1

Temat: [K] Joystick

Witam,

Nie sądziłem, że tak szybko to napiszę, ale… kupię chętnie nowy joystick.
Ledwo co dostałem 130XE + SIDE, to już zdążyłem ubić swój stary (jeszcze z zestawu z komodorkiem) SV-124 grając w Bruce Lee. Przestał w pewnym momencie działać przycisk oraz spust (ale za to autofire działa). Chociaż, nie żałuję - warto było :D

Generalnie poszukuję joysticka, który mógłby być używany, ale nie wykorzystany maksymalnie (w tym moim drążek się chwieje sam, jak ledwo szturchniesz), oraz posiadający autofire (do shoot'em up'ów). Nie mam jakichś konkretnych preferencji firmowych, bo szczerze powiedziawszy - nie znam się.

Co do lokalizacji, to najlepiej w Krakowie, by móc podjechać i przetestować osobiście ;)

Pozdrawiam,
Kuba

Ostatnio edytowany przez skrzyp (2015-03-14 17:41:59)

.: miejsce na twoją reklamę :.

2

Odp: [K] Joystick

tak oftopikując to zabawa w naprawę joyów, jeśli się ma kilka dawców to niezła robótka ręczna, wymiana sprężynek w stykach wymaga mega precyzji

3

Odp: [K] Joystick

gorgh napisał/a:

wymiana sprężynek w stykach wymaga mega precyzji

Dobra penseta i kilka minut roboty :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

4

Odp: [K] Joystick

Rok temu kupował joysticki firmy MATT -  w oficjalnym sklepie już nie mają, ale do tej pory można je nabyć na allegro. Konstrukcja dość trwała, joysticki mają trochę małą czułość, ale to imho kwestia przyzwyczajenia, bo nawet moja czteroletnia córcia daje radę z Joustem czy Pitfallem.

Trzeba przejrzeć aktualne aukcje:

http://allegro.pl/listing/listing.php?o … m-1-e-0113