176

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey/msb napisał/a:

I na koniec jeszcze jedna ciekawostka... Dostaję maile od sceny ZX Spectrum (nie tylko z Polski!). Jak się możecie domyślać pytanie jest jedno - czy rozważam udział także tej części sceny z SV. Nie jest to mój pomysł, a samych zainteresowanych, więc pytanie kieruję do Was - kolegów ze sceny Atari i C-64 - co Wy na to?

Pozdrawiam.

Co do zainteresowania sceny Spectrum party SV to uważam, że jeżeli będą moce przerobowe to ta platforma powinna też pojawić się na Silly Venture. Oczywiście Spectrum/CPC. Tam też niektóre produkcje wyrywają ze skarpet. Myślę że jak najbardziej warto.

Ostatnio edytowany przez johny73 (2014-12-22 07:27:29)

177

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

bachoo napisał/a:

Może podobieństw nie zbyt dużo, ale Sir Clive byłby zachwycony Devils Show

http://img.over-blog.com/397x312/0/01/53/72/divers6/clive-sinclair-sex.png

... Sir..Sir, kupiłyśmy DivIDEa, ale nie chodzą dwa dema co mamy robić? :D

178

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Proszę o poprawienie cytowania. Timer 24h.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

179

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Pin napisał/a:

Pić przez całe kompoty, to trzeba umieć. Zainteresowanych kursem i dyplomem zapraszam na priv ;)

Dobra, nic nie piszcie :D

Haha z tym "nic nie piszcie" to panie wiedziales ze to sie tak nie skonczy ;)
Serdecznie zapraszamy do stolika  na testy sprawnosciowe :D  Lodzio robimy zakupyyyy PRZED party jak na RK !! :D


Co do intergracji ze Speccy to ja jak najbardziej jestem za ale nie w tej edycji. Raz ze czasu na o organizacje o polowe mniej a dwa ze razem z C64 jest juz dwa razy trudniej , a co jak sie dolaczy 3cia platforme ?
Musial by byc sztab zdeklarowanych, nie pijacych za duzo pomagaczy zeby taka bande ogarnac.
Ale pomysl zacny tymbardziej ze sam sie ostatnio w spectrusia bawie :D

180

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

dely napisał/a:

Proszę o poprawienie cytowania. Timer 24h.

. Przepraszam, poprawione.

181

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@Drygol: ja też jestem sceptyczny co do kolejnej platformy. nie daj Boże jeszcze dowiemy się co posiadacze ZX Spectrum robili parę lat temu na parties :D Ale poważnie - i tak ogarnięcie platform od VCS do Jaguara + dodatkowo C-64... wyczyn nie lada.

Jestem po słowie z Carrionem i invitkę na C-64 przygotowuje grupa Elysium.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

182

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

sie ma Atarowianie - kupe lat!

kisiel - a pamietasz taka rozmowe na X2010 w stolowce, w ktorej sie wycofujesz ze swoich bredni o swastykach i przepraszasz?

niemniej - smialo, napisz kogo (i dlaczego) zalecasz nie wpuszczac na impreze!

ps. powyciagac ci troche innego brudu zza paznocki?

Ostatnio edytowany przez elbano (2014-12-22 13:51:16)

183

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

to może jeszcze gości z FAMICON-u zaprosimy, bliżej im do Atari niż do Spectruma, MAW ma tam znajomości :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

184

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey/msb napisał/a:

mógł być wysłany do mnie jako PM.

Nie podpierdalam na PM, w odpowiedzi do ostatniego PM ;)
IMO jak invite only to ok, tylko kto się przyzna... nikt :)

lewiS napisał/a:

Bedzie opcja multi-8bit konkurencyjna dla Forevera.

Bez przesady Forever to nie konkurencja.

185

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

elbano napisał/a:

kisiel - a pamietasz taka rozmowe na X2010 w stolowce, w ktorej sie wycofujesz ze swoich bredni o swastykach i przepraszasz?

Elban no przestań, powiedz wreszcie kto, ja Tobie wierzę że nie Ty, nie mam podstaw nie wierzyć, rozmawialiśmy o tym. Podejrzenie jest na tych co interko robią, rehabilitacja ? Ja kalkuluje tak, jakby to był jakiś niziołek to by dawno wyszło na jaw.
Natomiast "Zielone Noce" to Twoja sprawka, czy kolegów z W-wy ?
Jak już przyszedłeś na forum Atari to byś mógł się przedstawić kolegom :)
Ksywa grupa funkcja, osiągnięcia itd.

Prywata przepraszam
PS. Mógłby się do mnie odezwać na PM, kolega z którym rozmawiałem na party SV'2014 o Luke/Arise, może bym pomógł z biznesem. Zabij nie pamiętam Twojej ksywy !

Ostatnio edytowany przez Kisiel/Icon (2014-12-22 21:29:27)

186

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Sebaloz, to utrzymuje jeszcze poziom przyznam, ale Kisiel - jak się czyta na forum jakie macie problemy to rura mięknie ;)- (Kisiel w majtkach, to raczej nie ;) )- zróbcie sobie oddzielną kategorię na forum (swoim), wszystkim będzie lżej :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

187

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Jessika ponownie dla rozluznienia atmosfery :)
http://emulate.su/pix/u2.jpg

188

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

jak by się dołączony link otwierał jak trzeba, to może luźniej by było ;)

EDIT:

Ok - doszła w dwie minuty. Szybko coś ;)

Ostatnio edytowany przez Pin (2014-12-23 00:12:23)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

189

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Masz jakieś zdjęcie Jessicy tyłem ? Ciekawe czy jest tak samo fajna jak z przodu :D

190

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

U-la-la... Panie oczywiście wstęp GRATIS - formalności załatwiamy w kantorku :D Potrzebny ktoś do pomocy aby dobrać odpowiednią koszulkę. Jacyś chętni?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

191

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey/msb napisał/a:

Potrzebny ktoś do pomocy aby dobrać odpowiednią koszulkę. Jacyś chętni?



Ja! Ja! Ja! Wybierz mnie ! Ja! Ja! :D :D :D

Ostatnio edytowany przez kenji00 (2014-12-23 08:42:52)

192

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

johny73 napisał/a:

Masz jakieś zdjęcie Jessicy tyłem ?

Do czasu pokazania Jessicy tyłem, możemy popatrzeć na inne tyły... ;)

http://images67.fotosik.pl/473/8658de069b6427e0.png

193

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Grey, Ty tez? No błagam Was!
Jak czytam te posty dotyczące Jessicy, to mam wrażenie, jakbyście wszyscy mieli 13 lat i pisali posty jedną ręką ;D

Pomyślcie, jak muszą się czuć nieliczne panie czytające ten wątek i rozważające przyjazd na SV. Zastanawiają się pewnie czy lepiej poświęcić czas na robienie grafik/dem czy na depilację miejsc intymnych... Czy też wogóle nie przyjeżdząć do tego gniazda sodomii i gomorii ;P

Zauważcie też, że nasz oficjalny największy miłośnik płci pięknej, czyli Lotharek, nie pisze nic. Wiadomo: krowa, która dużo ryczy... :)

194

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@nosty: a no widzisz, i tu Ciebie zaskoczę :) parę dni przed przyjazdem rozmawiałem z Innuendo czy nie będzie miała mi za złe Devil's Show. A Wiesz co usłyszałem w odpowiedzi? "Nie, no ok... ale szkoda, że nie będzie pokazu faceta" :) I to jest zdrowe podejście ! :) Jak będzie trzeba, to zrobi się show dla Pań - w osobnym pomieszczeniu :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2014-12-23 10:01:35)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

195

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Kisiel, jedyne co chcialem pokazac tutaj to Twoja wiarygodnosc, a raczej jej brak. Przez kilkanascie miesiecy chodziles i rzucales oskarzenia na roznych ludzi a gdy miarka sie przebrala i nadszedl czas konfrontacji (pokojowe spotkanie w stolowce na X2010) to okazalo sie, ze w dupie byles i gowno widziales. ktos cos ci powiedzial, ty cos powtorzyles a w sumie to nie wiesz i przepraszasz. nikt nie zamierza sie tlumaczyc przed toba, szczegolnie na tym forum. po prostu, kontroluj bajere bo znowu komus zaszkodzisz.

to co mnie irytuje i dlaczego w ogole sie odezwalem w tym watku to kompletnie niezrozumiala proba wprowadzania zametu do zajebistego pomyslu Greya, do tego czyniona publicznie.

koledzy Atarowianie znaja mnie z dobrej i zlej strony, nie mam potrzeby sie przedstawiac.

swoja droga, przepraszam za rozpierduche w tym watku - chcialem pokazac jedynie ile warte jest gadanie od rzeczy krzykacza. wiekszosc osob z c-64 jest zajarana pomyslem wspolnego party, stad nasze dyskusje tutaj. nie chcemy aby glos osoby, ktora nie jest dla nas reprezentatywna mial negatywny wplyw na impreze.

ps. skoro tak sie obawiasz "chuliganow" to moze zaproponuj, ze w razie czego to wezmiesz udzial w interwencji i uspokoisz "bydlo" zamiast roztaczac smrod wokol srodowiska, do ktorego, jakby nie bylo, aspirujesz.

196

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

grey/msb napisał/a:

Jak będzie trzeba, to zrobi się show dla Pań - w osobnym pomieszczeniu :D

W kantorku.

Ostatnio edytowany przez mono (2014-12-23 10:09:37)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

197

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@mono: +100 !!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

198

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

No cóż, w takim razie na letnią edycję pakuję mój kostium kąpielowy Borata :D
Dostałem kiedyś na urodziny i do tej pory nie było okazji w nim paradować, ale widzę, że na SV będzie jak znalazł! :)

199

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Nosty;
- ale to zdecydowanie w kantorku paraduj w nim :)

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

w tym roku to nawet jakas blondyna ostro lutowala ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014