Temat: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

Mam dyskietki w formacie SpartaDOS (stare wersje 2.3e, 3.2c), chcialbym przekopiowac pliki na peceta. Nie dziala D1:COPY D1:*.*, H1:*.*, ktore zglasza blad 135 (Channel or IOCB not open for output), a MakeATR i ATRUtil nie pozwalaja wyekstraktowac pojedynczych plikow. Czy sa jakies inne metody, ktore mozna przeprowadzic na pececie?

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

2

Odp: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

COPY D1:*.* H:*.*

"Use H: devices in Read Only mode" oczywiście niezaznaczone?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

Trafiles w sedno - bylo odznaczone, choc glowe bym dal sobie uciac, ze nie bylo.
I juz bym k... nie mial glowy... :) Dzieki Dely.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

4

Odp: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

pod atari800 pod sparta 4.46 nie widze H1:    co musz zrobic ... jakiś drajwer ?? or something ???

.

5

Odp: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

Zdaje się, że EmuPack pomaga, ale nigdy tego nie używałem.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

6

Odp: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

Pomaga, ja używałem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

hmmmm... po to mi jest potrzebne podmontowanie H1: żeby właśnie rozpakować/uruchomić plik  .arc   a emupack2 jest arc :(( moze cos typu arc ->xex  ??? albo emupack2 na obrazie atr ??? albo wogóle źle zmierzam...

nie wchodzi wgre żadne windowsowe rozwiązanie typu total commander .

.

8

Odp: Jak skopiowac pliki SpartaDOS?

OMG. Zrób sobie ATR z plikiem emupack. Jest ku temu milion narzędzi pod najpopularniejsze systemy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.