1

Temat: SV2014: techniczne pytanie do Pinokia

Pin, czy obraz na projektorze na SV będziesz mógł płynnie przełączać między laptopem a Atari?

Tzn, czy jeśli w czasie prezentacji powiem: "A teraz mój drewniany asystent pokaże jak to wygląda na Atari" to zrobisz pstryk i na scenie wyświetli się obraz z Atari?

Dodam przy tym, że laptop to musi być mój laptop, a Atari musi mieć wsadzony cart Tomek, ktory jeszcze niestety nie jest kompatybilny ze Spartą (ale finalnie będzie!) i generalnie musi mieć dla siebie całą stronę $D5. Nie mam też pojęcia, czy np nie pogryzie się z VBXE (choć nie powinien).

A w czasie kompo chciałbym pokazać jako "wild" nowe minidemo, które musi się załadować do Atari z włożonym Tomkiem.
Ja używam do tego SIO2USB, ale nie wiem jak to zrobić na zlocie, bo pamiętam, że Ty do wgrywania wykorzystujesz jakieś wynalazki podłączone pod port cartridga.

Sorki jeśli tochę bełkotlwie tłumaczę, ale narobiłem się jak dziki i nie chciałbym zaliczyć faila z powodu niepasującego kabelka albo czegoś podobnego.

2

Odp: SV2014: techniczne pytanie do Pinokia

hej. z tego co mi wiadomo to Pin właśnie jest w drodze, będzie pewnie na miejscu późnym popołudniem, tak więc ja bym Ci radził do niego jednak zadzwonić;)