1

Temat: Kasowanie nieodebranych postów PW...

Imć Panie Dely, jest prośba, aby do nieodebranych postów PW dorobić checkboxa, coby je można było normalnie kasować. Dziś musiałem wysłać PW i widząc, że jest prawie 100 (lenistwo moje, przyznaję się) musiałem część pokasować. Jakie było moje zdziwienie, gdy się okazało, że nieodebranych nie można skasować wprost... Poradziłem sobie wchodząc w edycję, ale po prośbie na przyszłość...

Sikor umarł...

2

Odp: Kasowanie nieodebranych postów PW...

Podbijam temat. Póki co bez zmian.
Osoby, które dostały ode mnie PW - proszę o odebranie (nawet cholernie zaległych). Robi mi się ciasno...

Sikor umarł...

3

Odp: Kasowanie nieodebranych postów PW...

Proszę o podesłanie kodu - wtyczka do prywatnych wiadomości jest w repozytoriach PunBB. Powtarzam po raz kolejny - zgodziłem się na prywatne wiadomości (i inne dodatki) tylko dlatego, że obiecałem nie wprowadzać żadnych zmian w kodzie, ponieważ po prostu nie mam na to czasu. Wybacz, ale jeśli Tobie się nie chce kasować własnych wiadomości, to ja tym bardziej nie mam wolnych terminów na pisanie dodatkowego kodu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Kasowanie nieodebranych postów PW...

dely napisał/a:

Wybacz, ale jeśli Tobie się nie chce kasować własnych wiadomości, to ja tym bardziej nie mam wolnych terminów na pisanie dodatkowego kodu.

Wybacz wodzu, ale zaznaczyłem, o co mi chodzi na zrzucie - jak wyśle PW do kogoś i nie raczy odebrać - wisi jako nieodebrane i nie ma szans na usunięcie. Te, które mogę usunąć (przeczytane lub odczytane przez odbiorcę) - idą do kosza. W tym problem.
p.s. wiszą mi takie sprzed kilku lat jeszcze. W tym problem. Tu dałem bieżące, wysłane dzisiaj. Zaznaczyłem na czerwono, czego brak.

Post's attachments

bez_kasowania.jpg 201.48 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

5

Odp: Kasowanie nieodebranych postów PW...

Sikor wchodzisz w te wiadomosc klikasz edytuj wiadomosc i dajesz delete draft

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-11-22 20:37:34)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Kasowanie nieodebranych postów PW...

Dzięki, Stryker, działa ;) Choć to robota na około, ale najważniejsze, że się da.

Sikor umarł...

7

Odp: Kasowanie nieodebranych postów PW...

@Dely - przypominam się ... PunBB to zło.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477