Temat: Mam już tego dość...

Wszyscy (a przynajmniej większość) jesteśmy "społecznością atarowską" i potencjalnie mamy te same cele/pasje, jesteśmy kumplami, często znamy się od  kilkunastu lat, a mimo to nie potrafimy znaleźć wspólnego języka.

Wkurza mnie to, że naczelne ośrodki "naszej społeczności" (A-A, A-O) są pełne "postów", gdzie dominują konflikty, przepychanki.

Koledzy, wyluzujcie!

Pamiętajcie, wielu bezsensownych konfliktów można uniknąć, jeżeli wykażemy się odrobiną dobrej woli i chęcią dogadania się. Podobno to "mądry ustępuje", więc kierujcie się mądrością i rozsądkiem jak najczęściej, czego Wam życzę w tym nowym roku 2015.

Amen.

2

Odp: Mam już tego dość...

:rolleyes:

3

Odp: Mam już tego dość...

Wystarczy omijać te wątki, szkoda na nie czasu. Widocznie się nudzą.

4

Odp: Mam już tego dość...

Dobrze prawisz, macgyver... Mnie też smuci sytuacja. Mam nadzieję, że się chłopaki ogarną i z większą życzliwością spojrzą na wszystko.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: Mam już tego dość...

@lemiel racja

.

6

Odp: Mam już tego dość...

A moim zdaniem w porównaniu z Amigowymi forami to tutaj wszyscy się lubią. :)

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

7

Odp: Mam już tego dość...

Tyle, że wspólna pasja powinna łagodzić obyczaje i zwiększać merytorykę rozmów, a czasem mamy standardowy jad polskiego Internetu.

8

Odp: Mam już tego dość...

Przyznam się szczerze, że dosłownie boję się tutaj o cokolwiek pytać :( a wiem, że nie tylko ja mam takie fobie...

9

Odp: Mam już tego dość...

Ja jestem nadal nowy na tym forum i moze wszystkiego nie wiem, ale odnosze wrazenie ze "zamieszanie" robi kilka osob i konflikt jest glownie pomiedzy nimi samymi. Reszta sie przyglada lub ignoruje. Do tego dochodza "goscie" z innych platform, ale to tez sa ze trzy osoby, ktore wymieniaja sie pomiedzy soba "komplementami"

10

Odp: Mam już tego dość...

I masz rację, tyle że krzyczących zawsze słychać najbardziej. Jak w klasie w podstawówce - i poziom dyskusji nawet taki sam. :) Najlepiej ignorować, w końcu się znudzą. Na innym wątku Yerzu dał namiar na ciekawe złącze MIDI do małego Atari, więc widać, że forum jednak stara się normalnie funkcjonować. I dobrze.

11

Odp: Mam już tego dość...

Starość nie radość :). Ludzie robią się marudni, dlatego jest taka sytuacja. Moim zdaniem nie jest źle i wystarczy pewne wypowiedzi ignorować. Szczerze mówiąc to lubię poczytać czasem takie zajadki, jak np. wykład TDC na atarionline (które zresztą również bardzo lubię), bo człowiek nabiera więcej dystansu do siebie kiedy obserwuje takie coś z pozycji osoby trzeciej. Najbardziej jednak rozwalił mnie gościu na jakimś forum (chyba commodorowskim), który zaczął jechać jakimś prawniczym językiem strasząc innego konsekwencjami. Tego tu na razie nie ma.

12

Odp: Mam już tego dość...

Mysle ze to wszystko wina ukrytej opcji amigowej na tym forum :DDDD

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

13

Odp: Mam już tego dość...

ZuluGula napisał/a:

wrazenie ze "zamieszanie" robi kilka osob i konflikt jest glownie pomiedzy nimi samymi

Kilka osób? Głównie działa 1 troll, który generuje (tak na oko) 75% wszystkich flejmów. Znaj proporcyą, mocium panie.

KMK
? HEX$(6670358)

14

Odp: Mam już tego dość...

Tylko tu się nie pokłóćcie ilu na forum jest trolli...

15

Odp: Mam już tego dość...

Bluki napisał/a:

Tylko tu się nie pokłóćcie ilu na forum jest trolli...

A potem się pokłócą o to, o co się właściwie mieli kłócić ;)

.: miejsce na twoją reklamę :.

16

Odp: Mam już tego dość...

I jaka jest definicja trolla wg słownika języka polskiego ;)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

17

Odp: Mam już tego dość...

Jak na razie słyszałem określenie Trollmiasto :) nie wiem jaki to ma związek ale bardzo mi sie podoba :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

18

Odp: Mam już tego dość...

Ale to przejściowe zjawisko, zawsze następujące tak jakoś po SV (i oczywiście :) correlation does not imply causation).

KMK
? HEX$(6670358)

19

Odp: Mam już tego dość...

Propozycja filmowa na okoliczność ostatniej zadymy - dramat wojny, widziany oczami tureckiego reżysera...
https://www.youtube.com/watch?v=3l72gxO2l2E

20

Odp: Mam już tego dość...

Śmigło rozwaliłeś system :DDDDD

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

21

Odp: Mam już tego dość...

To lepsze niż Rambo http://emotikona.pl/emotikony/pic/0rofl.gif

Ostatnio edytowany przez Bluki (2015-01-11 15:36:57)

22

Odp: Mam już tego dość...

proponuję jeszcze "Kung Pow" na rozluźnienie zwieracza ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Mam już tego dość...

https://www.youtube.com/watch?v=BTmJ_y5vHZQ#t=3m26s

Tak to się robiło ponad 30lat temu :)

24

Odp: Mam już tego dość...

Co tam turecki rambo , nawet by okiem nie zdazyl mrugnac przy spotkanie tego milorda https://www.youtube.com/watch?v=g1SuGa9dCJQ

W moment by zrobil porzadki na forum lol

Ostatnio edytowany przez drygol (2015-01-11 21:43:14)

25

Odp: Mam już tego dość...

Tia, indyjskie sensacyjne są fajne, ale te z południa kraju. Tam się nie bawią w śpiewanie, tylko wyrywają flaki urwanymi wcześniej rękami ofiary. ;)