Temat: powró z forum do AA

Dely - czy ja jestem tak mało rozgarnięty - czy poprostu nie  ma nigdzie na forum link'a do strony głównej Atari Area !

Moja sugestia to taka, aby klikając na czarny napis u góry ekranu po lewej stronie (Atari.Area) wskakiwac na główny site'a a nie na główną stronę forum !!! tym bardziej, że niżej masz taki sam odnośnik (główna strona forum).

Greetzz

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: powró z forum do AA

Kurde ale marudzicie, ja wlasnie sie obudzilem po ostrm chlaniu wczoraj i nie w glowie mi takie fanaberie :)

Ale skoro tak ladnie kol. pigula prosi to zaraz przysiade i zrobie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: powró z forum do AA

Dely - czy ja jestem tak mało rozgarnięty - czy poprostu nie  ma nigdzie na forum link'a do strony głównej Atari Area !

Moja sugestia to taka, aby klikając na czarny napis u góry ekranu po lewej stronie (Atari.Area) wskakiwac na główny site'a a nie na główną stronę forum !!! tym bardziej, że niżej masz taki sam odnośnik (główna strona forum).

Greetzz

ten temat byl juz poruszany na a.a (Sun Apr 07, 2002 9:24 pm) ale nie bylo odzewu ze strony dely'ego, wiec mam nadzieje ze tym razem kolega dely postara sie o jakis odnosnik na strone glowna a.a (a nawet na strone glowna ircera - atari zone, na ktorej to znajduje sie odnosnik do tegoz forum) ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

4

Odp: powró z forum do AA

przydal by sie tez link do PANP'u Rafala Kaweckiego

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

5

Odp: powró z forum do AA

Kurde ale marudzicie, ja wlasnie sie obudzilem po ostrm chlaniu wczoraj i nie w glowie mi takie fanaberie :)

Ale skoro tak ladnie kol. pigula prosi to zaraz przysiade i zrobie :)

Dely to że ty doprowadzasz się czasem do stanu jawnego upojenia alkocholowego mnie jako user'a g.. interesuje  ... a że z natury jestem człowiekiem leniwym irtytuje mnie to, że gdy chce zajrzeć na moją ulubioną stronę to musze poprawiać adres w przeglądarce lub szukać w gąszczu ulubionych linków ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: powró z forum do AA

Dely powiedz mi ile czasu będziesz robił ten link do głównej strony bo powoli zaczynają puszczać mi nerwy !!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim