Temat: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Panowie,

wiem ze nie ATARI...

ale wlasnie koncze testowego batcha FURII - karta turbo fo AMIGI 600, dajaca dopal wiekszy niz aca1230 do 1200 ;-)

zaniedlugo produkcja seryjna... ktos chetny ?

http://lotharek.pl/product.php?pid=153

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-24 22:59:25)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Ja +1

.

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Możesz podać orientacyjną cenę?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Do A1200 planujesz coś?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

jakis dunczyk cos mowil o A1200 na SV ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Piszę się na 1 szt.

7

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Panie, ale to w bałaganie powinno być :/ Trzym się regulamina Waśmośc!!!

Sikor umarł...

8

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Tamte karty są na 030. To daje więcej możliwości.

a)więcej pamięci
b)pamięć wirtualna
c)enforcer - czyli m.in.  ochrona pierwszego 1k pamięci.

Zwłaszcza tego ostatniego bardzo brakuje, skoro już robisz nowe karty, przydałoby się zmienić procesor na 030.

Największym problemem z starymi amigami jest bardzo wolna grafika.

Jak i tak tam jakieś FPGA wrzucasz, to przydałoby się dorobić grafikę.

Wiele nie trzeba, wystarczy powiedzmy 800x600 do użytków, 320x200 do gier, oczywiście chunky pixel może być 16 bit tylko kolor.

Plus może jakiś mały bliterek z mapowaniem tekstur i wsparciem 3D. Oczywiście tu też nie trzeba wiele wystarczy coś takiego:

http://hackipedia.org/Platform/3D0/html … 3gpge.html

Bardzo proste do zrobienia, a przydało by się.

9

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Skoro takie proste, to czekam na kartę twojego autorstwa. :D Wesołych Świąt!

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

10

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

No właśnie voy. nie robisz nic pożytecznego, dlatego powinieneś wziąć się za robotę i wspomóc lotarka.

11

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

k...wa ale z cIEBIE PROSTAK !!!!

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

12

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

swinkamor12 napisał/a:

No właśnie voy. nie robisz nic pożytecznego, dlatego powinieneś wziąć się za robotę i wspomóc lotarka.

Voy, robi dużo dla nas.....!
I chwała mu za to.

13

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Potwierdzam! Voy robi bardzo dużo. Skąd się takie cudaki jak swinkamor12 biorą? Całe życie ktoś ci głowę do kibla w szkole wkładał i kopał w d...? Teraz masz możliwość popisać głupoty i wyżyć się za wszystkie czasy, to robisz to? Niby bezkarnie?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

14

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Tak masz rację, zawsze wiedziałem że z voya straszny prostak.

15

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

idź już sobie swinko

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

16

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

swinkamor12 napisał/a:

Tak masz rację, zawsze wiedziałem że z voya straszny prostak.

Do mordoru trolu ! ale to juz ! :P juz ci raz mowilem ;P

17

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Poszedł sobie, wróci za tydzień.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

dzieeeekuuuujeeeeemyyyy :D

19

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

dely napisał/a:

Poszedł sobie, wróci za tydzień.

Brawooooooooooo ten PAN !!!

20

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Dely a nie dałoby się tak po znajomości dożywotnio świniaka kopnąć w dupę?

gep/lamers^dial

21

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

lotharek napisał/a:

zaniedlugo produkcja seryjna... ktos chetny ?
http://lotharek.pl/product.php?pid=153

Pytanie jak z chlodzeniem i czy daje sie programowo wylaczyc 020/28MHz i wrocic do 68000/7MHz - dla mnie to akurat wazne.

Pozdro

22

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Już miałem kupować ACA 620 a tu taki news :)
Powiem tak - jeżeli cena nie będzie z kosmosu (jak obecnie ACA 630) to coś czuję, że Furia mnie dopadnie ;)

23

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

Prawda w oczy kole.

voy i gepard nic pożytecznego nie robią, trzeba żeby się wzięli za robotę i zaczęli coś pożytecznego dla środowiska robić.

Bez rzeczowej dyskusji na temat piencsety to się sytuacja na pięćsecie nie polepszy.

Pamiętaj prawda was wyzwoli!!!

Wracając do karty FURIA.

Kiepskie to jest. Beznadziejne. Bez lepszych trybów graficznych, i/lub czegoś do c2p całkowicie beznadziejne.

No i oczywiście za drogie.

24

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

@lotharek: spróbuj mi wyjaśnić łopatologicznie, dlaczego to jest do A600 i czy da się zaadaptować do A500 i dlaczego nie (albo w jaki sposób).

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

25

Odp: FURIA - turbo dla AMIGI 600

swinkamor12 napisał/a:

No i oczywiście za drogie.



tak ? a ile kosztuje ? bo jakos ceny nie mam ustalonej jeszcze..
Sachy - za chlodzenie odpowiadaja dwa radiatory, praca karty steruje sie softwarowo. wlasnie uruchamiam tak wiec soon more info


ps. swinkamorska -- ty jestes jakis debilny, jak Twoj nick. Gepard i Voy nic nie robia ? teraz dales tak ciala, ze az mnie dupa zaszczypiala. byles na jakims party gdzie wystawiano demo lamersow ? stuff z pigwy ssales ?

idz walnij baranka w sciane.

http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/ic-stont.jpg



ps. do admina - prosze nie dawac mi bana, jesli za mocne - prosze o ostrzeżenie...
ps2. czy swinkamorska to alter ego robotnego inaczej ?

Ostatnio edytowany przez lotharek (2015-01-17 16:32:57)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey