176

Odp: W lipcu pojadę na...

Kisiel/Icon napisał/a:
johny73 napisał/a:

Racja, tak to wygląda.

I dlatego nigdy nikt mu nie dorówna i jak SV się nie uda to będzie ostatnie party polskiej sceny :)

Spokojnie. Teraz jest zamieszanie, ale temat się ułoży. Odrobina dobrej woli z każdej strony i SV2k15 Atari+Commodore będzie udane. Głuchołazy natomiast odbędą się we właściwym czasie z obsadą, która wybierze sobie taką formę wypoczynku połączonego z party. Nie ma co się emocjonować.

177

Odp: W lipcu pojadę na...

A kto tutaj się emocjonuje, na przyszłość nie ma odwrotu :)
Nikt padliny nie ruszy już, zostaje mutli multi albo spotkania przy piwku takie jak to:  https://www.facebook.com/events/1385468 … er_invited

178

Odp: W lipcu pojadę na...

połowa z nas jest alkoholikami, więc spotkania przy piwku są kuszącą alternatywą ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

179

Odp: W lipcu pojadę na...

gepard napisał/a:

dlatego był emotikon na końcu mojego zdania, ale maziemu nie chciało się już go wziąć pod uwagę, więc go pominął i "trolnął" by dodać dramatyzmu sytuacji

W mojej wypowiedzi, Szerloku, emota to juz nie zauwazyles?

Nie ma co z Wami dyskutowac. To przypomina bazar. Jedni o bulkach drudzy o chlebie. Hipokryzja pelna gemba.
EOT.

180

Odp: W lipcu pojadę na...

Łotsonie zauważyłem, ale nie to było istotą Twej piłeczki którą poturlałeś w moja stronę. Ja zawsze odbije bo mam taka naturę ;)
A dyskutować nie ma po co, bo napi* o letnich parties stojąc po kostki w śniegu. Pogadamy po lecie, po linkach na pouet a teraz trzeba się skupić nad kodem lub nopowaniem/bazgraniem/napi* po strunach, czyli to co komu Bozia dała jako ficzer by było co linkować i puścić na projektorach.

gep/lamers^dial

181

Odp: W lipcu pojadę na...

bachoo napisał/a:
gepard napisał/a:

5.Stryjek od pewnego czasu nie jest sobą ;)

Stryjkowi ukradziono konto, pisał dzisiaj do mnie. Dzięki policji namierzył fotkę porywacza:

http://vignette3.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/4/4c/Smerf_Maruda.jpg/revision/latest?cb=20130514134539

Ze stryjkiem wszystko oki.
A pan g. powinien sobie zmienić avatara na :
http://images67.fotosik.pl/484/a4e82c4a13e84e7emed.png
Bo ostatnio pogrywa jak pan p.

"wszystko się kiedyś kończy......."

182

Odp: W lipcu pojadę na...

Syf na tym forum zrobił się tak straszny, że czuję się tu jak obcy człowiek ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

183

Odp: W lipcu pojadę na...

sa dni, kiedy mówię dość
znowu mi dziś rano Sparciał DOS
...
wciaz jestem obcy
zupełnie obcy tu, niby wróg

:D

Ostatnio edytowany przez xxl (2015-01-01 09:26:19)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

184

Odp: W lipcu pojadę na...

Pin napisał/a:

Syf na tym forum zrobił się tak straszny, że czuję się tu jak obcy człowiek ;)

Ja podobnie jak Ty uważam, że robienie Syfu jest bez sensu. Lepiej jak buldogi walczą pod dywanem a kolega z hasłem "miłuje Ciebie" wbija nóż w plecy... ważne aby to zrobił z klasą, ą ę kulturalnie.

Takie czasy : Ważny jest papierek nie gówno w nim zawarte.

185

Odp: W lipcu pojadę na...

