Temat: [K] Atari z ECI.

Potrzebuje kupic Atari ze zlaczem ECI w wersji PAL. Atari trzeba by wyslac do Stanow (60707), platnosc przez paypal.
Najbardziej zalezy mi na sprawnej plycie, ktora nie byla nigdy naprawiana lub modyfikowana, z dobrym GTIA. Stan obudowy jest obojetny (ale powinna byc cala), bez zasilacza. Prosilbym od razu o podanie ceny razem z kosztami wysylki. 800XL PAL tez wchodzi w gre.

Ewentualnie moglbym sie na cos zamienic. Obecnie mam 800 (obudowa do wybielania) lub moze by mi sie udalo skompletowac dzialajace 5200.

2

Odp: [K] Atari z ECI.

Jeśli chcesz zamienić się na zasadzie: XE z ECI i wysyłka za Atari 800 to jestem chętny.

Edit: Obczaję tylko, jak tam wygląda temat przesyłki do US

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-09-28 22:18:52)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: [K] Atari z ECI.

Jak masz działające 5200, to mogę się zamienić. Jakieś 130XE się znajdzie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: [K] Atari z ECI.

Przesyłka przez Polamer może się opłaci, bo ZulGula jest spod Czikagowa, gdzie jest baza wysyłkowa.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

5

Odp: [K] Atari z ECI.

Polamerem lub innymi kurierami zawsze sie oplacalo. Ja pamietam ze placilm $0.30 za funt jak ostatnim razem cos wywyslalem z USA do Polski (to bylo ponad 5 lat temu, kiedy jeszcze mieszkalem w hamerykanowie).

6

Odp: [K] Atari z ECI.

Pin i Duddie dzieki za odpowiedz. Ogarne sprzet, ktory mam, zrobie zdjecia i odezwe sie na PW.