Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

wyslal poczta tu jest tracking :

http://www.colissimo.fr/portail_colissi … uage=en_GB

bedziemy lamac glowe jak pake otrzymam , ewentualnie znam taniego kuriera do Polski

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

177

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Dobre wieści:)
No to Bitman, ciężar ciężarem ale wartość ebay'owa Twojego bagażu.. fiu fiu parę płyt Falcona, CT, kilka 060 - potrzebujesz ochrony;)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

;)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2014-12-01 08:09:47)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

179

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

chłopaki od procka 060 !! Rodolphe nie wsadził procków do paczki która poszła do Bitmana. Nie miał ich - teraz dopiero napisał to... wysyłkę robi jutro (sobota) - podajcie mi (na priva) jakiś adres do kogo mają wysłać a Wy później w Polsce sobie roześlecie... oki? Szeryf? Maciek? Bart pewnie w drodze na SV !!

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

180

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Czyli dał d..y. Heh, jak widać ma wszystkich gdzieś - albo się pisze, że nie ma i dostanie, albo się nie bierze kasy lub wyraźnie pisze, że to przedpłata. Żenua.

Sikor umarł...

181

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

willy dzieje się coś w temacie ?

Atari Falcon 030+Centram14MB,CT63+128 MB,CTPCI,SuperVidel,Super Nova+ATI Mach64,Eclipse+ATI Rage IIC PCI,NetUSB,Steinberg SPDIF+Time-Lock,C-Lab Notator

182

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

@Piter

Odnośnie: "wysyłkę robi jutro (sobota)" (czyli 6 grudnia)

Czy Rodolphe odpowiada konkretami na Twoje pytania co się dzieje z wysyłką czy traktujemy to jak wyłudzenie?

Wybacz, że dołożyłem Ci także swoje zamówienie na plecy. Jeśli nie masz wiadomości od tego gościa to dalej swój temat pociągnę już sam.

Daj proszę znać.

183

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

A krzyczeli na mnie jak czube nazywałem czubkiem... Nie będę rozpisywał się czemu....

184

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

AS, to napisz na priva. Planuję do niego wysłać dwie płyty główne, więc wolał bym wiedzieć

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

185

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Szeryf: zaraz podpytam co i jak, ja nie wyjeżdżałem z domu więc paczki nie było ...

Cyprian: no z nim problem trochę, nam robił rok... i z tych płyt co przyszły dwie nie działają do końca :( - jak będziesz chciał wysyłać to powiem co i jak a być może będę ja też chciał je odesłać do reklamacji ...

wyglądało to tak że trzymał rok a później szybko zaczął je naprawiać, nie sprawdził do końca, my tu jeszcze po nim musimy poprawiać. Nie jest łatwo...

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

186

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Cyprian napisał/a:

AS, to napisz na priva. Planuję do niego wysłać dwie płyty główne, więc wolał bym wiedzieć


EE tam co na priv-a :)
Cyprian wysyłaj tylko że to ciężki człowiek w korespondencji i i i.... dla mnie totalnie nie konkretny....
Naprawić naprawi chyba wszystko co związane z Falconem.

Ja miałem przypadek jak kupiłem od Piter-a falcona z ct2b że dyndały w nim dwa kable, oczywiście nie dawało mi to spokoju i zacząłem korespondencję z Czubą.
Kazał mi zrobić bazylion zdjęć i co gorsza w każdym mailu z innego ujęcia i innej części i tak przez miesiąc...
Robiłem zdjęcia płyty z przodu z tyłu, czy procek fabryczny jest wylutowany, czy gniazdo fpu jest odcięte na płycie, czy przy Dsp są jakieś kable itd.
Nie przemawiało do niego że Falcon działa jest w pełni sprawny tylko chciałbym aby był jeszcze szybszy.

Mniej więcej po miesiącu i kolejnych maila i zdjęciach, Czuba stwierdził że sam montował to ct2b w tym egzemplarzu i zapomniał przylutować 2kabli, aby był dopał przy magistrali ide.  (pisałem mu to od samego początku że to jego robota, ale nie wierzył)..
Piter raczej kabli nie odgryzł (nie nosiły śladu lutowania, chociaż kto wie, Kroll ostatnio ponoć odgryzł gniazdo myszy w TT-tce :) ).

Po czym odesłał mnie do "juser manuala" przetłumaczonego z francuskiego na angielski translatorem....
Nie pomagało to że przesłałem mu od razu o co mi chodzi wraz ze zdjęciami, uważał że to nie możliwe że czegoś zapomniał przylutować :)

Raz jeszcze później próbowałem kupić od niego ct63, ale poddałem się i upolowałem na ebay.de jak dobrze pamiętam.
Dlatego uważam że to dziwny człowiek........

187

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Cyprian napisał/a:

Planuję do niego wysłać dwie płyty główne

Nic nie wysyłaj, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.
Szczegóły później, najpierw niech Piter wyjaśni to prywatnie z RC.
A jeśli nic nie zrobi to dostanie ''laurke'' na każdym możliwym forum.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

188

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

no to nieźle, a dużo skasował za naprawę płyt?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

widzialem czube 2x w zyciu , powiem ze gosc jest big ch..
szkoda ze ma polskie nazwisko

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

190

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

No i zrobi się zaraz wątek, jak to Czuba jest @#$%^&^%

To ja podam inne stanowisko. Nie miałem z nim żadnych dziwnych przepraw, i absolutnie nie mam powodu wyzywać go. Zawsze dostawałem co chciałem, może jedynym minusem był długawy czas oczekiwania. Ale nie, żebym na to narzekał, bo o tym że u Czuby nierzadko się długo czeka, to wiem z 10 lat, więc głupim by było narzekać na coś co wiedziałem.

( a swoją drogą, gdyby nie Czuba, to nikt, zupełnie nikt inny nie zrobiłby żadnej dopały tego typu do Falcona )

191

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Całkowicie  zgadzam się jury z tym co jest w nawiasie... Tylko czuba wielokrotnie pytany "kiedy będzie kolejna edycja ct6x odpowiadał jak będzie to będzie" dopiero Willy przypadł go do ściany... Gość jest unikatem... I dzięki niemu jest ct6x i zarazem dzięki niemu raz na rok czasami można je trafić... Zazwyczaj za jakieś większe pieniądze...

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

calkowicie nie zgadzam sie z jury i z jego nawiasami

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

193

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Pytanie do uzytkownikow CT60:

Moglby mi ktos sprawdzic czy CT60 pasuje IDEALNIE na piny ?
Czy jest roznica jakies 0,5mm ??
Bo nie wiem czy moja drukarka jest nie skalibrowana dokladnie, czy fucktycznie jest cos nie tak.
Chcialbym sie upewnic zanim wydam 700€ na prototyp ...

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

194

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

W sensie CT60 do płyty głównej? Mnie zawsze pasowało idealnie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

195

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

u mnie tez idealnie pasuje - na piny wchodzi bardzo dobrze - tylko trzeba trafić (najlepiej robić to na trzeźwo ;)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

196

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

U mnie też idealnie pasuje CT63 do płyty.

197

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Update:
CT60e posiada dodatkowe złącze w miejscu org. zasilania Falcona do zasilania F030.
Wywalone złącze zasilania FDD - jest teraz niepotrzebne płyta Falcona jest teraz w pełni zasilana jak Richard Miller przykazał.

minus tego rozwiązania - PCB urosło do 154mmx158mm.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

198

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

            _
           /(|
          (  :
         __\  \  _____
       (____)  `|
      (____)|   |
       (____).__|
        (___)__.|_____
--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

199

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

super, procki już czekają Willy :)

dziś przyszły :)

Ostatnio edytowany przez piter (2015-02-05 21:52:42)

Post's attachments

2015-02-05 16.44.35.jpg 503.14 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

200

Odp: CT(x)60(3) Clone Project.

Szybki chłopak z tego Czuby :)