Temat: Szab Westerplatte 2k4

17 tak? Mam nadzieje ze Grey, podskoczysz po nas na dworzec?

Sztab znaczy sie...

MM: Przycisk 'zmien' Twoim przyjacielem... :?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Szab Westerplatte 2k4

Adamie! Sorki, ale tym razem nie dam rady Was zabrać bo... chcę pochlać, co tu ukrywać ;) Dojazd jest banalny, wsiadacie na Głównym w 106-tkę i do samego końca! Hospes też się z Wami zabiera? Dzwonię do niego, ale nikt nie odbiera :( I pleez, pisz notki w SZTAB-PÓŁNOC REAKTYWACJA bo ten post znalazłem przez przypadek!

grtx!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Szab Westerplatte 2k4

Adam !!! Daj mi swoj numer komorczaka ! Musimy sie "zsynchronizowac" w pociagu ;)

4

Odp: Szab Westerplatte 2k4

Heja, no - reasumujac to kiedy (data) i o ktorej to ma byc? I kto bedzie zatenteges z Elblaga? Rozumiem, ze ja, Maskotka. A co z Hospesem? Albo MacGyverem? Mac, nie jedziesz moze przez Elblongowo?

5

Odp: Szab Westerplatte 2k4

tylko sie zgrajcie wszyscy,żeby żadnej wtopy nie było i tłumaczeń typu..a bo po mnie nikt nie dzwonił.....:)

gep/lamers^dial

6

Odp: Szab Westerplatte 2k4

Azbest: o 13.50 wyruszam z Olsztyna pociagiem, ktory o 15.14 przyjezdza do Elblaga i dalej jedzie do Gdaka - z reguly tym pociagiem jezdzilismy z Adamem i Hospesami - daj mi swoj numer dresofona na priv, to sie zsynchronizujemy, jezeli bedziesz jechal tym samym trainem ;)

7

Odp: Szab Westerplatte 2k4

a co jednym szybciej sie nie da? btw. bedziecie chyba po 17-tej w Wolnym Mieście...

gep/lamers^dial

8

Odp: Szab Westerplatte 2k4

gep: chyba w szybkim miescie.
czy sie nie da... hm, nie wiem troche jak to jest z pociagami. moze ktos mnie oswieci. a no i z ciekawosci: jak wyglada powrot?

9

Odp: Szab Westerplatte 2k4

zauważyłem że najlepiej wybudować sobie chate w Tczewie...przez to miasto jedzie chyba każdy pociąg....na pewno znajdzie sie jakis pociąg tak by wylądować na 15-tą w Danzig...

gep/lamers^dial

10

Odp: Szab Westerplatte 2k4

Gep: z tym Tyczewem to sie zgadza - "wszystkie tory prowadza do Tyczewa" :^)
Zas jesli biega o godzine 15:00 @ danzig to fajnie zeby do tego ustosunkowala sie reszta ekipy (hospes, adam, mac)

11

Odp: Szab Westerplatte 2k4

hospesa nie będzie, ale szczerze mówiąc obawiałem się tego... zamiast na sztabie zamierza balować na weselu :) no cóż, tam pewnie też pochleje, więc nie ma się co smucić :) staram się nakłonić Hospes'a aby wziął udział w jednym z compo, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :)

pozdr...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Szab Westerplatte 2k4

Telefon: 0-504038268

Grey: opisz prosze jak sie idzie z dworca na przystanek

MM: Drugi raz przycisk 'zmien' Twoim przyjacielem... :?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

13

Odp: Szab Westerplatte 2k4

O ile dobrze pamietam, to przystanek jest zaraz przy dworcu - zeby go odnalezc teoretycznie bedziemy mieli jakies 30 minut, bo pociag przyjezdza w okolicach 16.30 a autobus odjezdza o 17.01 - DAMY RADE :)

Adam: masz jakis kontakt z Hospesami ?

14

Odp: Szab Westerplatte 2k4

adamk: przy wyjściu z Dworca PKP skierujcie się w lewo, za KFC są dwie wiaty autobusowe i właśnie tam zatrzymuje się 106 :) szkoda, że nie dacie rady zjawić się wcześniej - no cóż, biba już będzie się rozkręcać :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: Szab Westerplatte 2k4

grey: moglibysmy byc wczesniej... jakbys wyczarterowal nam samolot relacji olsztyn - elblag - westerplatte ;)