1

Temat: Wiwat jubileusz

Z przyjemnością ogłaszam przekroczenie bariery dwustu tysięcy postów.

Posta numer 200000 wpisał Yerzmyey. Wygrywa talon na balon.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Wiwat jubileusz

Kiedy 262144?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Wiwat jubileusz

Rozumiem ze ten post podpada pod bezczelne nabijanie statsow ;) Proszę p złożenie wyjaśnień na piśmie ;)

regulamin napisał/a:

Zasada 4:
Wszelkie nabijanie sobie statsów, a szczególnie te bezczelne (typu: ooou yeah - to mój 234 post!!!!!!!!!!!!11) powoduje zresetowanie licznika napisanych postów do wartości 1 (słownie: jeden). Jeśli użytkownik powtórzy ów niecny proceder automatycznie dostaje bana na okres 1 tygodnia. Kolejne powtórzenia karane są wg wzoru: numer kolejny przewinienia razy tydzien odpoczynku od forum.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

4

Odp: Wiwat jubileusz

Gratulacje, syscall, to Twój 768 post. Jaka równa liczba, przypadek?...

:D :D :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

5

Odp: Wiwat jubileusz

oby nasze przedsiębiorstwo rozwijało się bujnie i oby kwitło bo nasza sprawa jest słuszna!

6

Odp: Wiwat jubileusz

Wiwat krwawy Hegemon!

7

Odp: Wiwat jubileusz

lewiS napisał/a:

Wiwat krwawy Hegemon!

Po pierwsze, to: "niech co, Krwawy Hegemon?"
a po drugie, to "Na plasterki!!!!" tylko nie wiem kto... bo po ostatnich "wymianach poglądów" to chyba jednak "Regulaminy na plasterki" :P

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

8

Odp: Wiwat jubileusz

Oj tam, oj tam!

9

Odp: Wiwat jubileusz

lewiS napisał/a:

Oj tam, oj tam!

Pull Up, Pull Up!
??

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

10

Odp: Wiwat jubileusz

niech zyja lysi !!! :D :D :D :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=VZA8RDXTJVw

Odp: Wiwat jubileusz

wiec Kier oddaj moje 1000 postow

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2015-03-22 15:40:46)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014