Scena się po prostu zmienia:
zamiast pisać do magazynów (np. słynna "polemika do polemiki" w Pentagram Zine onegdaj), smaruje się teksty na kilku forach, prewencyjnie (!) kasuje się świeży (zgrany zaraz po kompotach) stuff po zlocie (bo jest "maniera" publikowania pokazanej produkcji  kilka-naście tygodni po), tajne obrady (dla wybranych) o kluczowych decyzjach, podział na zlotach północ-południe, wojenki personalne, itp. itd. ;)

Oby 2015 nie był gorszy od poprzednich!!! :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2015-01-01 23:30:26)

186

Odp: W lipcu pojadę na...

no widzę, że zapowiada się lepiej :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

187

Odp: W lipcu pojadę na...

gepard napisał/a:

Skromnie i po lamersku proponuję by zarzucić ten wątek. Każdy pojedzie gdzie będzie czuł sie lepiej i tam gdzie będzie chciał swój czas spędzić a takie dyskusje z dupy powodują że ileś tam osób w tym roku po czytaniu tych wszystkich rewelacji zwyczajnie zostanie w domu.

I tego trochę się obawiam śledząc ten wątek.

Weżmy również po uwagę ludzi, którzy niedawno pojawili się na forum - po przeczytaniu takiej  "z d**** dyskusji" jak to przedmówca określił niestety mogą sobie o naszej scenie pomyśleć różności.......

PAX, PAX, PAX, Panowie i Panie.

Z noworocznym pozdrowieniem

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

188

Odp: W lipcu pojadę na...

Masz rację, BAN dla wszystkich co straszą nowych użytkowników !!!
Nie może być tak aby jakieś kłótnie powodowały różności.

189

Odp: W lipcu pojadę na...

A co to Kisiel, jakieś noworoczne postanowienie jest? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

190

Odp: W lipcu pojadę na...

Sikor, nie wierzę. Po prostu ręce opadają. Więc nie będę tego komentować!
Każdy pojedzie tam gdzie będzie mógł, chciał i na co mu czasu oraz kasy wystarczy.

8 bit rulez!!!

191

Odp: W lipcu pojadę na...

Ja zdania nie zmieniłem.

Sikor umarł...

192

Odp: W lipcu pojadę na...

Tylko krowa zdania nie zmienia.

http://pl.wikiquote.org/wiki/Pogl%C4%85d

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

193

Odp: W lipcu pojadę na...

@Mały_swd: no i...?

Sikor umarł...

194

Odp: W lipcu pojadę na...

Ja w lipcu pojadę (jak co roku z resztą) na FamiCON, lecz nie mam w związku z nakładającymi się na siebie terminami do nikogo pretensji, moim zdaniem im więcej party tym lepiej, a to, że na jedno czy drugie przyjedzie więcej bądź mniej osób to już chyba sprawa indywidualna. Niemniej jednak istotnie, zgadzam się z opiniami kilku przedmówców, że ostatnimi czasy dość sporo "się tu dzieje"... zażegnania konfliktów i zimnego piva życzę :-)

195

Odp: W lipcu pojadę na...

Mnie się po tym co czytam odechciewa gdziekolwiek jechać, chyba jednak poczłapię sobie na jakiś lokalny sztab...

Sikor, sorry, ale robisz Głuchołazom i Ryśkowi taki smutny PR, że szkoda gadać. Już nie o argumenty chodzi, tylko o ton wypowiedzi, Twoje słownictwo...

Mnie się Głuchołazów odechciało po tym, co tutaj przeczytałam, choć nawet miałam plan jechać. Choć domyślam się, że z tego powodu nikt płakać nie będzie, bo moja osoba i tak nic nie wnosi.
Mówię to z całą moją sympatią do Ryśka i tym, że naprawdę dobrze wspominam jego imprezę. Natomiast Ty zachowujesz się jak drama queen z gimnazjum.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

196

Odp: W lipcu pojadę na...

A ja jadę, choć też nic nie wnoszę, poza piwem :)

197

Odp: W lipcu pojadę na...

Mi się Głuchołazy podobały i mam zamiar przyjechać  kolejny raz, nie rozumiem tylko po ta bezsensowna dyskusja ???
Jeszcze trochę I rzeczywiście każdemu się odechce organizować jakiekolwiek "Atari party".
Ostatnimi czasy zacząłem sądzić, że scena atarowska się naprawdę fajnie rozwija... Zaczynam mieć wątpliwości... :|

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

198

Odp: W lipcu pojadę na...

mgr_inz_rafal napisał/a:

A ja jadę, choć też nic nie wnoszę, poza piwem :)

Widziałem jak wynosisz. W brzuchu.

199

Odp: W lipcu pojadę na...

Ale luzem, czy w butelkach?

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles