1

Temat: Derenegeracja

Witam Szanowne grono Atarowe. Przejdę od razu do konkretów, bo o to tutaj chodzi. Wraz z Śmiałą Gwardią* wpadliśmy na chory pomysł zorganizowania party (jak w tytule) który będzie „zamiennikiem” odwołanego (buu:() Fortification. Konkrety:
- lokalizacja – jest jedna, ale będzie ona potwierdzona w tym tygodniu:) W okolicach Katowic
- termin – 1 – 3 Maj 2015 (piątek – niedziela).
- rezygnujemy z MSX kompo. Bardzo przepraszamy muzyków którzy zaczęli pisać, ale z uwagi na fakt że po Party są za 2 miesiące Głuchołazy, nie chcemy sobie wchodzić w paradę;))
- rezygnujemy z GFX kompo w „znanej” formie z powodów tych co powyżej.
- dodajemy VBXE gfx kompo, znane z SillyVenture 2014, tutaj o konflikcie interesów mowy nimo
- dodajemy VBXE game kompo – szczegóły wkrótce:D
- regulamin który był na Fortification będzie w większości obowiązywał na Nowym Party z wprowadzeniem zmian o których mowa wyżej (brak MSX kompo, GFX kompo na VBXE, Game kompo na VBXE)
Z góry od razu mówimy – regulamin nie podlega dyskusji:) Dlatego bardzo prosimy o niezaśmiecanie wątku. Wszystkie wrzuty na temat regulaminu będą przeze mnie ignorowane i zgłaszane do moderatorów w celu usunięcia:] Wątek na temat regulaminy został założony na AA przez kolegę Nostiego.

*Śmiała Gwardia jak to zwykle bywa, podzielona jest na ministerstwa, i tak oto:
- Ministerstwo Infrastruktury – MarekP – Sala, zaplecze:)
- Ministerstwo Kultury – Pinokio – organizacja kompotów, DJ, wodzirej (wodziryj? wódyryj?:D)
- Ministerstwo Cyfryzacji – Koala – strona, invitka
- Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Miker – tłumaczenia, kontakty zagraniczne:)

Od razu małe wyprostowanie: dla nas Atari to przede wszystkim hobby, błoga zabawa, nie chce się nam wdawać w dziwne dyskusje typu „czy to jeszcze Atari”, „wpływ nielegalnych rozkazów na życie i rozwój człowieka” itp. Jeżeli komuś coś się nie podoba (blah!) w regulaminie z obojętnie jakiś względów, niech spojrzy na niego jako swoiste wyzwanie do „przeskoczenia” („Co ja qr*wa nie potrafię?”:]). Bez zbędnej ideologii, to ma być czysty „fun”. A jeżeli ktokolwiek będzie miał problemy techniczne które nie wie jak obejść, proszę od razu mnie pytać via mail – ze wszech miar spróbuję pomóc w rozwiązania problemu)

Jeżeli kogoś uraziłem – od razu przepraszamy – nie jest naszą intencją obrażanie kogokolwiek i czegokolwiek – love&peace:]

A teraz co mamy do zaoferowania:
- stabilny, nie zmienialny termin – impreza NIE ZOSTANIE odwołana, chociażby „skały srały”. Nawet jak nikt nie przyjedzie to będziemy z MarkiemP, Mikerem i Pinem chlali 3 dni:]
- stabilny regulamin – nie zostanie on zmieniony czy też odwołany!
- party otwarte dla wszystkich (atarowców?)! Zero banów, zero invite-only. Łączymy się a nie dzielimy!
- crazy kompoty (są pomysły!)
- grill (kiełbaski /najlepiej sojowe – najsmacznejsze:D:D/ we własnym zakresie:)
- i inne tego typu „znane” atrakcje:)


Teraz nasze główne cele na przyszłość (najbliższy tydzień).
- podpisanie umowy na salę i zaklepanie jej na tip top
- stworzenie stronki, oraz zorganizowanie zapisów:) tak żebyśmy wiedzieli kto jest chętny:]
- poprawki regulaminu związane z powyższymi wytycznymi i jego publikacja.
- invitka – już się pisze:]
Jak tylko coś będzie gotowe od razu dzielimy się z tym na forum w tym wątku:]
Na pożegnanie zauważyłem że ostatnio na forum były modne cytaty z różnych piosenek, to ja też coś zaśpiewam z jednego z moich ulubionych zespołów:
„z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby”:D


do zobaczenia na Dege.. Derege.. Dene… qr*wa… do zobaczenia na Party:]

W imieniu Ekipy Śmiałej Gwardii, koala

--------------------
Edit: żeby podsumować co się ostatnio działo, dla tych co nie chcą szukać po wątkach:)
1. Odpalilismy stronę:  derenegeracja.atari.pl - tam znajdziecie informacje m.in. o lokalizacji;)
2. Prosimy zapisywać się do listy uczestników;)
3. Utworzyliśmy wątek: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=13082 do zapisywania się na ewentualne żarełeczko które też musimy wcześniej załatwić. Dlatego im szybciej tym lepiej
4. Mamy sponsorów!
XEEN - Sio2SD
LOTHAREK: Ultimate, SIDE2
RYSZARD MAUERSBERG: XC11
DUDDIE: 3xPokrywa XE
WIELKIE MEGA PODZIĘKOWANIA!
5. Chcemy więcej sponsorów:)

zostało już półtora miesiąca do zlotów więc powoli zaczynamy wielkie odliczanie:]
... no może nie takie wielkie;P
Jutro jedziemy do Istebnej z MarkiemP, doustalamy szczegóły, i wypróbujemy pobliski aquapark:D

-----------
EDIT: Aquapark jest mały, ale zajebisty!! Jest możliwość wejścia grupowego, więc jak się zbierzemy to będzie jeszcze taniej:) ja tam na pewno pójdę, bo mój synek cały czas trąbi że chce na niebieską zajebistą zjeżdżalnię:]

Miło mi poinformować że dołączyli do nas Kolejni Super Wielcy Sponsorzy, oto oni:
Anonimowy Al.. znaczy Darczyńca ufundował SIO2SD!
Kolega Montezuma jest fundatorem SIO2BT!!!

JUPIII!!

Jeszcze link do wątku o deklaracji na żarełko

----------
update:)

ekhm ekhm, aby podbić trochę wątek garść infomacyji mam do Was:)
1. Jakby ktoś nie widział jeszcze invitki, zapraszam do zapoznania się ;)
2. Mamy przygotowany dla partyzantów skromny upominek w postaci pamiątkowego długopisu (do wypisywania votek). Szału nie ma, ale zawsze coś;)
3. Dla zwyciężców poszczególnych kategorii mamy pucharki (jeszcze będą podpisane za co ktoś je zdobył:P). Ufundował je mój kolega, który organizuje silesiamarathon. Dzięki!
4. Proszę pamiętać że piątek to dzień wolny! także o napoje chłodzące jak i żarełko (na grila!!!) prosimy zaopatrzyć się dzień wcześniej;) w czwartek zrobimy jeszcze rozeznanie czy nie ma jakiegoś blisko lokalnego sklepu, ale lepiej dmuchać na zimne i zrobić zapasy wcześniej;) Sobota już jest "normalna"

to chyba tyle... DO ZABACZENIA NA PARTY!
---------------------------------
Update informacyji;)
Agenda na dzień dzisiejszy wygląda tak:

Piątek:
14 – obiadek
18 – koncert
20 – crazy compoty, compoty „growe” oraz „muzyczne”

Sobota:
8 – śniadanie dla tych co wykupili noclegi ze śniadaniem
10 – dla chcących się troszkę pomoczyć – wspólne wyjście do aquaparku. Wejściówki do aquaparku z rabatem można kupić w Halniaku, kosztują na 2h – 20zł (normalnie to 30 zeta).
14 – obiadek
15 – 22 tzw. czas wolny, czyli grill, jeżeli pogoda dopisze to jest tam boisko do siatkówki – ktoś chętny żeby się poruszać?:D
22 – główne compoty: zaczynamy od VBXE GFX, później VBXE GAME, a na końcu główne kompoty GAME COMPO
później to wiadomo, liczenie votek i zaraz po tym ogłoszenie wyników.

Niedziela:
8 – śniadanie dla tych co wykupili noclegi ze śniadaniem
12 – zakończenie imprezy

Najważniejsze informacje:
- jeżeli jedziemy od strony Wisły, skręcamy na skrzyżowaniu tam gdzie mamy sklep „Groszek” oraz stację „bliska” w LEWO, jakieś pięćset metrów dalej jest Halniak. Jeżeli przejedziemy skrzyżowanie i zobaczymy Biedronkę po lewej stronie znaczy że zajechałeś za daleko;)
- na party place wjeżdża się po takich betonowych płytach, tuż przed ośrodkiem. Po prawej stronie widać piękny drewniany party p(a)lace
- ośrodek przyjmuje niestety tylko gotówkę!!, tak więc trzeba zaopatrzyć się w nią. Najbliższy bankomat jest przy wspomnianym sklepie „Groszek”
- jak już o „Groszku” mowa – będzie on czynny w piątek od 8 do 16!!! tak więc jest szansa że jak alkohol się skończy można tam będzie się jeszcze zaopatrzyć;) Na przeciwko sklepu jest pizzeria, podobno dobra, ale jeszcze nie wiemy w jakich godzinach czynna.
- sleeping room jest w cywilizowanym i ciepłym miejscu – znajduje się on w kompleksie Halniak, na parterze w budynku D, w którym to zresztą są pokoje wszystkich partyzantów! MAMY TEN CAŁY DUŻY BUDYNEK DLA SIEBIE;) Ale tam wiadomo trzeba będzie się hamować. Główna impreza jest na party place i tego się trzymamy!

Ostatnio edytowany przez koala (2015-04-30 18:12:09)

2

Odp: Derenegeracja

Zmodyfikuj temat i dodaj, że to NOWE PARTY!

;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Derenegeracja

Z tym brakiem compos, żeby nie wchodzić sobie w paradę, to pomysł nieco chybiony, bo nie wszyscy w ogóle wybierają/wybierali się na Głuchołazy. Raczej nie sądzę, że jedno party odbierze stuff następnemu, gdyż:

a) jak już wspomniałem
b) są dwa miesiące różnicy

Co innego gdyby chodziło o demo compo ale tego akurat nigdy tu nie było.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Derenegeracja

koala napisał/a:

Dege.. Derege.. Dene…

Pola Raksa! ;)

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: Derenegeracja

Zostałem wyprzedzony, właśnie byłem w sprawie sali na nowe party, szczegóły miały być jutro, ale cóz, trudno sie mówi ;)

6

Odp: Derenegeracja

To wrzućcie grafy i muzaki do Wild

7

Odp: Derenegeracja

Oooo. VBXE motywem przewodnim party. No fajnie :)
A wybory prezydenckie nie kolidują z terminem? ;>

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

8

Odp: Derenegeracja

1 Swiatowy Zlot Degenerosceny. Nie ograniczajcie sie do atari :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

9

Odp: Derenegeracja

@Pin: To tak jak z nazwami artykułów na różnych portalach:) Aby ludzie klikali i żeby z niego nic nie wynikało (tytułu:)
@Wieczór, ironek: Tak postanowił Wielki Wódz i basta, nie będziemy tego zmieniać. niecałe 2miesiące to prawie nic:]
@Iron: Napiszę maila:)

10

Odp: Derenegeracja

@Mono: motywem przewodnim jest dobra zabawa!
@Syscall: nie do końca degenerosceny;) a jako że MY jesteśmy ograniczeni więc i do Atari się ograniczymy:]

11

Odp: Derenegeracja

No ale do tej pory nikomu nie przeszkadzało. No trudno.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: Derenegeracja

Kocham was chłopaki... !!!!! Bez fochów party ... bez opcji odwołania.... po męsku jak prawdziwe ślązoki :))

.

13

Odp: Derenegeracja

Gry tylko na VBXE? :D
A na poważnie - mało czasu, tym razem raczej nic nie napiszę. Są marne szanse, że dotrę - ale póki co bardzo marne.
Btw: Koala, jeśli dojadę - załatw mi ze dwie sojowe kiełbaski na grilla, bo są niezłe ;) Dam znać wcześniej, jakby co ;)

Sikor umarł...

14

Odp: Derenegeracja

@pablozp: :D:D
@Sikor: jak Tylko:P dokładamy jako kategorię:D A jak przyjedziesz to 2 kiełbaski sojowe będziesz mieć:D znalazłem takie fajne, nowe białe - po prostu zajebiste:)

Odp: Derenegeracja

Brawo chłopaki, gry mają dużą przyszłość ! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

16

Odp: Derenegeracja

Na takie informację czekałem….
Przecieki były :) ….!

Proszę tylko aby party place było zlokalizowane w bliskiej odległości jakiegoś hostelu/hotelu.

Falcon nie był ostatnio na SV2k14, trzeba by go zabrać na jego 15nasty czy 20zlot :)

p.s.
jury wyprasowałeś supervidel-a?

17

Odp: Derenegeracja

VBXE w tym kompo to tylko dodatek. Jak na razie, to zapowiadają się 2 gry wspomagane VBXE, reszta to gry na klasyczny konfig. Deklaracji jest dość dużo, 3mam kciuki za autorów!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

18

Odp: Derenegeracja

Cholera jasna, już dzwonię do papy niech nastawia "lekarstwo".
@pabloz Pociąg?

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

Odp: Derenegeracja

AS... napisał/a:

Falcon nie był ostatnio na SV2k14, trzeba by go zabrać na jego 15nasty czy 20zlot :)

No nie wiem, jest poważne prawdopodobieństwo, że Ci go tam ktoś rozj.ebie.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

20

Odp: Derenegeracja

Przekonałeś mnie…!
Fakt zapomniałem….

21

Odp: Derenegeracja

Jenot napisał/a:

już dzwonię do papy niech nastawia "lekarstwo".


MatkoBoska - bierzesz tę swoją nalewkę?

... to ja nie prowadzę auta w drodze powrotnej, bo po tym się trzeźwieje 2 dni ... ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: Derenegeracja

Koala, poszla repka, masz podejzany adres bo filtry w mojej skrzynce (gmail) wykopaly twojego maila do spamu :p

23

Odp: Derenegeracja

KUUUUUUUU......WAAAAAAA  !!!

NAPIJE SIE  Z WAMI !!!!!! blogostan emocjonalny


JENOT - dajesz do PAPY - robie podejscie nr 2 !!!

Ostatnio edytowany przez lotharek (2015-02-17 22:46:34)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

24

Odp: Derenegeracja

Zanim się napijesz…. Rapidus….! :)

25

Odp: Derenegeracja

@Jenot ..samochod !!!

.