1

Temat: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

Jak wszystko pójdzie dobrze, to w sobotę, dzięki uprzejmości grey'a będę mógł zaprezentować na scenie mój cart TOMEK-8 :)

NIE oznacza to, że projekt jest już ukończony, ale pierwsze egzemplarze "developerskie" trafią niebawem do koderów.

Chcę jednak już teraz, korzystając z rekordowej frekwencji na SV opowiedzieć jak dokładnie TOMEK działa, jakie ma możliwości, jakie mam plany rozwojowe.

Także zapraszam, choć nie znam jeszcze godziny prezentacji.

2

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

Świetnie! OBUDŹCIE MNIE! :)

Edit: Proszę.

Ostatnio edytowany przez mono (2014-12-02 14:59:04)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

nosty napisał/a:

Jak wszystko pójdzie dobrze, to w sobotę, dzięki uprzejmości grey'a będę mógł zaprezentować na scenie mój cart TOMEK-8 :)

Super !!!

A dałoby radę nagrać i wrzucić na YT?

Chętnie bym posłuchał ale nie mogę być na party.

4

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

@nosty: sobota, 10:30?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

@grey - znakomicie! Będę rzeźki jak skowronek :)

@swinkamor12 - to się pewnie średnio uda w warunkach zlotowych. Ale w najbliższym czasie będę musiał zrobić jakąś stronę poswięconą projektowi z dokumentacją itd. Pewnie będzie bardziej przydatne.

Choć kto teraz robi strony... teraz się robi fanpejdże! :)

6

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

Łomatko, co tak wcześnie? Nie wiem, czy będę mógł być :(

7

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

To dla Ciebie zrobię prywatne korepetycje przy pszenicznym ;)

8

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

Czy ktoś posiada wskaźnik laserowy i mógły wziąć na zlot?
Będę wdzięczny, bo już nie zdążę kupić.

9

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

Dwa nowe mini-demka pokazane w ramach wild-compo:
http://youtu.be/iW_6zF1TMP0
http://youtu.be/udMW9aeF-sk

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

nosty: jedno pytanie: wszystkie dema jak na razie były nieco 'monotonne' kolorystycznie. To ograniczenie Tomka?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

Demo5 wyglada calkiem spox. Nie tylko fajna paralaxa ale tez cala reszta. Wlasnie, jak to jest z kolorami?

12

Odp: SV2014 - prezentacja TOMEK-8

@Nosty: A gdyby tak spróbować tak robić TIPa? CPU musiałoby tylko przełączać tryby co linię - reszta należy do Tomka.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje