76

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

@Pin, XXL. Panowie, no właśnie... Jak macie ochoty na wojenki, złośliwości i dogryzanie sobie, jest taki wątek wiecie gdzie, wielu czeka na kolejny rekord postów, z których oczywiście jak zwykle nic nie wyniknie poza pogorszeniem sytuacji - ale to zupełnie inna sprawa...  Może jednak warto się porozumieć i choć od biedy dogadać, bo Wasz kompletnie IMO bezsensowny konflikt zupełnie nie ma sensu, a zbyt wiele rujnuje.

Ale żeby nie robić oftopiku, wygrana dema absolutnie zasłużona mimo poważnego zgrzytu związanego z konfliktem obu panów powyżej:) Najlepsze efekty IMO to symulator mowy, twister (mógłby się kręcić choć z sekundę dłużej), miasto 3d i o dziwo animacja pająka. Za minusy mogę uznać zbyt podobną do "Gene" muzykę, zbyt natarczywe "reklamowe" i w sumie mało co wnoszące logosy z Lamers, obrazek z robopająkiem chyba mógłby być "nieco" lepszy (ciężko mi uciec od skojarzeń od Fallout New Vegas Smutki Starego Świata) i chyba się pogubiłem kto właściwie jest głównym koderem dema :)

77

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

Dzięki za komentarz Brx :) Co do wymienionych elementów dema zdarzają się dość skraje opinie, jak zawsze, wystarczy zajrzeć choćby na pouet.

W wersji dema puszczanej na "party" nie było nigdzie ani jednego słowa "Lamers" :), także przynajmniej przez te 5 minut byliśmy skromni ;) a że mieliśmy już gotowe 2 fajne logosy (mi się oba bardzo podobają) i prawie zamknięte efekty do nich to nie lubiąc niczego marnować dołożyliśmy je w wersji finalnej.

Obrazek z pająkiem trzeba sobie najlepiej odpalić i oglądać osobno. Zdecydowanie uważam, że w demie traci sporą część dobrego wrażenia. Co do samej kompozycji mogłoby być o wiele lepiej ale jak to bywa trzeba było podjąć w pewnym momencie decyzję typu "better done than perfect" choć gwoli sprawiedliwości nie każdy podzielał taki punkt widzenia :)

Info o autorach poszczególnych części pracy znajdziesz w pliku nfo.

78

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

nie śledziłem wcześniej Waszych dokonań Szeryf i Atom ( i reszta ), ale to co jest zaprezentowane w demie to najwyższa półka, produkcje ogląda się z przyjemnością, na party jak zobaczyłem obrazek w HIPie o podłączeniu się do cyberprzestrzeni
(czy jakoś tak) to aż mnie ciary przeszły. Demo wywołuje sugestywne emocje, to jest typ dema jakie lubię- prodka która opowiada jakąś historie. Życzę aby wam Lamersom chciało się tworzyć jeszcze wiele takich dem.

79

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

a dzieki za dobre słowo :) to własnie w temacie tego hipa męczyłem przed samym zlotem w dziale o kodowaniu :)
panna której 'ukradłem' twarzyczkę i inne proporcje, nie chciała mi siedzieć w jednym miejscu przez dłuższą chwilę, trzeba było zagadywać i cukierkować na potęgę ;)

gep/lamers^dial

80

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

Lamersi - z mojej strony nie padlo jeszcze zadne dobre slowo, ale musze powiedziec, ze pajak mi mozg rozj....

a wasze dokonanania na scenie to naprawde moje klimaty..

ps. w piateczki jest zawsze male "conieco" i zawsze waszymi demami rozwalam rodzinie psychike ;-)

ps.2. Wielblady2 ;-))))  nie bylo brunetki ?

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-12-18 23:21:50)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

81

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

Lodzio , weekend sie zbliza ;P wyslac ci mms`a ? :P

82

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

ja juz nie pije :-)

lolololol

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

83

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

To tak apropos fantazji która staje się rzeczywistością :) Trochę pasuje do tematu

https://www.youtube.com/watch?v=3N1Q8oFpX1Y

PS. Ja tam nie chcę być fatalistą, ale mam w oczach ten obrazek...

http://img.sadistic.pl/pics/d1306086c0c6.jpg

Ostatnio edytowany przez wieczor (2014-12-20 19:21:45)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

84

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

Przyszłość przyszłością, a póki co...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E7JtFPkOwUk#t=44

85

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

Ty się nie oglądaj za chińskim krapem za dwa dolary, to już dawno jest teraźniejszość albo i nawet przeszłość, patrz co kolesie z Boston Dynamics robili 7-8 lat temu i pomyśl gdzie mogą być teraz. Oczywiście już nie publikują bo Pentagon im płaci teraz :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

86

Odp: CyberPunk by LAMERS - wersja finalna

Gwoli scislosci teraz im placi wiecej Google, po wykupieniu od Pentagonu, a dla DARPA rozwijane sa stare projekty za stosunkowo drobną kasę, ale kto tam naprawde wie jak jest... Doświadczenie pokazuje, że w pierwszej kolejności doczekamy się masowej produkcji maszyn bojowych niż super-inteligentnego służącego do nalewania piwa ;)

Odnosząc się jeszcze trochę filozoficznie do futurystycznych wizji to mysle, ze z biegiem lat, po przekroczeniu pewnego progu technologicznego latwiej i taniej bedzie nas "przeniesc" do wirtualnego swiata niz dalej usprawniac robotyke "na zewnatrz". "Cos" jednak musi jednak to wszystko obslugiwac. Mozliwe, ze dozyjemy ciekawych czasów :)