3,776

Odp: Ciekawostki na aukcjach

wieczor napisał/a:

Widzisz, mają za złe, że robisz biznes, a powinieneś rozdać sprzęt ubogim z forum :D
<ciach/>
2. Czy w dziale kupię/sprzedam kupujesz czy sprzedajesz? Ubodzy sprzedają, zamożni kupują

Widzisz Jaro124? Czyli ponieważ jesteś ubogi, to powinieneś rozdać za darmo samemu sobie. Ot życie :]

Edit: Za starym dobrym świńskim dowcipem: "Masz akwarium? No to jesteś pedałem!"

Ostatnio edytowany przez mono (2014-09-26 09:57:52)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3,777

Odp: Ciekawostki na aukcjach

bez komentarza :)

3,778

Odp: Ciekawostki na aukcjach

"Masz akwarium? No to jesteś pedałem!"

O cholera, ja mam dwa.... :( :D

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3,779

Odp: Ciekawostki na aukcjach

@rj1307: to był spory skrot myslowy - z tego co pamietam, to jak NIE MASZ akwarium to jestes pedałem :)

Edit: cholera, nie mam akwarium...

Ostatnio edytowany przez wieczor (2014-09-26 10:17:16)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3,780

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Uff.... :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3,781

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Uff.... :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3,782

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Też popieram niektórych przedmówców, kto nie chce nie musi przecież kupować, a skoro ktoś kupuje to znaczy cena jest odpowiednia. Jak to się nazywa? - wolny rynek, kapitalizm ....? :D  No a że sam czasem psioczę gdy kolejny raz nie uda mi się kupić czegoś bo zalicytowałem snajperem wprawdzie, więcej niż ostatnio gdy mi się nie powiodło, a i to nie wystarczyło, i tak ciągle poluje na coś za mało podbijając - no cóż zrobić. Gorzej wg mnie jak za handel się zabiera ktoś kto się kompletnie na tym nie zna, przywozi ze śmietników jakiś totalny badziew i nawet szmatą nie wytrze, myśli że złapał pana boga za nogi i wystawia takie "konsole", "czytniki kaset" na zasadzie nie znam się, nie umiem, nie mam kabla itp.

Jaro124 napisał/a:

wieczor: mocne :)
kupiłem ostatnio 600XL i ktoś pisze, że kupuje na tym forum i sprzedaje na Allegro :) tyle, że będę je miał w grudniu, a kupiłem do kolekcji... ale oczywiście jak będę miał 2 to drugie sprzedam, albo np po co mi 3 x 1050, 9 x 800XL i 4 x XF551 ale może faktycznie powinienem zacząć rozdawać... :)

Ej coś mi nie pasi, bo też kupiłem 600XL zresztą na tym forum i będę miał w grudniu ? No chyba że sqbti miał dwie.

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-09-26 11:19:12)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,783

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Apropo proktologa.

Mam centralnie w dupie kto co i za ile sprzedaje i ile czego ma.

Ale czuje sie ruchany w dupe jak widze cwaniaka ktory skupuje tutaj wszystko jak leci - liczac na dobra wole (i cene, a moze przedewszystkim cene) sprzedajacych i innych  kupujacych - a potem sprzedaje to gdzie indziej. Jest to dzialanie delikatnie mowiac nieetyczne.

I tylko o to mi chodzi.

Jezeli wam to nie przeszkadza - OK super. Ale ja mam alergie na takie cos.

Ostatnio edytowany przez willy (2014-09-26 11:17:34)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

3,784

Odp: Ciekawostki na aukcjach

No tu Cię trochę rozumiem jeśli faktycznie tak jest że ktoś żebrze, prosi bo chce mieć pamiątkę, do kolekcji czy zabawy dla dzieci a potem się okazuje, że Cię oszukał by sprzedać dalej. Ale z tych zacytowanych aukcji to widziałem, że normalny zakup "nietestowanych" Atarynek na Alledrogo, przywracanie im życia, czyszczenie, modowanie i sprzedaż - tu nic zdrożnego przece nie ma?

http://allegro.pl/atari-i4634174566.html

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2014-09-26 11:24:29)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,785

Odp: Ciekawostki na aukcjach

pokaż mi gdzie skupuje wszystko jak leci i sprzedaje? bo na forum kupiłem tylko 600XL, które jak napisał kolega powyżej przyjdzie w grudniu, i kupiłem go do kolekcji, o czym nie musze nikogo informować, ale aby było jasne. także ogarnij sie lepiej...

3,786

Odp: Ciekawostki na aukcjach

BTW 1050 bym łyknął ale za drogo :D

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,787

Odp: Ciekawostki na aukcjach

mam 3 :) jedna ma troche przytopiony plastik przy napisie, druga ma TOMS MULTI DRIVE :)

3,788

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Jaro124 napisał/a:

pokaż mi gdzie skupuje wszystko jak leci i sprzedaje? bo na forum kupiłem tylko 600XL, które jak napisał kolega powyżej przyjdzie w grudniu, i kupiłem go do kolekcji, o czym nie musze nikogo informować, ale aby było jasne. także ogarnij sie lepiej...

Przykladowo tutaj http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=12482
Ile 800XL potrzebuje kolekcjoner?

3,789

Odp: Ciekawostki na aukcjach

muszę być kolekcjonerem aby kupować płyty główne? mam już chyba 11 x 800XL, i ciągle mi mało :D

3,790

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Jaro124 napisał/a:

kupiłem ostatnio 600XL i ktoś pisze, że kupuje na tym forum i sprzedaje na Allegro :) tyle, że będę je miał w grudniu, a kupiłem do kolekcji... ale oczywiście jak będę miał 2 to drugie sprzedam, albo np po co mi 3 x 1050, 9 x 800XL i 4 x XF551 ale może faktycznie powinienem zacząć rozdawać... :)

Jaro124 napisał/a:

muszę być kolekcjonerem aby kupować płyty główne? mam już chyba 11 x 800XL, i ciągle mi mało

Raz zastanawiasz się, po co mieć 9x 800xl, a 2 godziny pozniej piszesz, że masz już 11 egzemplarzy i ciągle mało.

W związku z tym pytanko. Handlujesz tym, czy kolekcjonujesz?

3,791

Odp: Ciekawostki na aukcjach

jest tu taki jeden koleżka "spod samiuśkich Tater", posiadacz kiilku kont na alledrogo, handlarz pierwszego sortu, który w aukcjach (opisach) sprytnie udaje nieznajomość tematu - nie żebym się jakoś specjalnie czepiał, ale strasznie mnie śmieszy takie rozdwojenie jaźni z akcentem na aktorzenie :D

gep/lamers^dial

3,792

Odp: Ciekawostki na aukcjach

ale wątek...

3,793

Odp: Ciekawostki na aukcjach

pffff.... odezwał się ten którego lobby w postach spowodowało nienaturalny wzrost cen stacji dysków polskiego producenta ;)

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-09-26 12:50:20)

gep/lamers^dial

3,794

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Hie hie!!

3,795

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Hehe, po co aż google-a, wystarczy wewnętrzna forumowa wyszukiwarka i wpisanie tam miasta rodzinnego owego
(tajemniczego) spekulanta. :D

pawel napisał/a:

Się zastanawiacie a wystarczy google czyli Jaro124

Ostatnio edytowany przez Dracon (2014-09-26 13:00:35)

3,796

Odp: Ciekawostki na aukcjach

2 różne myśli to były... śledź allegro a niebawem się przekonasz :) zrobie laborancką aukcje specjalnie dla ciebie :)
troche mi się pomyliło przy liczeniu, sorry teraz będę bardzo skrupulatnie liczył sprzęt :)

3,797

Odp: Ciekawostki na aukcjach

Taaaa ceny Falconow dzieki As'owi tez poszly w gore....

"wszystko się kiedyś kończy......."

3,798

Odp: Ciekawostki na aukcjach

lololol ale fajowa forumowa gownoburza :D
Wypije wieczorem wasze zdrowie !! :D

3,799

Odp: Ciekawostki na aukcjach

drygol: haha, pewnie razem z ASem drukujecie już repliki Toms'ów u Ciebie, przyznajcie się ;)) !!

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

3,800

Odp: Ciekawostki na aukcjach

nie nie , narazie 810tki ogarniamy :D :D :D
http://technabob.com/blog/2011/05/07/at … ppy-drive/