26

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey, dziękuję. Było wybornie - jak zwykle!

27

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dzięki Grey za świetne party. Za doskonały koncert STU i za Sławomira Łosowskiego! Wystawiającym za świetne prace. Warto było pojechać. Wszystkim partyzantom dziękuję za towarzystwo. A teraz idę spać :)

Edit: I oczywiście za prezentację Nostyego nt Tomka8.

Ostatnio edytowany przez mono (2014-12-08 16:15:59)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

28

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dzięki Grey za zorganizowanie imprezy oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji, pomocnikom, sponsorom nagród, prowadzącym kompoty oraz gościom za przybycie.

Do zobaczenia na SV2k15 :)

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

29

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Michał, dziękuję. Po raz kolejny zrobiłeś coś wielkiego, za każdym razem większego. Ps. szkoda że Wieczorowi nie udało się wręczyć nagrody w postaci dyskietki ;) A wszystkim partyzantom za to, że nie było pawia w szufladzie mojego stolika. Tylko trochę rozlanej fasolki ;)
pozdr
Bachoo

30

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dziekuje Grey. Nie pojmuje jak jedna osoba potrafi ogarnac tak obszerny event. Do tego trzeba miec po prostu wrodzony dar i talent. Szacunek.

Dziekuje wszystkim za ciekawe rozmowy i cierpliwosc do mej osoby 'po paru glebszych'. Mocno przepraszam bo urwal mi sie film.

To bylo swietne party...

Przechodze w stan spoczynku. Robie rok przerwy w jezdzeniu na zloty Atari. Musze odpoczac. Od czterech lat jestem jedynym atarowcem ktory byl na wszyskich 17 eventach wlacznie z Mega Gryll Party Pablo i Pina w Krakowie.
Potrzebuje odpoczac. Kurde, bolesna to decyzja bo uwielbiam zloty ale co za duzo to niezdrowo.

Pozdrawiam

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

31

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

@sOnar: "co za dużo to niezdrowo" - różnie to bywa. W przyszłości ci, którzy siedzieli w domu i "odpoczywali", zapytani "ej, stary, co robiłeś 10 lat temu?" powiedzą "siedziałem w domu na dupie i odpoczywałem, już nie pamiętam od czego". Podczas gdy ci, którzy się bawią, będą mieli znacznie lepsze wspomnienia. :)

32

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

XTD znam Cie od 1997 i Twoje uwagi byly zawsze niezwykle trafne. Rozwaze zatem jeszcze raz cala kwestie. Dzieki!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

33

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

s0nar, XTD ma rację :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

34

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dzięki!

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

35

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

@s0nar: Z drugiej strony - jak przesiedzisz na dupie w domu całe życie, to przynajmniej będziesz pamiętał co robiłeś każdego dnia. :) Obudzony w środku nocy będziesz mógł odpowiedzieć co robiłeś np. 6 stycznia 2010 roku albo 5 lipca 2012 roku. I niech Cię ktoś zagnie wtedy. :) Wymaga to oczywiście pewnej wytrwałości. Ekstremalna agorafobia byłaby dodatkowym atutem. :)

Ostatnio edytowany przez XTD (2014-12-08 12:19:28)

36

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Dzieki XTD!

Chwala Grey'owi. Chwala tym ktorzy postanowili docenic jego ciezka wieloletnia prace dla Atari i atarowcow.

Wlasnie patrze na foty z tej chwili. Nie pamietam dlaczego nie moglem byc ale prawdopodobnie bylem na miescie.

Niesamowite, urzekajace i piekne!

Ave!

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

37

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Doszedłem w końcu do siebie i ja też chciałem podziękować. Przede wszystkim Greyowi za znakomite party - już tradycyjnie :) Grzybsonowi za wspólną ciężką walkę o zwycięstwo w Vote Counting Compo :D I wszystkim których poznałem, oraz tym których już znałem, a za rok i tak będę się przedstawiał na nowo :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

38

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

dzięki dla Greya, o którym mówiło się na party że jest "one man orchestra", warto bylo man! dzieki dla pomagajacych w imprezie oraz dla sponsorow za mega profesjonalizm. Naliczylem ok. 50 osob z ktorymi rozmawialem na party- dzieki takze im za mila atmosfere i to ze dzieki rozmowom , mimo zmeczenia, byly to mile chwile na party. Pozdrawiam szczegolnie nowo poznane osoby jak Drygol, Kris3d, Bachoo, Pablo1972 i jego kolega, Nitro/black sun, Odyn1ec, Żegota i wiele innych. Daliscie mi kopa do dzialania. Prosze mnie takze dopisac na SV 2015 :)

39

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

A TERAZ MOŻECIE PODZIĘKOWAĆ (ogarnięci wiedzą komu) ZA JĄTRZENIE I DECYZJĘ O REZYGNACJI GREYA Z SV2k15...

bardzo zatem dziękuję :(

gep/lamers^dial

40

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey, z mojej stron wielkie podziękowania za kolejną wspaniałą imprezę :-)


Gepard, studź trochę emocje zamiast dodatkowo niepotrzebnie je nakręcać .....

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

41

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Oto Gepard studzący emocje:

http://www.xtd.evil.pl/gepardstudzacyemocje.png

oraz Gepard i Grey:

http://www.xtd.evil.pl/gepard_i_grey.png

:) Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez XTD (2014-12-08 15:55:14)

42

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Podziekowania , KUR....WA MEGA SZACUN GREY ! brak mi slow, tak wiec skwituje to swoim  : LOOOOTHAAA SHMAAAT`O !

greetsy dla :

- wesoly Silesia BUS
- vodka kompanions (Bart, Drygol, Sachy, Johny, Bitman,....)
- MWK --- za support moralny kiedy juz umieralem...

i wszytskim PIEKNYM PANIOM DZIEKUEJ TAKZE ;-) bylo słitaśnie


fucki dla hejterow - MWK wie o co chodzi..


JENOT ___ JA JUZ  TOBA NIE PIJE !!!! ( ps. mogles uprzedzic ze to ma 80%)  - patrzcie na jego umiech i mija reakcje...

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-08 15:54:26)

Post's attachments

DSC_6192.JPG 221.15 kb, liczba pobrań: 1 (od 2014-12-08) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

43

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Frasunek Greyu!!!

sOnar napisał/a:

Przechodze w stan spoczynku. Robie rok przerwy w jezdzeniu na zloty Atari. Musze odpoczac. Od czterech lat jestem jedynym atarowcem ktory byl na wszyskich 17 eventach wlacznie z Mega Gryll Party Pablo i Pina w Krakowie.
Potrzebuje odpoczac. Kurde, bolesna to decyzja bo uwielbiam zloty ale co za duzo to niezdrowo.
Pozdrawiam

Nie byłeś na Outline.
Pozdrawiam. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Wielkie podziekowania dla Grey bylo SUPER !!!
( AirFrog dotarl w kompecie ) ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

45

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey, nie ogarniam jak dajesz radę więc tylko podziwiam :-) Chciałem na do widzenia  jak zwykle uściskać Ci dłoń, ale jak widziałem, że z Wieczorem ślęczycie nad jakąś stertą tabelek to nie chciałem Wam przeszkadzać. Tak więc dopiero teraz, internetowo: Wielkie dzięki za party! Było jak zawsze świetnie. Jak zawsze piszę się na następne :-)

46

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey - ogromne podziękowania za super imprezę! Ty naprawdę inspirujesz wiele osób i jesteś motorem napędowym sceny Atari:)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

47

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey, dziękuję!

48

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Grey, wielkie dzięki, party było greyt! :)

Ridiculous Reality, Assembloids XE, Deathchase XE, Total Eclipse, Hobgoblin 2 (w produkcji)

49

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

Było extra, wielkie dzięki Grey

50

Odp: Megaszacun dla Greya za SV2k14

ajcek napisał/a:

Gepard, studź trochę emocje zamiast dodatkowo niepotrzebnie je nakręcać .....

Nakręciłem sie niepotrzebnie, ale mnie nosiło by coś napisać prosto z mostu pewnemu trolowi, niemniej obiecałem sobie już rok temu, że nie odezwe sie w temacie "rewelacyjnego" rozwiązania programistycznego, więc niech tak pozostanie.

Na koniec tylko napisze, że moim skromnym zdaniem panowie z pewnej niemieckiej grupy sami sobie odpalili z bazooki prosto w kolano. Nie ta platforma i nie na demo compo by w taki sposób pisać demo, ale to tylko MOJE ZDANIE.

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-12-08 23:11:45)

gep/lamers^dial