Temat: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Dziękuję Ci Sikorku, za twój upór i dążenie do celu, udało Ci się osiągnąć to co chciałeś.

Teraz bez problemu możecie robić sobie Głuchołazy i Wapniaki.

Jesteś zajebistym gościem. Dziękuje Ci.

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 3&p=13

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Skoro Grey się wpi* z terminem a potem robi focha - możesz mu podziękować. Tak, na Głuchołazy się wstępnie wybieram.  Nie, wapniaka jak napisałem nie będę ciągnął w tym roku - jak pisałem wcześniej, zdania zazwyczaj nie zmieniam. Czy ktoś go poprowadzi - sprawa otwarta do końca stycznia.

Sikor umarł...

3

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

No, to zamiast uznanej w Europie imprezy, będziemy mieli wiejski kurnik. :) Co tam, grunt, że grill będzie. I jeziorko. Chyba. Nie wiem i nie będę wiedział. Nakręceni przez Silly Venture, zastanawialiśmy się z żoną, czy w tym roku nie wybrać się też na którąś z tych dwóch imprez, ale w tych okolicznościach odpuścimy.

4

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

https://www.youtube.com/watch?v=jEHn1klnIpg
obowiązkowe wideo przed rejestracją na forum :D

5

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Ale Sikor jest doskonałym organizatorem.
Zorganizował już, że żadne terminy nie kolidują, a teraz zorganizuje party na europejskim poziomie.

Zabieraj się do roboty chłopie! Czas pokazać, co potrafisz!

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

6

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Tak, VLX, jesteśmy z Tobą.

Sikor umarł...

7

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Sikor: właśnie nie chcę jechać, żebyś nie był. :/

8

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Sikor, czekam na zlot na europejskim poziomie, na którym będzie przynajmniej 50 nowych GIER! Ognisko na 200 osób, darmowe kiełbaski + piwo + koszulki (do tego będą zaproszeni znani ludzie)! I to wszystko w cenie 60 zł za wejście.

Sikor, gdzie można się zapisywać?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

9

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

@Mały_swd: zapraszam na Atari Party w Głuchołazach lub na Fortyfikation. Gry możesz napisać sam - nikt nie broni. Te dwie imprezy jakoś się dało pogodzić i nikt terminów nie łamał w tak chamski sposób, jak by to miało miejsce na letniej edycji SV. Takie są fakty.

Sikor umarł...

10

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Maly_swd: Klasyka. zrob.se :D

11

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Sikor, prawda jest taka, ze jesteś mistrzem robienie niczego i siania zamętu.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

12

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

VLX: dokładnie  - SV właśnie to odróżnia od innych party że organizator BARDZO DUŻO energii wkłada w organizację, relacje między partyzantami, motywuje itp itd. I za to dostało się Greyowi - bo było za dobrze, za dużo powstaje produkcji, za dużo ludzi zainteresowanych ! eh ta zazdrość, zawiść!! szkoda.

dziękuję Sikor.

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

13

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Jestem smutny :(

14

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Sikor napisał/a:

Te dwie imprezy jakoś się dało pogodzić i nikt terminów nie łamał w tak chamski sposób, jak by to miało miejsce na letniej edycji SV.  Takie są fakty.

Fakty są takie, że to ludzie powinni decydować, na które imprezy jadą, a na które nie. Nikt nie ma żadnego terminu na własność i nikt też nie powinien czuć się w jakikolwiek sposób zobowiązany do tego, żeby się oglądać na innych. A jeśli to robi to owszem, bardzo miło z jego strony. W jakiś sposób organizatorzy ani Głuchołazów ani Fortyfication nie zrezygnowali z organizowania swoich imprez. Zrobiłeś to Ty, a Ciebie letni termin SV w ogóle nie dotyczył.

Ja widzę tylko tyle, że fakty są takie, że im ktoś mniej robi tym głośniej się drze, zapewne po to aby zwrócić na siebie uwagę, w Internecie już się przyjął anglojęzyczny termin na takie osoby, którego tu nie zacytuję, bo to łamie regulamin forum (zasada 3, którą w ciągu ostatniego miesiąca złamałeś wielokrotnie).

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

15

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

A ja nie. Są jakieś zasady, prawda? M. in. to, w jakim dziale piszemy żale i pyskówki.

Tymczasem. Do roboty.

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Maly_swd napisał/a:

Sikor, prawda jest taka, ze jesteś mistrzem robienie niczego i siania zamętu.

W odróżnieniu od Ciebie parę rzeczy na Atari w ostatnim czasie zrobiłem, więc przygadał kocioł garnkowi.
@Wieczór: tak, naginaj po swojemu.

Sikor umarł...

17

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Dajcie chłopaki spokój, ta jednostka jest niereformowalna.

18

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Panowie, nie jestem scenowcem i pewnie nie będę. Tak, wiem - morda w kubeł i nie bulgocz... Mimo to coś napiszę. Po oczach bije brak umiejętności dogadania się. Zamiast roztrząsać to wszystko publicznie, dogryzać sobie, zainteresowani, czyli organizatorzy różnych zlotów, których terminy mogą kolidować (w tym, a może przede wszystkim Grey – organizator największej imprezy) powinni spotkać się przy jednym stole (niekoniecznie dosłownie - mamy XXI wiek) i spróbować osiągnąć kompromis. Może dałoby się tak poprzesuwać różne terminy, aby wszyscy byli zadowoleni. I dopiero teraz ogłosić publicznie wraz z argumentacją, poddać osądowi społeczności, dlaczego tak, a nie inaczej.

Czytając te wszystkie spory, zaczynam się czuć jak "Alicja w Krainie Czarów" - swoją drogą polecam, to tylko niecałe 10 minut, sztuka i zabawa: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zeIXfdogJbA

19

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

A gdzie ja napisałem, że robię jakieś rzeczy na Atari?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

20

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

No właśnie. Tylko chlapać ozorem potrafisz.

Sikor umarł...

21

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Tak, tak Sikorku... jesteś najlepszy:)
Wszystko co robisz jest najlepsze... Ja nędzny nierób nie sięgam Ci do podeszwy.

Sikor, serio.. miałem o Tobie b.dobre zdanie ale po Twoich ostatnich "akcjach" zmieniłem zdanie i niestety dla mnie jesteś dzieciakiem (mimo że masz coś około  ~40 lat).

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

22

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

@Mały_swd: sam prowokujesz, gorzej niż w przedszkolu.

Sikor umarł...

23

Odp: Podziękowania dla SIKORA i innych.

Wydaje mi się, że następny flejm to jest najmniej odpowiednia rzecz w obecnym czasie. Z pewnością lepiej z tego powodu  nikomu nie będzie jak sądzę.

MM (miker): i po tym optymistycznym(?) akcencie zapraszam Panów na wytykanie sobie na privie. Wystarczy już przedstawienia.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info