1

Temat: Vasco czemu milczysz?!

Mnie zastanawia jak to jest.
Party sie skonczylo 2 dni temu, bylo pelno ludzi, Vasco powinien byc zadowolony - w miare porzadek, dobre kompoty itp.

Ale w wielu miejscach slychac zazalenia do organizacji, zwlaszcza to ze nie bylo ZADNYCH atrakcji poza compotami...

Czemu Vasco milczy - chcialbym uslyszec jego wytlumaczenie... nigdzie nie widzialem zeby sie odzywal po party...

No i jeszcze jedna kwestia, troche nieprzyjemna.
Vasco mowil ze potrzeba 50osob na bigskrina. bylo 60.
nie kupil kielbasy :))) a i tak dostal jeszcze od nas pareset zlotych na BS. nie zebym zalowal paru groszy, tylko chcialbym wiedziec na co to w koncu poszlo.

Mam nadzieje ze Vasco mnie nie zrozumie zle, ja go uwielbiam :) ale pare rzeczy jest tu do wytlumaczenia. I moze troche do pokajania sie :)

ale bylo luzik anyway :)

/eru

: 404. Stopka not found

2

Odp: Vasco czemu milczysz?!

Podczas party była rozmowa na temat kasy a dokładnie co z nią zrobić (bo jednak trochę jej zostało), o ile dobrze kojarze, podczas ten rozmowy był Vasco, X-Ray Samurai albo właśnie TY Eru .... i ja ...
Zaproponowałem aby Vasco część z niej dołożył i zakupił pełną wersję Ape 2.0 (co było znacznie przyspieszyło jej rozpowszechnienie tym bardziej że część osób już się na to złożyła - brakuje chyba 40-80zł - program poszedł by po ludziach którzy się na niego składali oraz do tych co składali się na jego wcześniejszą wersje -  Ape 98 - a w miarę zrzucania się kolejnych osób - owa zapożyczona kasa wróciła by do puli.
Drugim pomysłem było sfinalizowanie kosztów produkcji płytek do HDD, zamówienie w firmie 50 sztuk kosztuje prawie 1000zł (ponieważ na samą klisze Pinokio wydał już 150zł) zaproponowałem, aby zaraz po tym jak już będzie miał owe 50 płytek odebranych z firmy (nie wcześniej, żeby nie było żadnych przekrętów) - dorzucić się do kosztów produkcji - wówczas każdy partyzant mógłby zakupić płytkę za 5zł a nie 20....
Oba pomysły nie zostały jednak zaaprobowane i z tego co pamiętam Vasco stwierdził, że kase odda osobom które się składały proporcjonalnie do wkładu ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Vasco czemu milczysz?!

vasco teraz zorganizowal sobie wakacje i piecze kielbaski nad ogniskiem  :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Vasco czemu milczysz?!

Odzywam sie odzywam, tylko tak pozno bo do poniedzialku wieczora praktycznie non stop odsypialem. Wczoraj wpadlem tylko poczte odebrac i "poczytac o mnie". No i to przemeblowanie pokoju. Szkoda, ze od razu pojawily sie "domysly"...

Juz sie "tlumacze":

Kaski na big screena zebralem bodajze 730 zl - ostatecznie za projektor zaplacilem 600 zl, a wiec zostalo 130 zl, ktore zwroce osobom, ktore zadeklarowaly najwiecej (na party uzgodnilismy, ze tak bedzie najuczciwiej):
- 100 zl dla SoTe
- 30 zl dla Sebana

Napisalem juz maila do SoTe aby podal mi konto na ktore wysle pieniazki.

Co do reszty pieniazkow, to rozparcelowane zostaly praktycznie do paru zlotych, m.in. zaplacilem za sale tak, aby zima w razie frekwencyjnej klapy mozna bylo zaplacic za nia symboliczne 200 zl

Aha, kasa ta z big screena nie mogla po prostu byc przekazana na inne cele, poniewaz o tym mogły zdecydowac TYLKO te osoby, ktore dolozyly chocby symboliczna złotowke i to tylko na temat swoich pieniedzy! Co innego pieniadze z party - to byly dwie niezalezne kasy (i chyba dobrze...).

5

Odp: Vasco czemu milczysz?!

A niech no tylko nie będzie kiełbasek w następnym roku!
(parówkowym skrytożercom mówimy "Nie"!)  :D  :D

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

Odp: Vasco czemu milczysz?!

No, z parówkami to dalem dupy, fakt... Ale mieliscie pilke! ;)

7

Odp: Vasco czemu milczysz?!

Z okazji 31 okrągłej rocznicy firmy Atari brygada młodzieżowa zobawiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo zakupionych parówkach!
(musztardę mamy) :D

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

8

Odp: Vasco czemu milczysz?!

Tylko jedno nasuwa mi sie na mysl odnosnie tego ogniska: "a nie mowilem?";)

9

Odp: Vasco czemu milczysz?!

Kaski na big screena zebralem bodajze 730 zl - ostatecznie za projektor zaplacilem 600 zl, a wiec zostalo 130 zl, ktore zwroce osobom, ktore zadeklarowaly najwiecej (na party uzgodnilismy, ze tak bedzie najuczciwiej):
- 100 zl dla SoTe
- 30 zl dla Sebana

Na własnej stronce podałeś 1025zł ale może znowu się czepiam ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Vasco czemu milczysz?!

1025 mialobyc ale skoro nie bylo az tyle potrzebne stwierdzilismy juz na miejscu ze nie ma sensu aby wszystko placic i od razu dalem o 200zl mniej wcelu oddania ich SoTe.

btw: nie rozeszly sie nigdzie czekam tyylko coby sie wreszcie styknac z Sebanem abo z Sote i kaske zwroocic.

to sa 2 stowy mniej wiec 930 byloby razem - pewnie nie wszyscy co sie deklarowali dali i wyszlo 730.
tyla.

btw: Slaves zakladaj konto Sebanowi!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor