje ajcek
65,02zł - deklaruje mgr_inz_rafal
65,02zł - deklaruje epi
30,zł - deklaruje As...
25,6zł - zadeklarował Mały_swd
50zł - zadeklarował Cedyń
30zł - zadeklarował Drac030
30zł - zadeklarowwał electron

405,10zł - w sumie, celujemy w 450zł

Ostatnio edytowany przez Sikor (2014-09-06 22:32:45)

Sikor umarł...

13

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Ja chetnie bym wspomogl ale sam jade na rezerwie celowej :(

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

14

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Zabierzcie Vidola!

15

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

50 PLN ode mnie.

16

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

50 Pln

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

17

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

65,02 złociszy :)

18

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

65,02 PLN i mikser na kompo.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

19

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

30pln ode mnie!
Oprócz tego zapewniam Pinokiowi suport w postaci kilku czteropaków bądź czegoś mocniejszego czy pln-ów, ale to na miejscu załatwi się z Pinem, aby nie siedział bez % .

Ostatnio edytowany przez AS... (2014-09-04 11:00:57)

20

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

25,6zł ode mnie.
Sikor daj nr konta to zrobie przelewa (nie będzie mnie na party).

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

21

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Ja na wapniaka znowu nie dam rady - sorki Sikor :-(
Ale deklaruję nagrodę dla dźwiękowca (tu była kwota) jeśli wyrazi na to zgodę (<- to dodałem) + (tu była kwota i propozycja wypicia piwa w moim imieniu*)
Edit: właśnie, numer konta poproszę.
Edit2 po przeczytaniu posta poniżej: * - No dobra YERZMYEY. Faktycznie masz rację - gupio to wyszło - kasuję propozycję, sam wypiję piwo za zdrowie partyzantów :-))

Ostatnio edytowany przez marekp (2014-09-04 23:02:54)

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Naród pije szampana ustami swoich reprezentantów.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

23

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

@Pin, mam nadzieję, że czytasz...
@All - jeszcze nieco ponad 150zł brak i Pin nie będzie się miał jak wywinąć... :P

Sikor umarł...

24

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

50PLN dorzuce ! tylko przypomnienie na maila poprosze (or PW via AA) bo inaczej na 100% zapomne ze obiecywalem :)

aha ... nie bedzie mnie na party, takze moge przeslac przelewem

Ostatnio edytowany przez cedyn (2014-09-05 12:10:42)

25

Odp: WAPNIAK - wątek dla PINa

Cedyn: no jak to? A kto w morde da Iracie?