Temat: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey,

Dzięki za kolejne SV
Było fantastycznie!

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Popieram przedpiścę i też dziękuję! :-)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

3

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dokładnie, impreza super, świetni ludzie, dużo produkcji. Dzięki !

retrokomp.org

4

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Kolejne mega party ! dzieki wszystkim za spotkanie i bardzo ciekawe rozmowy -  s0nar :D
Bylo mega wypasnie. Dzieki Grey ! :)

ps. pozdro dla ekipy morszczyna ;P

Ostatnio edytowany przez drygol (2014-12-07 12:56:33)

5

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Party było genialne. Ogromny szacunek dla Greya za organizację i poziom imprezy. Dziękuję za super klimat, za możliwość spotkania i zamienienia paru słów z panem Łosowskim, za zmotywowanie ludzi do stworzenia wielu wspaniałych prac konkursowych, za koncert, za małą czarną... długo można wymieniać. :)

Grey, jesteś wielki!

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey, bardzo wielkie dzięki, jedyne co żałuję to że nie mogłem pomóc z ławkami i obsówy z intrem na mono.

Uprzejmie poproszę mnie zapisać na następny rok :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Świetne party! Wyśmienicie się bawiłem!

8

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Party fajnie. Ciasno trochę na głównej sali ale na szczęście było też miejsce poza nią do pogadania z ludźmi na spokojnie.

@Alias: masz telefon padnięty?

9

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Greyu, było zajebiście!! ja również poproszę o wpisanie mnie na listę n SV2k15 !!

XTD: Alias telefon może i ma sprawny ale sam użytkownik telefonu już niekoniecznie ;) - ostatni raz widziałem go w Sopocie, pił piwko które miał ode mnie za załatwienie routera ! ;))

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Aliasa odstawiłem do domu całego i nie do końca zdrowego ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Było absolutnie genialnie!!!! Grey, jesteś najlepszy! Oczywiście, tak jak koledzy powyżej, poproszę o wpisanie na listę SV 2k15. Będę na pewno!!!! I już szykuję parę niespodzianek ze swojej strony dla uczestników.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

12

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Wielkie podziękowania Grey za super wspaniałe party, Było naprawdę wspaniale.

Ja również już teraz proszę o wpisanie mnie na listę SV 2k15!!!

Ps. Przy okazji podzekowania dla Adama K. za zabranie mojego sprzętu i dla Szeryfa za odstawienie mnie do domu.

Ostatnio edytowany przez Henryk (2014-12-07 19:51:19)

13

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Ledo żyję, tak było!
Dzięki dla Grey'a za organizację. Dla Lotahrka i całego wesołego śląskie busa. Dla Sławka Łosowskiego i Liroy'a za to, że przyszli i posiedzieli z nami na party. Dla Wieczora za kilka godzin recytowania numerków. W ogóle, dzięki wszystkim :)

grzybson/SSG^NG

14

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Pierwszy raz na SV, mogę uznać za udany, wielkie dzięki i mega szacun za organizację takiej imprezy z tyloma partyzantami.
Osób naliczyłem chyba 6 które to ogarniały więc Party uważam za odbyto.
Jeden ZX spectrum który spadł i podeptany został nie przeze mnie uważam za minimalny wkład w czystość tej imprezy !

15

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

@Grey dzięki wielkie za wszystko
@Jenot dzięki za "wspólne atarowanie" . Mam nadzieje że nie chrapałem w nocy :))
@Bartek030 - dziękuje za pare profesjonalnych udogodnień w moim STE
@Lotharek - dzięki za gadżety
@WSZYSCY - dzięki za zajebistość
@ATARI - dzięki komputerku że pojawiłeś się w 1987 roku w moim życiu
@Tato - dzięki za kupienie mi ATARI jak miałem 13 lat :)))

.

16

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey, impreza jak co roku  genialna - jak przedmówcy - poproszę o zapisanie na SV2k15. Jeszcze raz dzięki. @SONAR - dzięki za super rozmowę. Pozdro, dla całej ekipy. @KISIEL, RAF - dzięki, fajnie się gadało, pewnie jeszcze będzie okazja, Pozdrowienia ,

Ostatnio edytowany przez johny73 (2014-12-07 21:27:43)

17

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dzięki za świetną jak zawsze imprezę Greyu!!!!!!
MOC!!! Oczywiście wpisuj na następną listę a dzierżę już na dysku pierwszą produkcje na następny rok :)

Dzięki za super zabawę wszystkim których spotkałem i z którymi pogadałem - dla mnie było to prawdziwe copy-party - kto widział ten wie :-]

Dzięki także dla wszystkich którzy przywieźli/przysłali swoje produkcje i rilejzy wszelakie (przykładowo przy okazji SV wyszło invitro DOTY na C64 by Arsenic & Onslaught :) )

gep/lamers^dial

18

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

A ja jeszcze godz. w pociągu... w domu tak po 23

Mega szacun dla Grey-a już miejscówka pęka w szwach chyba następnym razem będzie na narodowym:D
Do zobaczenia za rok ;)

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

19

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Było niesamowicię. Dziękuję i proszę odrazu umieścić mnie na liście SV2k15.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

20

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Ode mnie również wielkie podziękowania dla Greya i wszystkich, którzy pomogli przygotować i ogarnąć tę imprezę. Wielki szacunek dla Was.

21

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Zażywałem snu, Bachoo jeszcze mnie dzisiaj trochę zmożył trunkami.

Jeszcze raz: party wyśmienite!

22

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dzięki wszystkim za moje pierwsze party i to na światowym poziomie.
Szacun.

Jaguar 64-bit, Skunkboard ... MIST

23

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Wielkie dzięki za kolejne dobre party - jak wyżej proszę dodać  mnie oczywiście do listy na SV2k15

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

24

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Było mega. Dzięki Grey!

25

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Przyłączam się do podziękowań!